Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!

  • 13 131
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 326
Момичета как сте? Никакви ви няма тези дни Flutter


Аз от вчера съм на диетка. И само се ровя във форума да си търся подкрепа. Има ли и други майчета на диетка да се подкрепяме.  Peace

Извадих си един панталон от лято 2005 и влизам, но .... съм далече от възможността да го закопчая. Сега с диетката съм решила да постигна този резултат. Дано успея.  Blush

# 61
  • София
  • Мнения: 309
Дев-успокои ме,няма какво да му мисля-лятото като дойде-тръгваме на пътешествие,пък каквото сабя покаже!
Нанни-кърмим се денонощно и неограничено!Нямам толкова кърма и не мисля,че е гладен или жаден.Просто си ме използва за биберон.Обича да ме цока и тъй като нямам толкова-стиска със зъбки по-силно и смуче по-настървено.Зърната ужасно ме болят-всички кости-също.Оказа се,че имам някакво заболяване на костите,малкия ми е изсмукал де що имам калций.Много ме боли и едва го нося.Елементарни движения са ми много болезнени-например-да го измия на мивката.Ръцете ми изгарят от болка и едва го държа.Мисля,че му дадох каквото можах и сега е време да помисля за себе си,не искам да се инвалидизирам още сега.Снощи пак ме използва за биберон-просто иска зърното ми да му е в устата.Първите няколко часа се издържа,но се схващам,искам да се раздвижа,но започва страхотен рев.Снощи уж реших да съм непреклонна,но не издържах на плача му.Направо незнам.Извинявам се,че стана дълго,но на кого да споделя?
мамо Дани-успех с диетата,аз няма сили още.

# 62
  • Мнения: 1 866
Мама Дани, каква диета спазваш? Аз след първата бременност правих диетата със зелевата супа. Много пъти я правих и с нея свалих доста кг, май около 10 общо. И тъкмо ги свалих, не бяха още стабилни и пак забременях. След втората бременност не правих диети - децата ми бяха диетата. Бавно, но славно, точно за година ги свалих килограмите. Същото време като с диетата. Така че ако някой се чуди как да сваля, ражда още едно и проблемът е решен.  Joy

# 63
  • Мнения: 1 241
Момичета, кутийката с пчелния прашец е 100 гр. и струва 4.50 лв. Продуктът е на пчеларска ферма Моллов. Ако някой не може да си намери, да казва и ще пратя.
Мама Дани, една кутийка ли да ти взема?

Току що сложих Гергана да спи. Мисля утре да се качим до Пампорово на разходка с нея.

Аз пък не спазвам диети, каквато такава  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 309
Дю-чак сега видях,че си си написала така ,,името,,.И ние другата седмица мислим да се качим на Витоша с малкия.Имало много сняг и шейнички под наем.
На мен пък мъжа ми много ми пречи да започна диета,защото все още влюбен,постоянно ми повтаря:,,Как ще отслабваш,толкова си добре така,толкова секси,аз не харесвам слаби жени,,и разни такива и аз се размеквам и така... Grinning

# 65
  • Мнения: 444
Дидито, незнам какво да те посъветвам за цокането...мажеш ли гърдите с нещо, да не те болят? Иначе, другия вариант за отбиване е мазане с "горчилката", но пак ще е рев, докато се изкорени навикът. Rolling Eyes  Незнам как спиш без да мърдаш, направо ти съчувствам. Дани само като спи до мен и се схващам, той се шири между нас като за трима. ooooh!

# 66
  • Мнения: 326
Лала диетката ми е безвъглехидратна. Тази май най ми допада на психиката и начина на хранене.  Twisted Evil

Исках да ви пусна малко смях, но уви не ми отваря вебокса. Hug Отвори ми го ...
 http://www.vbox7.com/play:c95abc78

# 67
  • Мнения: 1 866
Хайде тази сутрин аз да ви почерпя с кафе и кроасани. Лек ден на всички!

# 68
  • София
  • Мнения: 309
Лала-мерси за закусчицата,мммм!
УРА,УРА!Дистанционното се намери-тоест-Влади го откри.До телевизора имаме голяма буфер тонколона с малка дупка отпред,в която не може да се провре голяма ръка.Но каква беше изненадата ни снощи като гледахме Влади как вилнее,изведнъж се наведе,бръкна вътре и извади дистанционното!Гледахме като гръмнати!През цялото време е било пред нас,обърнахме къщата наопаки,но точно там не се бяхме сетили да търсим! ooooh!Нападнахме го с прегръдки и целувки,а той се чудеше за какво се радваме толкова. GrinningКакто се досещате таткото е най-щастлив-каза,че ще си го залепи с тиксо към ръката-мъже... Grinning
Мамо Дани-снощи много се смяхме с мъжа ми на твоя танцьор-много е сладък!

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 10:30 от didito.

# 69
  • Мнения: 326
Didito сигурно сте се смяли повече на моя коментар  smile3521

Това клипче ми е сред най-любимите всеки ден го  гледам и се заливам от смях  hahaha. Въпреки, че и на живо ми го изиграват всеки ден.

Лала мерси за закусчицата като нема реални поне виртуални  Wink

# 70
  • Мнения: 314
 wavey wavey wavey
Зоя спи,а аз решавам листовки. ooooh! На мен също не ми е до писане тези дни,но ви чета.
При нас нищо ново,освен,че Зоя оздравя,но пък е страшно крива,дали от зъби,дали от това,че доста време и се насъбра да не излиза. newsm78 Направо не се търпи.Сериозно обмислям за уикенда да я оставя при баба и,че да си починем малко.Дано само баба и  да се съгласи.
Това ми беше кратката почивка,продължавам с листовките,докато звяра не се е събудил. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 444
Мама Дани, малеее, страшен танцьор си имате. newsm68
Върви ли диетата? И аз вече сериозно се реших да отслабвам, вече нямам оправдание, че кърмя. Rolling Eyes
Айде, пък като отслабнеш 1-2кг да споделиш, тъкмо да ме стимулираш. Crazy

Лала, сестра ми ме навиваше да я почвам зелевата супа, ама като я видях как на 3 ден вече не можеше да я близне и се отказах. Иначе сигурно дава страшни резултати, ама да ям едно и също толкова време... Sick

Наш'та педка преди малко се обади да ни вика за реимунизация и сега чакам Дани да се събуди. Стискайте палци да не ореве поликлиниката, че ще му слагат две наведнъж- Имовакс и Инфанрикс. Confused Той само като влезе в кабинета и вече незнае къде се намира от рев ooooh!, но дано е за кратко.

# 72
  • Мнения: 1 193
Привет, мацки  Hug
Аз, май ще се разочаровам от яслата, но ще потърпя. Може би имах по-големи очаквания  Sad
Вчера малко се засегнах от изказването на г-жата, че била доста палава, то не било хубаво да се катери навсякъде  Shocked Е аз кво да направя, сигурно искат децата да стоят седнали цял ден на столчетата и да не мърдат  ooooh!
Тази сутрин не плака, влезе доста смело и на обяд г-жата вика да стои в къщи четв/петък. Изходила се по-рядко и това било един от признаците на грипа  ooooh! Е, от 10ч сутринта, не се е изхождала, да видя аз с очите си. Имаше и още дребни забележки, но да не ви товаря. Само си мисля, как в часната ясла нито веднъж не са ми казвали тези неща. Няма да взимам крайни решения, тя сама ще си покаже как се чувства  Grinning Като я питаш "кво правят децата на яслата?", отговора е "пачат(плачат) и ам-ам". Сега стои с кака си пред тв-то и "цуват"(танцуват)  Embarassed Прави ми впечатление, че е спокойна, спи нормално, само да не я тормозят, че ще ги  #2gunfire Големи гадости пишат мамчета из форума и май се впрягам повечко  Mr. Green
Сори, че ви занимавам, но си излях мъката  Hug
Мама Дани, успех с диетата  Peace Аз мислех Киа, като почне да стои цял ден, да спортувам в един оздравителен център и ще опитам с диетка.
Гуш за всички  Hug

# 73
  • Мнения: 1 341
Здравейте момичета. чевта ви, но нямам муза за писане.
Влязох специално да поздравя Мама Дани за невероятния танцьор!  Hug Няколко пъти го гледах днес и се смея от сърце, голям сладкиш е. Много целувки за Криси. Heart Eyes

Амери, не се втелясвай много с яслата, ако върви-ОК, ако ли не ще си я гледаш...ще си направите още една девойка......и така ще сте голямо и щастливо семейство!  Peace И сега малко по-сериозно, според мен все пак трябва да се правят някакви компромиси, трудно е да е точно с детето, но ако всичко е в рамките на нормалното май няма да има проблеми. Ти ги виждаш нещата и преценяваш! Мисля няма място за сравянение с частната ясла, там нещата са много по-различни и докато държавните стигнат на това ниво има още много хляб да изядат! Прегръдки от нас и дано няма повече място за притеснение!  Hug

Успех на всички с диетите!

# 74
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Цитат
Сега слушам за ефективната присъда на Стависки. Съгласна съм Peace Надушвам, че в Клюто ще има плюнки. Отивам да споря Mr. Green
Божее, к'ва глупост съм сътворила ooooh!, то като слушам все за присъди тия дни Mr. Green  Условна, да Peace

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 23:48 от N_A_N™

Общи условия

Активация на акаунт