Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 131
  • 715
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 3 090
Фенси, явно математиката не ми е силната страна! Joy
Пък и си изпросих още похвали и честитки  Joy
От тези вълнения да не забравя да честитя 55 на ДеатаHug Hug Hug Хайде, чакаме те в трета ! Браво на теб! newsm51
Фортунова, 20 кг за 4 месеца е страхотен резултат!Браво на теб! А защо не сваляш оттогава , не знам. Аз след втория месец си направих почивка и минах в своеобразна трета за 2 месеца. Своеобразна, защото не беше съвсем дюканска, но не бях вкъщи и нямаше начин. За тези 2 месеца си починах, свалих още 4 кг. После като се върнах във 2, свалях пак с добро темпо. Малко е в разрез с Дюкан, ама...освен, че имах проблем с намирането на режимна храна, се стреснах и от бързото сваляне (18 кг за 2 месеца) и реших, че малка почивка ще е полезна. Може би и ти да направиш нещо подобно?
Куини  Hug
Марини  Hug В Румъния има Екскуиза с плод, диетична и обезмаслена, но има сметана в нея. Но за 3 фаза да имаш на ум.  Laughing
Сузи И, добре ти е водата, и аз обикновено пия около 1,5 л. Айрянчетата стават, и аз обичам!

# 361
  • София
  • Мнения: 3 090
Да си кажа менюто - П
Закуска - 2 палачинки с 2 яйца, 2 с.л. извара и 3 с.л. трици, айрян от 1/2 култура, кафе с мляко
11 ч.  - пуешка шунка
обяд - пуешка шунка, кафе
късна закуска - сочно кюфте с 1/2 култура, кафе с мляко
вечеря - риба на скара
вода 1,5 л.
2 чаши кола лайт
Лека нощ от мен, до утре на кафето!

# 362
  • Мнения: 3 202
Момичета! Съгласна съм с вас Simple Smile) Но заспивам-Лека!
Хубаво е, че килцата вървят надолу, а настроението нагоре Simple Smile)

# 363
  • София
  • Мнения: 3 784
Майка зайка, чакай да ти кажа нещо: @$#& %^#*& %^@%$!# &^@%$# %#^%@*#* *^!@&^#%@
Разбра ме, нали? Hug
Аа, бе кодови названия, моля! Naughty
Или това е нов, дюкански език? Joy Joy hahaha

# 364
  • София
  • Мнения: 1 544
LEKA I OT MEN.

# 365
  • Мнения: 1 417
Деатка, PeaceЧакаме те в трета фаза. Hug Hug Hug

# 366
  • Мнения: 54
Здравейте,записвам се. Малко късно,ама късно се прибрах,тази вечер бях на танци.Поизпотихме се - както се казва. А вие просто нямате изчитане.За това реших първо да се запиша,че съм жива и режимна и после да се зачета.
Днес не съм се мерила,оставям удоволствието за утрешния ден.От утре съм на ПЗ и съм много щестлива,ще ям краставица и зелева салаткааааааа Joy

# 367
  • Мнения: 1 575
Добре дошли на Елфа, Ванеса, Фортунова, Росичка и Инка много свалени килограми! Peace
Деата,  newsm10
Забелязахте ли, че освен Небесната изчезна и Блеки? Thinking

Лека Hug

# 368
  • Мнения: 567
Само да ви кажа, че тази вечер правих пилето на сол! Страшно стана! От както съм на Дюкан, благодарение на вашите рецепти, нашата къща непрекъснато ухае на нещо приятно и най-важно готвено! Мъжът ми доста се  Shocked
Една хитрост-наредих около пилето върху солта цели необелени картофи. Така двоен удар: хем гарнитура за нережимното домочадие, хем за вас режимна дюканке остава повече от пилето! smile3503
Лека нощ момичета! Много ме болят очите-само се  Shocked в компютъра! И утре по-леки!  Hug

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 23:47 от spasdidi

# 369
  • Мнения: 1 417
Добре дошли на Елфа, Ванеса, Фортунова, Росичка и Инка много свалени килограми! Peace
Деата,  newsm10
Забелязахте ли, че освен Небесната изчезна и Блеки? Thinking
Аз -да.Преди малко разглеждах албумчето и се сетих за нея.Пропуснах спора,а след това някой неща бяха изтрити. ThinkingСпасиди,голяма си хитруша. Naughty

# 370
  • Мнения: 567

Забелязахте ли, че освен Небесната изчезна и Блеки? Thinking
[/quote]Аз -да.Преди малко разглеждах албумчето и се сетих за нея.Пропуснах спора,а след това някой неща бяха изтрити. Thinking
[/quote]

Наистина къде потъна Небесната! Много оригинални бяха постовете и! Да не е ударила виното и да е нережимна!  newsm78

# 371
  • Мнения: 567
Боби1973, извинявай! Нещо не можах да се справя с "вмъкни цитат"!

# 372
  • Мнения: 493
момичета, браво за резултатите

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Сиси, къде ходиш на танци?

# 374
  • Мнения: 567
Перличке, ами като съм пишман готвачка!  ooooh!
Не стига, че за мен готвя, то остава отделна манджа и за тях да въртя!  Joy Ядоха, та им плющяха ушите!
А и с това бебе-то все виси някъде по мене! Ама като му гледам бузките му казвам, че както налитам на месо, като нищо ще го запека и него!  hahaha  hahaha  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт