Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!

  • 13 117
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 845
Здравейте момичета! Hug
Нещо нямам настроение за нет тези дни. Дори до компютъра не съм се доближавала Tired
Първо да кажа- НАН-страхотна си на аватара Crazy
renisiyana2-мисля, че може. Като влизаш в уиндоуса можеш да си направиш от настройките две или три имена и така ще си влизаш в твое меню. В началото така бяхме направили на Гошко, за да не изтрие важните програми без да иска.
Ети,кога ще започвате ясла?При вас какво искат?В нашата ясла искат единствено лигавници и кърпи за ръцете-всичко друго е от тях.
Ами вероятно на 15 - ти, но ако няма обявено грипна епидемия. Не искат кой знае какво, блокче за рисуване, гланцово блокче, моливи, един плик за документи и единствено дрешки за преобличане. И аз очаквах да ми искат лигавници и подлогани, но явно в момента имат в наличност.
Аз пък се договорих с една комшийка на свекървата, ако се наложи да гледа Венци. Тя и друг път е гледала малки деца и има опит.
Не съм ви чела няколко дни. Отивам да наваксам пропуснатото време  Wink

# 46
  • Мнения: 15

renisiyana2-мисля, че може. Като влизаш в уиндоуса можеш да си направиш от настройките две или три имена и така ще си влизаш в твое меню. В началото така бяхме направили на Гошко, за да не изтрие важните програми без да иска.

Да, но дали може, от два различни компа с едно IP? Май не. newsm78

# 47
  • Мнения: 326
Няма проблем да бъдат 2 различни компа с едно IP. Защото са части от различни мрежи. Само в една мрежа не могат да бъдат с едно IP. Освен това всеки комп си има мак адрес, който (ако не се лъжа) е уникален.

# 48
  • Мнения: 1 193
Айде и аз, да си пийна кафето, с вас  Coffee
Рени, не мога да са ти от полза, хич ме няма по рс-тата  Sad
Киа, от днес е на ясла  Grinning Взех я на обяд, докато се прибирахме ми заспа в ръцете. Не е плакала, много играла, хапнала си супата и яденето, с две думи бяха доволни от нея а видимо и тя беше спокойна  Praynig Сменили и пампата, като се наакала  Mr. Green Мен това ме притесняваше, но пък ми се стори странно изказването на моя приятелка, че не ги сменяли често  newsm78 Дидито, това имах в предвид за "лоша леличка". Не съм чувала за лошо отношение към децата в тази ясла, и се надявам да минат по-безболезно нещата.
Дадоха ми сл.з-ка за вкъщи и ми искат бурканчета, ако откаже да се храни там за обяд. Казаха, че няколко дни ще я взимат на половин ден, да свикнела  Grinning Такива щуротийки при нас  Embarassed
Моя днес като я оставихме, каза да правим трето, че да не ми е скучно  Twisted Evil
Лала, ти направо ме  #2gunfire Каква е тази бройка 60деца.
Бо, аз съм замислила такъв райски ден, като почне Киара да е по-цял ден  Whistling
Успешна седмица на всички  Hug
Ети  Hug

# 49
  • Мнения: 1 240
Ей, мацки здравейте! Минавам набързо да кажа, че майка се възстановява добре, след 5-6 дни сме на контролен преглед да видим какво е положението. Аз съм си у нас с Гергана, поработвам по малко от тука, излизаме често на разходки, че моето зверче хич не обича да седи вътре.
Имаме сняг, продължава даже да вали. Сутринта имаше много силен вятър и не можахме да излезем, но след като се наспи Гергана сме навън!
За яслата мисля да пускам Гергана през май. Но може и по-рано. Подала съм молба миналата година. Всички майки са много доволни от условията и леличките.

Иси, късмет в новата работа!  Hug
Рони, дано леко мине операцията!  Praynig
Бо, супер си направила. Кога ли ще ми се отдаде и на мен  Whistling

# 50
  • Мнения: 444
 Здравейте и от мен! Heart Eyes
Дани напоследък така си обърка режима, че следобяд заспива късно и после ляга чак към 12ч. Тази нощ в 4:30ч се събуди и лежа буден до 6:30ч, какво му беше станало, незнам. newsm78 Сочеше "Там, там", после"Гуш"...накрая заспа и откъртихме до 11ч. Embarassed
Постоянно си бърка в устата, явно зъбите го дразнят и като легна до него бърза да ми захапе носа. Ходи и хапе матрака  на спалнята, въобще каквото завари.Shocked
Вече категорично отказа да суче, то няма и какво де, но дори и желание няма. Вечер ме поглежда, казва ми ухилен"цици" , бута ми блузата надолу и заспива. Вечеря обаче чак към 21-21:30ч. Не съм очаквала, че по този начин ще се разделиме с кърменето, но се радвам, че така се получи - с една дума лесно.
Забелязах, че крустите по главичката са станали повече, дали защото спрях да му мия главата всяка вечер? Знаете ли някакъв шампоан п/в крусти. Аз имам едно кремче на Клоран за тая работа, но с него трябва 2ч да седи намазан и косата му стои като мокра, та не ми се ще...
Мама Дани Браво на Криси!  blahblah Дани тепърва започна да свързва две по две думи, като тате Гого, мама Тете и т.н.
Ще стават все по-големи образи, като започнат да нареждат едни изречения, чули недочули. Joy
Пиги  Как е Цветето? Praynig Hug
Рони  Какво става с Берта? Praynig Hug
Дю Добри новини покрай вас!  Peace
Бързо оздравяване на всички болнички! Praynig


# 51
  • Мнения: 1 240
Пиги, дано Цвети се оправи бързо. Ако имаш нужда още от стерилизиращи таблетки, казвай да проверя по тукашните магазини.
И да ви кажа, че намерих пчелен прашец - местно производство. Който иска да пише, за да му изпратя. Аз утре ще купувам за Гергана, но моля някой да ми каже как и по колко се дава!

# 52
  • София
  • Мнения: 309
Дев-много се радвам за майка ти-бързо възстановяване и желая!Между другото вчера се сетих за теб.Бяхме на гости на приятел на мъжа ми и той ни сподели,че лятото планира да ни води на обиколка из България.Като започна с едни описания...направо ми идваше веднага да си събера багажа.Това,което ме приземи обаче е представата ми как ще се получи с малкия.Знам,че ти си пътешественичка и реших да питам теб:Като как се получава пътуване из планини и гори с малко дете?
Амери-много се радвам за малката!Много слушкала,много папкала-браво на куклата! Hug
Нанни-завидях ти за отбиването-аз много се измъчвам,дано не се кърмим до три годишна възраст. #Crazy
Пиги-пиши как е малката! Hug
Бо-жалко,че няма частни ясли във Варна/което много ме изненадва/.Тук е модерно  просторни апартаменти да се нагаждат за ясли и градини.Учителките са внимателни,а ,,лелките,, са млади момичета.Както казах-жалко,че във Варна няма...
чао засега.

# 53
  • Мнения: 433
Дю,дава се по 1/2 ЧАЕНА лъжичка на ден на гладно-30 мин преди или след хранене.Най-добре е да й я сложиш в млякото.Аз го давам във вечерното мляко на Алекс и изобщо не се усеща,че има нещо вътре Mr. GreenСъществото така беше уморено,че днес на обед не е спало и преди час заспа на гърнето hahahaГоляма гледка Joy

# 54
  • Мнения: 1 240
Тиция, мерси. За сега мама Дани иска, ще изчакам малко, ако някой друг си поръча, за да купувам наведнъж. Кутийката струва около 5 лв., но не се сещам колко беше грамажа. Утре ще проверя и ще пиша.
Дидито, какво да ти кажа за пътешествията. Вече така съм свикнала, че изобщо не ми прави впечатление дали Гергана ще бъде с нас. Като беше малка, беше по-трудно, сега няма проблеми. Леглото е винаги с нас, ако се наложи спи в колата, като бебе взимах количката. Яде вече само от нашата храна, за това и яденете не е проблем. Единственото, с което се съобразявам е да няма дълги преходи пеша, че трябва да я носим. А и тя самата вече толкова е свикнала, че само това и чака - помага да събирам багажа и постоянно казва бууууууууу. Смяна на памперс, преобичане и други подобни вършим в колата или навън ако е топло и така. В планината е същото като да ходиш лятото на море, всичко правиш в полеви условия. Не е трудно, получава се и даже е много весело!
Следобед илизахме с Гергана на вънка. Голем кеф! То не бяха сяданици, ляганици, въргаляници по снега, снежни човеци, топки... голям смях падна с приятели и тяхното детенце. Утре пак сме на разходка. Дано преди обяд е хубаво времето.

# 55
  • Мнения: 433
Оооооо,ама не е честно така #Cussing outПри вас сняг,а при нас едни луди ветрове само #CrazyЕ,поне малко ми просветна преди малко,защото мъжо ме уведоми,че на 8,9 и 1о ще ходим на едно събиране в спа-хотел "Астера"на Златни и вече планирам как той ще си говори глупости по работа,а аз ще се опъвам на масажче  smile3508 newsm44От сума  време не мога да намеря минутка за себе си.Хасан и той човек бе Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 341
Здравейте момичета  Hug
От известно време нямам желание за писане. Но сега мога да се похваля, че с кученцето ни всички е наред. Операцията мина добре, възстановяването бе по-бавно, защото около седмица не можаха да открият какво й е. И през това време доста отпадна и отслабна, свали 5 кг.От вчера се храни и е същата дивачка каквато беше. Преди който и да влезеше вкъщи тя дори и глава не вдигаше, докато сега е първа писта на вратата когато се позвъни! Хубавото е, че не показваше с нищо, че я боли. Ветеринара и той каза, че това са му любимите пациенти, ни вопъл ни стон се чува от тях. Увлякох се, спирам!

Лети, завиждааааам  Twisted Evil Искам и аз пък  Crossing Arms Хотела е супер, ние бяхме там 2006 г. само обслужването не ми допадна особено, но не е болка за умиране. Приятно изкарване.

Ема също си суче, сутрин и вечер, ако пропусне май няма да протестира, но аз не искам да я отбивам. Не ми тежи, а ми доставя огромно удоволствие. Сега ми е притеснено, кистата която ми откриха с какви медикаменти ще я лекуват и дали ще е съвместимо с кърменето, ако не е спешно може и да отложа лечението. Доста промени ни предстоят и още един стрес за малката няма да й се отрази добре.

Изчезвам, че ще ми дръпне шалтера след малко.... Hug

# 57
  • Мнения: 878
Извинявам се,4е нахълтвам в темата ви моми4ата Hug
lala из4исти си пощата,4е исках да те питам нещо Hug

# 58
  • Мнения: 1 866
Извинявам се,4е нахълтвам в темата ви моми4ата Hug
lala из4исти си пощата,4е исках да те питам нещо Hug
Готова съм.  Grinning
Момичета, малко ми е тъпо напоследък и не знам какво да ви пиша. Ама гледам и вие не сте много активни. Взехме да намаляваме бавничко. Липсва ми времето когато се надприказвахме, като говорилня беше тука.  Grinning  Как съм се смяла с вас!  HugОх, нещо ми е меланхолично.

# 59
  • Мнения: 444
Ето ви малко детски песнички за разнообразие:
http://youtube.com/watch?v=0fw3l1z9CUQ&feature=related
http://youtube.com/watch?v=7WXS16-X0c0&feature=user
http://youtube.com/watch?v=yihq8BIhL9c&feature=related
http://youtube.com/watch?v=NU1TGvQA0S0&feature=related
http://youtube.com/watch?v=bvhSHJrWWu0&feature=related
http://youtube.com/watch?v=wKoNtY7Nc_k&feature=related
http://youtube.com/watch?v=be2AUvIZLtE&feature=related
При нас сега това са най-новите хитове, че кравата Лола и сие ги гледахме до втръсване. ooooh!
А, забравих и приказката за "Трите прасенца":
http://youtube.com/watch?v=audO2IBVQQw&feature=related

Дайте някой интересен линк с песни, танци, приказки, че зациклихме вкъщи...едно и също. Whistling
Рони Радвам се за Берта, мъжко момиче е тя! Wink Hug

Дидито По колко пъти на ден кърмиш? Няма какво да ми завиждаш, аз още страдам де...но явно ни е дошъл момента. И на вас ще дойде, споко! Ако много ти е дотегнало, защо не махнеш като за начало едно дневно кърмене/ако имате/ и така...? Ще ти е трудно ако заспива на гърда и не ползва биберона... Tired ДАни току що заспа след едночасова борба на спалнята. Пищи, играе...без биба трудно се успива, но все пак заспива. Wink

Отивам да готвя, че ще имаме гости.  chef

Общи условия

Активация на акаунт