Навън зима вее, ЮЛЧЕ в къщи си дивее!

  • 13 147
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 309
Амери-не им се впрягай много на персонала.Много зависи и в какво настроение са в момента.Сигурна съм,че утре ще кажат нещо съвсем различно.Дано свикнете и двечките,а голямата не е ли ходила на ясла,че сега така се притесняваш?
А за частните ясли-малко е относително.Наша приятелка има такава и няколко пъти сме и ходили на гости там.И там плачат,и там им се карат и ги наказват.На родителите нищо не казват,защото все пак за пари става въпрос,как ще изпуснат450лв-абсурд!Така че,наистина,ако добре се отнасят с нея не им обръщай много внимание! Peace
Нанни-плака ли малкия при лекаря?И нас ни чака ваксина скоро,но Влади се разплаква още щом види доктора-хич не го харесва. Sad
За Стависки-много съм раздвоена-страхотен фен съм им,но като видях майката на загиналото момче и се разплаках-голяма трагедия! Sad

# 76
  • Мнения: 314
Нани:мерси за новите песнички. Hug Зоя си хареса тази за влака и вече я слушаме за 97438642900998 път.Неще да я спираме. CrazyШа ни побърка. ooooh! #Crazy

# 77
  • Мнения: 1 193
Нани и Киара ти благодари за песничките   bouquet
Дидито, голямата тръгна направо на градина на 2г и 2м. Взеха я по погрешка, тя можеше да се обслужва сама и беше доста развита за годинките си (майка ми я гледа, тя е педагог  Mr. Green).
Попова, ще лудна с още едно  Twisted Evil

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте  wavey
Не съм влизала от 100 години,много ми липсвате  love001
Има много ново около нас,ама пусто все време не остава да понапиша някой ред Crossing Arms
Надявам се всички да сте здравички,Мноооооооооооооого ви обичкам Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 79
  • Мнения: 326
Привет отново
Попова  Hug

Днес и ние бяхме на ваксина. Криси не я прие зле. Слагахме морбилето.  Повече плака на слушалките отколкото на ваксината. Заплака аз го залъгах и даже забрави. На тръгване каза чао чао на лелите (сестрата и лекарката) че даже и целувки им раздаде.  Wink

Ох останаха ни още 2 договорихме се с лекарката до 2 годинки да ги сложим.  ooooh!

Джорджи добре си дошла отново. Намери време и ни разкажи де.... аа затъжихме се  Party

Наде днес не успяхме да дойдем, че вятъра ни довя чак в Д-град, но ... другата седмица. Стискам палци утре да ти вдигне лекарката ти и успех с новата. Hug

ЗА Стависки и аз съм раздвоена. Радвам се за момчето, но ... ако си на мястото на родителите няма да мислиш така. Просто трябва да го приемем като една от много нелепи катастрофи по улиците на БГ. Гледах му интервюто по БТВ в неделя и даже плаках за него. Трудно ми е да бъда еднозначна в мнението си. Само за миг ако си представя че това може да се случи и с Криси и ставам най-големия му враг. Така, че .......  Sick Tired

# 80
  • Мнения: 433
Надее,Условна присъда бе мила NaughtyНе ми се сърди,малко нали съм изкривена Mr. GreenПо този повод да ви кажа как хем ми е смешно.хем позеленявам от яд като чуя някой да казва-натурален акт  #Cussing outАз в такива случаи ги бъзикам да не би сокът да е станал Нотариален hahaha ЧEстно казано и аз имам противоречиви чувства... ThinkingЯд ме е на субективното и пристрастно мнение на съдиите,които ако беше обикновен подсъдим щяха да му лепнат едни сериозни годинки.От друга страна,стана ми жал как целият им живот рухва и се върти около този инцидент Sad
Да ви се оплача ooooh!Налага ми се да чета за нещо много сериозно,но Алекс не ще и дума да става и ми драска по книжата,къса,ЛУДНИЦАААА SickВсе пак благодаря на Господ,че не реших да ставам майка,докато бях студентка,че иначе щях да вляза в психото #Crazy 
Жорка,какво ново при вас бе-да не сте направили братче или сестричка на Друнди,казваййййй? hahaha
Елито май нещо бяга по тъча и не се появява в последно времеnewsm78

# 81
  • Мнения: 444
Amerie, Arllina, радвам се, че  са им харесали песничките.  Hug
На Дани вече и тези му омръзнаха. Crossing Arms
Дидито За ваксината ли питаш... Laughing Мина, но щом педи се приближи към него и става страшно. smile3514 Хем, през целия път до там му говорех, че отиваме при една леля, която ще го мери на кантарчето, ще му види зъбките и той "Йейя, йейя", отваряше си устата още преди да сме стигнали. Щом влезна обаче, се вкопчи в мен като маймунка, не мога да го обърна с лице към нея. ooooh! В интерес на истината и при нас цирка е преди самото боцкане, него го забрави доста по-бързо и също като Криси раздаде целувки за довиждане.
Жоржи Hug
Тиция
Цитат
натурален акт
Joy hahaha Joy
Цитат на: Нан
И мен диети не ме вълнуват, не че съм идеална, ама каквато, такава. Мъжо не се оплаква
Уф, то и моя не се оплаква, ама Дани като ми види корема вместо "пупа" казва "цици". ooooh! Представи си щом детето е объркано, на какво приличам... Blush hahaha
Няма ли някой нов конкурс да гласуваме? Peace


Лека и мека от мен, че чакат на опашка за компа  Crossing Arms!   Heart Eyes

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте момичета.


Tizija,мен ме дразни и още една дума-дяло,а не дело Mr. Green

Жоржи,хвърли бомбата и изчезна Naughty
amerie,мисля,че няма какво толкова да се притесняваш за яслата.Колкото по я мислиш,толкова по ще си притеснена.Аз поне не съм предубедена към лелите.Днешните деца са много палави ,а и много на брой в групите и е напълно нормално лелите да не могат да отреагират бързо.Така си мисля,че децата стават по-рано самостоятелни.

Лек ден  Hug

# 83
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте и от нас,Цвети е малко по-добре,но нещо хич не ми се пише. Rolling Eyes
Много мъчно ми стана за ТheWinner/жената  починала в катастрофата при Елин Пелин,е от форумските мами/а трите и деца,едното от които е на годинка и седем месеца останаха без майка,таткото,който е шофирал е получил 10-секунден припадък и няма спомен от момента на катастрофата,оказало се,че има тумор в мозъка,който иска да помогне банковата сметката на бабата е в подписа ми!

Това са дечицата на Жанет!

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 11:45 от Пиги®

# 84
  • София
  • Мнения: 309
Ох,Пиги,и аз вчера бях посърнала от новината.Дълго си говорихме със сестра ми за случая,разглеждахме снимки...ужасна трагедия!Просто нямам думи... CryДано татито се оправи и си ги гледа,горките дечица,горката майчица,ох пак се разтроих... Cry

# 85
  • Мнения: 1 440
Здравейте от нас!

Тук в Бс е доста студено, а уж слънце пече...днес до кухнята направо ми измръзна мозъкът cold Хубаво ми като излизаме с Пипи, но по-хубаво ми е да си седя с чашка кафе у дома и тя да играе наоколо.

Онази вечер ми изкара акъла...хапна доста добре (спанак с кус-кус + жълтък) и преди да заспи изпи 300мл АМ...чак се учудих че е станала такава лакома...точно взе да заспива и бях на вратата на стаята, когато се разплака и почна да ме вика и докато я взема да я гушна повърна всичко Sick Така се стресирах, защото кошмарът от престоя ни лятото в болницата заради онзи вирус изплува..Пред нея не давах вид на напрежението в мен, но ми се беше свило всичко и едвам се легнах от страх да не стане пак така. За щастие тя спа цяла вечер и на сутринта беше жизнена и щастлива...явно беше преяла и просто се облекчи...но вече смятам да следя по-стриктно колко яде вечер и да е нещо по-леко.

Сега да ви питам какво мислите за един подарък...това е детска кухня по модел на Дисни, но е имитация (оригиналната е над 130лв Blush)...За едно дете на 2 годинки е...дали ще й е забавано? Струва ли си?


# 86
  • Мнения: 2 484
Пиги като чух новината че жена с три деца е катастрофирала ,децата със счупвания а майката на място Shocked и си викам тя ще е от форума сто процента ,незнам защо така реших но жена с три деца нали там има една организация пълна къща и си викам от тях ще е!Нищо не чух че мъж е карал newsm78 и много жалко че наистина се оказах права ooooh! макар че и да не е от форума жената ,пак оставя три деца без майка! Cry Cry Cry

 Sad

# 87
  • Мнения: 444
Narina,  племенницата ми има дет. кухня и много си играе с нея. Тя е на 1г и 11м. Мисля, че ще му е забавно на момиченцето. Дани също много я харесва, особено плодовете, зеленчуците и т.н. в кошничката.
Ето я: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5068972
Тази е с батерии и когато се сложат тенджери в/у котлоните и се завъртят копчетата започва да издава звуци/ври или пържи/.
Струва към 50лв. , но няма фурна. Тази, която си показала също е много идейна и сладка. Peace


Леле, горките хора, не искам и да си представя какво преживяват в момента. Sad Много болка има на този свят. Защо...? Confused


Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 00:42 от Nanny

# 88
  • Мнения: 444

Хей, никакви ви няма! Crossing Arms Naughty
Е, хайде по кафенце!


Аз пък забравих да се отчета след консултацията. Дани тежи 11,400 и е 80см. На месец расте по 1см и средно е наддавал по 300гр.
Вчера за първи път след много уговорки ми позволи да му изрежа ноктите на крачетата без сълзи и сополи, а днес като видя ножицата ми я даде да изрежем и ноктите на ръцете. Shocked


Ама какво слънце се е облещило навън....чао

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 11:50 от Nanny

# 89
  • Мнения: 433
Nanny,по повод мацката с кафето,снощи гледах "Окна" и имаше една нимфоманка,дето обича да прави секс на челна стойка.Гаджето й само й се облеши с репликата,че аз да не съм космонавт,че така да се въртя бе жена"? hahaha

Общи условия

Активация на акаунт