Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 22 851
  • 715
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 853
Злати дано по скоро оздражеете  bouquet

# 691
  • Мнения: 2 013
jedira, честит 1 месец с Дюкан!  bouquet Hug

Още малко въпроси и отговори от същата тема. Може за по-новите момичета да са интересни:
В: Принципът „колкото искате” валиден ли е за ролцата от раци, които съдържат  нишесте и 6 % въглехидрати?
О: Да
В: В трета фаза, на една гала вечеря могат ли да се изядат 4 виенски кифли/сладкиша/?
О: Не, това не е разумно, по-добре е да имате добре структурирана вечеря: предястие, основно със салата, десерт, чаша вино. Десертът може да бъде 1 виенска кифла. НО: НИКОГА НЕ СИ СИПВАЙТЕ ПОВТОРНО!
В:Относно главоболието в началото на режима?
О: Наличието на кетоза може да бъде причина. Трябва да се пият повече течности.
В: Аз съм на Вашия режим от 2 месеца и консумирам аспартам.Чух, че има отрицателни последствия за здравето. Можете ли да ме осветлите за този продукт и мога ли да приемам големи количества?
О: Можете да вземате до 20 таблетки дневно.
В: Могат ли да се използват портокалови/лимонови кори?
О: Да
В: Може ли да се ползва хлебна мая?
О: Да
В: Бихте ли ми казали по колко яйца седмично мога да консумирам, тъй като се страхувам да не ми се повиши холестерола? Само с палачинките са 7 яйца...
О:Ако нямате повишен холестерол, можете да консумирате без никакъв проблем  по 1 яйце дневно. А палачинките стават добре и само с белтъци.
В: При режимите за отслабване трябва ли триците да се вземат наведнъж или да се разделят на няколко хранения?
О: Наведнъж и да се пие голяма чаша вода.

И това много се чудих дали да го напиша, ама като го прочетох... Embarassed Sad Confused
В: Можете ли да ми потвърдите, че млечните продукти са ограничени до 800г? Можете ли да ми кажете трик за преодоляване на задържането?
О:Може по 800 г млечни на ден, но ако искате да преодолеете задържането, трябва да се опитате да ограничите млечните до 500 г на ден за 10 дни.


Много ценно! Благодаря!
Притесних се с тези яйца, аз понякога ям по 4 на ден! Предпочитам ги пред месищата.  newsm78
А за киселото мляко хич не се кахъря - и без това го ядях малко насила, откакто започнах да правя палачинки с триците, ям максимум малка кофичка верея с калции вечерно време.

# 692
  • Мнения: 580
Sun ,Krikri благодаря за съвета , ще напаравя 5 дни , а ако не съм доволна от резултата си , ще ги напаравя 7  bouquet Grinning

# 693
  • Мнения: 339
Здравейте момичета , гледам че съм пропуснала цяла тема ама май това е неизбежно.
Да ви кажа уж всичко върви добре и даже съм с 1 кг надолу и аз (въпреки че правя направо 3 фаза заради бебока), но нещо не мога да свикна да ям повече от три пъти на ден  Sick Досега все ям по два пъти ( изключвайки всички солети , шоколади, чипсове и т.н.) а сега трябва да ям поне три пъти и повече, но не мога да ги сместя вчера последното ми ядене беше към един и после цяла нощ се въртях и заспах чак в седем.
 И ме сърби навсякъде , някой имал ли е подобен проблем или да търся причината другаде?

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 37 нови отговора. hahaha
 Е по бавен от мене ако има здраве му кажи ама и дребния ми виси на панталона

# 694
  • Варна
  • Мнения: 174
SECILIA7твоето постижение никак не е налко, като се имат предвид килограмите, от които стартираш и крайната ти цел.

# 695
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, аз ще си лягам!
Лека нощ  Hug ви пожелавам и утре сутринта всички да сме с минусчета! Praynig

# 696
  • София
  • Мнения: 3 090
Мариума, за 9 месеца, а можеше и по-добре, защото 2 месеца си почивах в нещо като 3 фаза.
На 2.2 (велика дата, нали) се събираме в София, ела там, да си поговорим  и запознаем! Ще се радвам да се видим!

# 697
Благодаря ви на всички!!! Мога да ви уверя, че за първи път ме посрещат с такава подкрепа, така че ще е срамота да се изложа  Embarassed. Искам да ви попитам нещо: аз съм държавен служител и нали си представяте, че немога да ям по 5 пъти на ден  Wink. Около службата има няколко ресторантчета за обяда, а след това???  newsm12 Има ли значение ако ям само сутрин, обед и вечер?

# 698
  • Мнения: 3 640
Ророана, честито намаление!  Hug Преодоляването на старите вредни навици е трудна работа, но не е невъзможно.  Peace Хапвай на често макар и по малко. И пий вода - поне 1,5 л. на ден. А сърбежът може да е породен от изсъхване на кожата, но при теб е много рано да се появи изсъхването. Ако продължава така, най-добре иди на лекар (алерголог).  Peace
Мариума, добре е да ядеш поне 5 пъти на ден. Носи си от къщи кисело мляко, рулца от раци, пилешки пържолки, нарязани пуешки, пилешки, телешки филенца...  Peace

Лека нощ и сладки сънища!  Hug Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 192
Ами като чета това за киселото мляко. ... Освен да го разкарам от менюто си за 10 дни - пък дано има повече минусчета. Аз до сега изяждах по 1 на ден , като половината от него беше за разни сосчета. Момичета, можете ли да ми пратите линк към рецепта за тричав хляб, че палачинките скоро ще ми омръзнат.

# 700
  • София
  • Мнения: 3 090
Момичета, Вещи е пуснала новата тема, трета съм - ураааааааааааа!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261259.msg6299865#msg6299865

# 701
КРИ КРИ - къде и в колко часа ще има среща на 2.2 в София?

# 702
  • Мнения: 2 013
Нещо повече за мен ... може да звучи банално, но напълнях драстично след като родих, а това беше преди 9 години и от тогава все се опитвам да си вазвърна предишният вид, но винаги се получава обратен ефект. На какво ли не съм се подлагала , включително и на лечебен глад - всичко без кой знае какъв резултат. Бедата е в това, че преди да родя моето съкровище, спортувах активно. След това нямам капка време за спорт. Работата ми е на бюро по цял ден. Опитах да ходя на фитнес, но и от това почнах да напълнявам. Сега казвате, че колкото ядеш толкова отслабваш. Дано този път се получи. Нямам проблем с храненето - в смисъл не страдам от желание за много храна - напротив - бих казала, че не ям кой знае колко много - по малко 2-3 пъти на ден, предимно салати, супи и плодове.

Мариума, а хормонални изследвания правила ли си?

# 703
# 704
  • София
  • Мнения: 3 090
Момичета, хайде в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261259.msg6299865#msg6299865
Мариума, на 2.2. в Дивака на Хр. Белчев от 16 ч. Заповядай!И ти пожелавам да ми надминеш резултата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт