Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 22 893
  • 715
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 552
Здравейте мили момичета! Вещи, благодаря за прекрасната темичка, аз вече съм на 58кг  Hug
Иска ми се да Ви почерпя виртуално, но не знам как  Embarassed, извинете ме. Днес добавям още една годинка към моите. Обичам Ви и Ви благодаря за най-хубавия подарък, който си подарих сама с Ваша помощ -5 кг   bouquet
Ще опитам да прикача картинката, извинете ме ако нищо не стане

# 76
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен!

Вещи   bouquet
Цвети, поздравления за 5-те месеца!
Dido4ka, и при мен в началото се получи същото. Накрая установих, че е от сиренето Маджаров и повече не го купувам. Заместих го с извара.
Тази сутрин и моето кантарче показа -0.500кг  newsm44 (4 дена не беше помръдвало). От вчера съм на ПЗ и стрелката мръдна наляво. Явно при мен всичко е наобратно. Задържам през дните на П и свалям през ПЗ.

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 10:39 от Merian

# 77
  • Мнения: 615
Много ви благодаря за поздравленията. Аз наистина съм много щастлива от 5-чката на кантара.
Ама да взема да почерпя, а по случая...


за междинното хапване в 10,00
mamche_na_Rumche браво за намалението.

# 78
  • Мнения: 819
Добро утро и от мен.На всички момичета  Hug Hug Hug
 Да ви разправя,какъв смях с моята палачинка.За пръв път днес,реших да си спретна една.Сложих аз яйце,мляко ,трици ,извара и малко вода.Бърках смело,оставих да се понакиснат триците,и в големия тефлонов тиган.Еми кво да ви кажа newsm78....Стана едно голямо НИЩО Confused. Joy Joy JoyРеших да обръщам въпросното творение на моя кулинарен гений,а то не става ooooh! hahaha.Накрая се ядосах и го изстъргах с дървената лопатка,стана разбира се една каша ,като омлет в тигана ,изчаках го тоя бъркоч поне да се доизпече , и след малко може и да му видя сметката.Добре че няма никой в къщи,че имаше да ми се смеят....  chef
  Та от сутринта съм в джаза де.Поне се развеселих.
 Честито на всички свалили.Дано скоро и аз да мога да се похваля с това. Praynig Praynig Praynig
 Весел,успешен и отслабващ ден на всички. Hug


МАМС,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ ЛЮБОВ И УСПЕХИ В ЖИВОТА И ЛЮБОВТА.

# 79
  • Мнения: 359
Честит Рожден ДЕн МАМС!

# 80
  • София
  • Мнения: 3 090
Били Hug ужасно много се радвам за теб! newsm44 Като знам колко трудно ти беше  smile3501 smile3501 smile3501 Ама така е, с постоянство всичко се постига!  newsm51
Мише  Hug Hug Hug
МираХрис, не съм сигурна, че нашия котидж е обезмаслен  newsm78 погледни, моля те, съдържанието  newsm78 Нищо не казваш за срещата?
Блонди, ако се спреш на 2/5, ще стане доста бавно, което никак не е лошо, стига да се въоръжиш с търпение!  bouquet
Ц*ц*те си се спаружват, няма начин. За съжаление повечето от нас май оттам свалят, ама пък други си запасват балкончето. Късмет!
Абракадабра, по въпроса за целите, апетита идва с яденето. Достигни си първата цел и пак помисли, Вещи ти го е казала( сори за повторението). Само исках да добавя, че аз си променях целите май 4 пъти досега newsm78 Вместо пуканки, фъстъчки и таквиз угодийки, яж рулца от раци. Ама не прекалявай.
Пепи, целта ти е достижима, запасявай се с търпение, бъди режимна и ще я постигнеш!
За задържащите момичета - задържането не е повод за депресия, а за по-голяма стриктност и решителност!
Пиги, подкрепям Били, и аз в началото ядях почти непрекъснато, като прахосмукачка бях. Много ме беше страх да не огладнея и да прегреша. После се нормализирах, сега ям 5-6 пъти дневно.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
Уф, ще закъснея за работа!
Мериан, Мамс, Софи, Мамче браво за намаленията!
Честит рожден ден, Мамс! ЗДрава, щастлива, обичана и винаги слаба! newsm51  bigdance2
Мамче, погледни моите публикации, неведнъж съм писала за зеленчуците. Просто наистина закъснявам  Embarassed
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Ако мога и да публикувам, ще е добре  #Crazy

# 81
  • Мнения: 1 575
Добро, утро, момичета!
Чета ви най-съвестно, водя си бележки с отговори на каквото зная и хоп - КРИотговорила smile3525 Joy но поне похвалите мога да повторя:
Галя, много се радвам ,че си тук и честито намаление - много хубав резултат! Успех и нататък!
Спасдиди - моето мнение е, че всяко темпо е добро, щом води надолу Peace
Миме,, честита петица, помня как щях да се пръсна от кеф като я видях!!!Отпразнувай си я и я дръж здраво! Hug
Цвети, скоро и ти да видиш 5 на кантара...натам си тръгнала Hug
Били,Честито и на теб -даваш ми надежда, че ината в големи дози върши чудеса!Без да искаш ми даде голяма надежда - благодаря!
Поздравявам всички останали с малки и големи намаления!
Хубав ден, дюканки Hug

МАМС ЧРД здраве, късмет и много килограми в миналото  hbday

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 10:47 от Боби1973

# 82
  • Мнения: 359
Кри мисля да дойда на срещата, но си мълча, че да не ми мине котка път. А за котиджа на Ескуиза пише че е от обезмаслено прясно мляко!

# 83
  • София
  • Мнения: 3 789
И що не сте казали, че Културното кисело мляко със степче череша е такъв вкусен разкош?  Naughty   newsm78
 Hug
Нагъвам, нагъвам и нямам спирка! Naughty
Ми то много вкусно, бе! Hug

# 84
  • Мнения: 819
И що не сте казали, че Културното кисело мляко със степче череша е такъв вкусен разкош?  Naughty   newsm78
 Hug
Нагъвам, нагъвам и нямам спирка! Naughty
Ми то много вкусно, бе! Hug

 Не си питала... JoyИ аз много го обичам със степче череша.За това прекалявам с млечните май...Не мога да си озъптя глада за сладко....

 Уф...Дигам дупето да чистя,че ще ме изритат от къщи в най-скоро време... Joy Joy JoyС това пристрастяване към форума....
 Пази се работа,че идвам... hahaha hahaha hahaha

# 85
  • Мнения: 615
Volna peperudka ще ти дам рецепта за палачинката, която аз правя, има я мисля в рецепти, но незнам кой я беше писал (нека да ме извини). Правя я от един месец и винаги става. Не слагам мляко или вода.
1. Разбърквам едно яйце с вилица.
2. добавям 3 с.л. трици - пак разбърквам.
3. слагам една супена лъжица извара и - разбърквам.
4. малко сол и чубрица
През това време съм сложила на котлона тефлоновия тигана да загрява. Изсипвам сместа и разстилам , за да покрие дъното. Изпичам от едната страна около 3-4 минути и обръщам с помощта на две шпатули или с чиния.
След това я намазвам със екскуиза , слагам две идеи пуешка шунка и малко чесън на прах, а през ПЗ дните и зеле. След което прегъвам на две да се получи полугръг и си хапвам с кеф.
Дано да съм била полезна.

# 86
  • Мнения: 1 314
Мамс, Честит рожден ден!

Бъди здрава и щастлива, хубава и финна млада жена с голямо самочувствие! Весел празник!
Били, браво, разкара го най-накрая! Супер си! newsm10
Мамче на Румче, Мериан, браво и на вас! smile3501

# 87
  • Мнения: 552
МарияХрис, Волна, Кри, Боби, Цвети, благодаря Ви милички за пожеланията!  Hug
Майка Зайка, Талис, Криси, Пиги, Спасиди, МБМ Мария, Клеми честито за намаленията   bouquet
Цвети, честити 5 месеца с Дюкан, дано много скоро да видиш 5 на кантара  Hug
Волна и аз така с палачинката-не става и не става  Joy

# 88
  • Мнения: 1 990
Добър да е денят ви, мили стройни момичета!
МАМС, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много щастие и приятни изненади!
ЧЕСТИТО
и на всички с намаления!
ЧЕСТИТИ 5 месеца, Цвети!
Ура, ура и аз съм сред тях - днес кантарът беше малко под 60, но нали е механичен, та засега ще отчитам постигнати - 2кг, което си е супер за 10 дена. Много съм щастлива за видяната 5и4ка...не съм я виждала от 1г3м.
БЛАГОДАРЯ ВИ!  bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 586
Добро Утро мамчета Дюканчета!  newsm51

Честита нова темичка - страхотна е,като всички останали.
 Peace

Елфа, Rachonka, pepi_pepi!
 Добре дошли и много минусчета ви пожелавам!

Аз днес съм 3ти ден ПЗ и май имам минус от около 500гр. ама не съм много сигурна защото тоз моя кантар................... ooooh!
Да ви кажа тоз нашият режим е набрал голяма популярност , и спортистите го спазват.........ама така е като дава резултати.
Честити муниси на всички smile3501

Общи условия

Активация на акаунт