Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 131
  • 715
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 417
Перличке, ами като съм пишман готвачка!  ooooh!
Не стига, че за мен готвя, то остава отделна манджа и за тях да въртя!  Joy Ядоха, та им плющяха ушите!
А и с това бебе-то все виси някъде по мене! Ама като му гледам бузките му казвам, че както налитам на месо, като нищо ще го запека и него!  hahaha  hahaha  hahaha
А,не! NaughtyСладура няма да закачаш! hahaha Joy Joy

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Бачи, честит Рожден ден! Много щастие, късмет и любов!!!



# 377
  • Мнения: 1 314
Вече е 25 януари и бързам да честитя първа:  добре, де, втора Wink

Честит рожден ден, Baci!

Пожелавам ти да си все такъв слънчев човек, много здраве и късмет навсякъде около теб. А най-искреното ми пожелание- да срещнеш истинската любов!

Честит рожден ден, Даниа!
Желая и на теб здраве и любов, късмет и много професионални и лични успехи!

Весело /и режимно/ празнуване!

# 378
  • Мнения: 1 890


Бачи, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

С пожелание за много здраве ! Нека животът ти е изпълнен с много щастие и любов.
С много обич от мен



# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Даниа, честит Рожден ден! Много здраве, късмет и щастие!


# 380
  • Мнения: 1 890
Честит Рожден Ден Даниа,
С пожелание за много здраве, любов и късмет!


# 381
  • Мнения: 352
Добро утро момичета, първо кафето Hug



Видях, че има рожденички  Бачи, Даниа да сте живи и здрави, много късмет и любов

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 1 788
Добро утро и от мен! Heart Eyes

Честит рожден ден, Бачи! Бъди все така слънчева!
Желая ти много късмет, здраве и силно мъжко рамо до теб!




Честит рожден ден, Даниа!
Много любов, здраве и радост!



Аз да споделя, че вчера ми казаха да внимавам как се храня, защото холестерола ми е висок . Ще трябва явно да се поспра с месото и яйцата и да наблегна на рибата.
Сега отивам да чета докато пия кафето, само тук ми е спокойно, на работа и да отворя форума, успявам само по няколко поста да прочета.
Хубав ден на всички! Hug

# 383
Добро утро, дюканки-сладуранки!

Първо да честитим на рожденничките днес- Бачи, Даниа  happy bd


Пожелвам им много здраве, щастие, любов и още  Много минусчета!


  bouquet

# 384
  • София
  • Мнения: 3 090
                        ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАЧИ И ДАНИА!
 ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ И УСПЕХИ! БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА ОТЗИВЧИВИ И ГОТИНИ!!!


                             

# 385
  • София
  • Мнения: 1 544


Честит Рожден ден  красавици.
Много здраве и свалени килограми.


Аз пак да се похваля Embarassed - още 900 грама паднаха newsm44- направо не мога да повярвам след двусдмичен застой - 2кг. за 2 дни. Кантара закова (няколко пъти се качвах за проверка) 77,9. Май спирането на прясното мляко и увеличаването на изварата вечер си казват думата
4 дни бях на П и сега чак не ми се иска да минавам на ПЗ с тези резултати. Мислех да карам 4/3,Какво ще кажете?
Днес ще ми е много усмихнат ден. От сега се хиля като тиква. Пожелавам на всички подобни емоции. ЦЕЛУВКИ и на празнуващите - весело изкарване и внимавайте с тортите -само режимни. Hug
п.с. Сега виждам , че съм по средата на пътя (линийката).Неусетно. С много усмивки. И ядене. Благодаря. 

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 08:16 от Майка Зайка

# 386
  • София
  • Мнения: 3 090
Зайка, познато ми е това усещане - след подобен резултат съм имала чуството, че летя! Честито!
Розичка Hug, майка ми беше с висок холестерол, но й препоръчаха да яде съвсем дюканска храна - пиле, телешко, обезмаслено мляко, извара, без шунки, салами и свинско, и да ограничи жълтъците. И тя караше почти само на белтъци, тях не е нужно да ограничаваш. Разрешаваха й по 1-2 жълтъка седмично.
Катя, мерси за кафето! Излапах вече едно киви с кисело мляко и сега си го пия с вас.
Сузи И, добро утро!  bouquet
Спасдиди, супер идея с картофите, ще пробвам и аз.
Сън, да имаш някакви координати на Фрактал, че се чудя какво стана с нея. Отдавна не е влизала newsm78

Слънчев и усмихнат да бъде денят на всички дюканки!

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 08:22 от krikri

# 387
  • Мнения: 1 241
Добро утро, дами,

Честит рожден ден на Бачи и Даниа


Пожелавам ви да сте много щастливи и обичани Hug

# 388
  • Мнения: 2 922
Честит рожден ден, baci!

Честит рожден ден, Даниа!

Бъдете здрави и щастливи, момичета!

# 389
  • Мнения: 819
      Добро утро момичета.

 БАЧИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ДЪЛЪГ И ЩАСТЛИВ ЖИВОТ. Hug Hug Hug



 
  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДАНИЯ.НЕКА ЗДРАВЕТО,КЪСМЕТЪТ И ЛЮБОВТА СА ВЕЧНИ ТВОИ СПЪТНИЦИ.






 МОМИЧЕТА,ЧЕРПЯ  И АЗ ДНЕС,ЗАЩОТО МОЕТО ГОЛЯМО И СЛЪНЧЕВО МОМИЧЕ СТАВА НА 15 ГОДИНИ.


  


 
  Ето я и нея---

http://images23.snimka.bg/005025213.jpg
http://images23.snimka.bg/005025210.jpg
http://images23.snimka.bg/005025211.jpg
http://images23.snimka.bg/005025212.jpg
 

Общи условия

Активация на акаунт