Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!

  • 13 118
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 298
Arllina и ние бяхме с такъв вирус.Същият.Да не те плаша, но 5 дни.На 6-тият ден като станахмне сливиците бяха с полипи.
Нещо изписаха ли ви?

# 16
  • София
  • Мнения: 512
Добро утро поспаланки  Hug
Дидка  Hug
Арлина, бързо оздравяване на Зойчето  Praynig
Нан, много си красива,като фотомодел  Flutter
Аз ще подавам молба за друга ясла, щото там където ходеше Цецко нещо не ме кефеше  Naughty ама започнах да се оглеждам и за частни ясли напоследък  Thinking Да ви споделя моите наблюдения, в провинцията и по-точно в малките градчета и селца са другите детските заведения. Аз имам наблюдения за Септември, който е малък град (ок.8-9000 жители) и да ви кажа там лелките, които се грижат за дечицата са други. Добрички, мили и наистина се грижат за децата. А тук в София (разбира се, не във всички ясли  Naughty ), малеееее, некакви грубиянки...... ако прочетете, какви ги пишат мамите за яслата, ум ще ви зайде  #2gunfire В нашата ясла от 4 лелки, само една беше мила, другите едни дръпнати, влачат децата за ръчичка, веднъж отивам да го взема на обяд, другите спят, а моичкия се разхожда сам из стаята, ни лелка, ни никой  ooooh!
Та сега разбрах за 2 частни ясли, купили апартаменти в нови кооперации и ги съединили и направили ясла. Мами споделят, че е много приятно, много чисто, най-много 10 деца в група имало, но пък още нямат двор. В едната казали, че ще правят сега заградена детска площадка до блока, само за яслата  newsm78
И за детегледачка си мисля, ама детенце обича да си играе с деца, а не с някоя леля  Thinking
Ох, разказах ви, какво терзае главичката ми тия дни, ако искате споделете мнение, че съм в голяма чуденка  newsm78

# 17
  • Мнения: 257
Добрутро момичета! Аз станах, изпратих баткото на градина, сложих пак дребното да спи и се връщам в леглото! С книжка! Не че нямам какво да правя, обаче реших да си подаря една безотговорна, но мнооого приятна сутрин! Не мога да правя само нещата, които трябва! Хубаво е да обръщам внимание и на това, което искам!
Пожелавам по-добър ден на болничките!!!
И ние вече досаждаме в яслата, където ни обещаха, че ще ни вземат, но все казват, че още няма места... Да видим на кога ще му писне първи!
Арлина, интересен поздрав  Hug На мен Джони Деп ми е сравнително безразличен, ноооо Иги... пред него благоговея!!! Както й половинката, де, даже по едно време почти ме беше убедил да кръстим малкото Иги...
 Peace

# 18
  • Мнения: 1 193
Привет, мамета  Hug
Бързам да се похваля, приеха Киара в яслата от понеделник Grinning Много ми е еуфорично, видях и една от г-жите. Имаме си и шкафче с морковче  Wink  Оказа се, че Киа ще бъде в група с едно приятелче и се надявам да свикне по-лесно. Разпитах майката и тя каза, че едната г-жа малко била гадничка, но тази която аз видях била добрата. Надявам се да има баланс и да не се налага да им правя проблеми. Искат ни лигавчета ( по големки, че се хранят сами), мокри кърпи- 1 пакет месечно. Хавлиени кърпи, искат и детето да е с потниче, че бодитата им падали в гърнето  ooooh! Да са с памперс а не с пампи-гащи, било им по-удобно. Аз купих две много красиви  пижамки, пък те не искат. Е, ще си ги ползваме в къщи  Grinning Директорката иска и една количка за кукли за групата и книжка. Това било практика. Голям съм шемет - не питах за шише с вода  newsm78 Трябва да платя 40лв - депозит, ако отсъстваме когато събират такси, ползват от тези парички.
Малко дългичко стана, сори  Embarassed
Ивка, Киа ходеше лятото в такъв тип часна ясла. Но, имаха голяма тераса направена за игра навън, а и парка Гео Милев е през улицата. Извеждаха ги и там  Grinning За отношението, кво да ти пиша, бяха мили, нямам аз лично оплаквания. Даже скоро се видяхме с директорката и тя все още има добро отношение към нас.
Спирам, че кафето ми изстина  Grinning
Ау, НАН, много си готина  Peace

# 19
  • Мнения: 1 341
Здравейте  Hug

Всички болни бързо да се оправят!  Praynig

Амери, бърза адаптация на Киа в яслата. По-малко болести и добро отношение към детенце ви желая от сърце.  Heart Eyes
Ивка, Ема ходеше в същата ясла за която говори Амери. Мнението ми е, че всички са мили и се държат добре с децата. Ема много ми боледуваше и това бе причината да я спра.

На нас доста ни се насъбра на последък. Много нерви и енергия изразходваме, дано е за добро. Ема е здрава. Но пък кученцето ни не е никак добре!  Cry Днес в 13:00 ч. ще я оперират, правиха й изследвания и има гной в матката, ще я изкормят цялата.  Confused Молета се за душичката ми да понесе добре операцията и бързо да се възстанови!  Praynig Много ми е притеснено, тя е част от семейството ни и я чувствам като детенце.

Хубав ден!   bouquet

# 20
  • Мнения: 257
Но пък кученцето ни не е никак добре!  Cry Днес в 13:00 ч. ще я оперират, правиха й изследвания и има гной в матката, ще я изкормят цялата.  Confused Молета се за душичката ми да понесе добре операцията и бързо да се възстанови!  Praynig Много ми е притеснено...

Нашата френска булдочка Анджи скоро претърпя същата операция. Но се възстанови по-бързо отколкото очаквахме. А беше много зле. Така че, успокой се и мисли за разходките, коите ще правите трете дами, когато се стабилизира! Hug

# 21
  • Мнения: 1 193
Рони-Лимони, кураж, ще се оправи  Praynig
А и ти къв аватар си бацна, малииии....
Отивам при педката, да погледне този обрив на Домена  Cry
Хубав, слънчев ден  Hug
Мойта приятелка живее в Кейптаун ЮАР, днес било 33 градуса а утре щяло да бъде 37  Mr. Green Искам и аз на топло  Crossing Arms Искам  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 440
Попова, всичко ще е наред Peace
Арлина, бързо въстановяване  на малката Praynig

Като четях сега как децата ви тръгват на ясла и направо ми се насълзиха очите...така свидно ми стана и като си представих, че и ние един ден ще сме така и сърцето ми се сви. Иначе аз съм ЗА детските градини, но няма как да не ни е трудно като майки Confused

# 23
  • Мнения: 324
Мама Дани - голям сладкиш е музиканта  Heart Eyes
Иси - успех в новата работа  fingerscrossed
Лала - тези спонтанни решения са най-правилни. Няма нищо по-хубаво от това, което ти доставя удоволствие.  yes
Ети - коледните сладки ги правя вече няколко пъти и всички ги харесват, а най-вече Калоян - хапва си ги с кеф. Много благодаря за рецептата.   bouquet
Пиги - Като ти прочетох поста, в който търсиш Амукина, така ме хвана яд на мене си.  smile3538Точно миналата събота изхвърлих едно блистерче, че беше в шкаф, където бърка Калоян и го махнах, за да не ги излапа. Що не ги запазих? Радвам се поне, че сте намерили. Цветето вече по-добре ли е?
Дидка - честити нови зъбета.  Mr. GreenВключвай се по често, ако можеш.  Hug
amerie - супер, че всичко е минало добре при директорката  Peace
Дидито - и аз ще подавам молба, приема ще е септември. Но не знам как ще се развият нещата до тогава, може да се наложи да прехвърля майчинството на свеки. Sad
arlirna - бързо да оздравява Зойчето. Flowers Four Leaf Clover
Рони    fingerscrossed
Нарина - така, трудничко ще ни е  Cry

# 24
  • Мнения: 1 193
Оказа се, че Доменика е направила алергична реакция към нещо  Sad Добре, че я заведох при педката.  Сега ще търся алерголог, ако не се оправи  ooooh!
Направо ще лудна, постоянно грижи  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 433
Amerie,не се притеснявай,всичко ще е наред с детенце!А и като започнат да си казват всичко,малииии аман им на даскалята Mr. GreenНа моя дружка синът не иска и не сика да спи В градината и стои с госпожите,докато децата спят.и ТАКА чува всичките им истории и споле снася на техните коя госпожа ккаво гадже има hahaha
Ние  след 15-20 дена ще тръгваме на ясла и вече сърцето ми се свило как ще ми понесе Sick

# 26
  • Мнения: 708
Здравейте момичета,
много ви благодаря за подкрепата.
Пиги мила направо ми се сви сърцето като видях малката сладурана с това апаратче,дано всичко да отмине и да остане като един лош спомен. Praynig Hug
Рони утре ще ти звънна да ви чуя как сте и как е минала операцията Hug
Ивка извинявай нали сега нямам време да чета и сега като разлиствах видях ,че ме пита за ваксините .тази последната ,която направихме е нашата закъсняла за 1г.и 3м. Имаме големи закъснения ,заради миналагодишните заболявания.
Nitaсвекърва ти безработна ли е,защото майка ми е пенсионер и не мога да и прехвърля моето.
arlirna не се притеснявай.Марти ми се разболя на две години.И когато се разболя и започнаха едни повръщания едни чудеса  и аз много се шашнах и не знаех какво да правя ,но с времето се научих.
И на финал момичета не се притеснявайте толкова за яслите.Децата си искат своето ,на Марти му дай и събота и неделя да ходи на училище искал сутрин от 8 вечер до 8 часа да е там ooooh! Shocked.Като видите ,че не върви ще намерите друга алтернатива.аз също като Ронка -Лимонка не искам на този етап да дам Валери на ясла ,защото той ми е болнавчък.Но със сигурност ще го дам на детска градина ,защото имаше едно дете от класа на Марти ,което много плачеше и баба му и дядо му по-цял ден седяха пред вратата дори на коледното парти баба му беше плътно до него .честно казано аз не искам да причинявам това на детето си.
лека и спокойна вечер   bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 314
Зоя днес е добре,няма температура,не изглежда да е болна изобщо.Спи,яде, играе си и неслуша Mr. GreenИзчезвам,че имаме гости.Лека вечер. Hug

# 28
  • Мнения: 1 193
Къде сте, мацки  newsm78
Стоя сама и пия кафе

Лек и много динамичен ден, на всички  Hug

# 29
  • Мнения: 433
Ох,станала съм в 4.30 сутринта #CrazyСтарческо безсъние ли,какво ли Thinking
От три дена ми върви направо с Д...то нагоре #Cussing outАлекс удари монитора на лап топа и сега трябва да купуваме нов,защото ремонтът е почти на цената на ново ПС SickЗа капак се оказа,че в яслата има скарлатина и не се знае до кога няма да приемат деца..Направо ми е черно пред очите ooooh!
Наде,как е кракът ти,не се хвалиш по какви дискотеки ходиш Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт