ЮЛСКИ бебочета ще бъдат нашите отрочета :)

  • 11 097
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 925
Kokolin@ мерси, направо като отида ще питам

А в този ред на мисли, Някой мисли ли да ходи на курс за бременни newsm78 Аз искам да се запиша за Дишането по време на раждане. Искам и на Йога, ама е чак на Лъвов мост, и през целия център не ми се минава #Crazy

# 241
  • Мнения: 62
Момичета да попитам някоя от вас има ли куче в къщи и какво мисли да прави с него? Аз имам булонка гледам го от 13г много е жизнен и енергичен, много слуша и не ми прави никакви бели. Майка каза да го махам, а на мен ми е толкова мъчно и мъжа ми и той неможе да си представи да го няма в къщи. Просто незнам какво ще го правя това сладко животинче. Ето и доказателството
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214565
ако иска парола 070707

# 242
  • София
  • Мнения: 2 925
sisoni Кучетата не са опасни. Само котките. Само го обезпаразитявайте често/и това не го прави ти / Wink

# 243
  • Мнения: 62
Притесняваме че е много космат и е постоянна борба с космите в къщи. Иначе редовно си ходим на лекар там му слагат фронтлайн, режат му ноктите и др гивезелъци, често го подстригваме и незнам. Просто немога да го махна ей така. Вярно е че си имам ангажимент с него но....... дори сега се е гушнал при мен на фотьойла Tired

# 244
  • Мнения: 223
Киселини, ужасни cry no Ще се гръмна.

# 245
  • Мнения: 13
Пърл , изпий малко сода бикарбонат / на върха на лъжичката / с малко вода , ще те облекчи .

# 246
  • Мнения: 142
Днес ходих на ЖК и си взех резултата от БХС-то. Отличен е  Simple Smile Бях се настроила да не му се връзвам, и сега много не се връзвам, ама все пак си е лекичко успокоение. На 15ти съм на ФМ в Шейново и ще видим пола със сигурност Simple Smile
И аз имам проблеми с ходенето до тоалетната  Cry Ужасно ми е тежко, чувствам се като мечка  Cry Cry Досега си ходех съвсем редовно, дори по-често от преди. От 1 седмица обаче нещата не вървят така гладко. Утре ще пробвам с кивито, дано помогне  Tired И аз ставам през нощта да пишкам, после се въртя в леглото и не мога да заспя.
Още не съм имала хормонално разстройство - сигурно е ужасно, ама доста се посмях  Joy Joy Joy

На мен газираната вода и Талцида също ми помагат Peace, но в много тежки ситуации ме е спасявала най-вече препечената филийка.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 22:15 от Aelia

# 247
  • Мнения: 223
Пърл , изпий малко сода бикарбонат / на върха на лъжичката / с малко вода , ще те облекчи .

Мерси, danibon, вече го бях направила обаче не ми минаваше. Мъжа ми се прибра и ми донесе газирана вода и Talcid. Много ми е добре вече, даже си вечерях нормално.  Hug

# 248
  • Мнения: 4 371
Има 3Д преглед все още в Тина Киркова, но по спомени трябва предварително записване:

http://www.1agb.com/school.php

Разглеждам им сайта в момента, има 40 акушерки в родилното отделение Shocked

# 249
  • София
  • Мнения: 18 679
Астара, как си? Много се притесних за теб Sad
Аз постоянно си имам контракции, но никога не съм чувствала болка. Даже като раждах го докарах до 5 см. разкритие без болезнени контракции, много странно Rolling Eyes
Дано да не е  нищо сериозно Praynig

# 250
  • София
  • Мнения: 334
Астарта, дано са минали вече тези контракции, стискам ти палци да намаляват и да се успокоиш  Hug

Момичета да попитам някоя от вас има ли куче в къщи и какво мисли да прави с него? Аз имам булонка гледам го от 13г много е жизнен и енергичен, много слуша и не ми прави никакви бели. Майка каза да го махам, а на мен ми е толкова мъчно и мъжа ми и той неможе да си представи да го няма в къщи. Просто незнам какво ще го правя това сладко животинче.

Милото животинче! Особено снимката на тревата много ми хареса! То на тази преклонна кучешка възраст... как да го изостави човек, цял живот е било с вас, точно сега ли да го изхвърлите като вещ. Нищо чудно, че ти е мъчно  Cry Пристрастна съм, имахме мъжки кокер, мога да ти кажа следното:
Брат ми и жена му имат като теб възрастно куче, женски кокер. Оставиха си го (племенницата ми е на 1 година и 1 месец). Не го пускат в стаята, където спи малката и особено през първия месец не му позволяваха да се върти край бебето, най-вече заради евентуална алергия. Не му дават и да го ближе. Разбира се, редовно го обезпаразитяват. Рита (кучето) си е част от семейството, не биха го изоставили. И те се чудеха отначало какво решение да вземат, в крайна сметка си е при тях Simple Smile
Така че, ако решите да си гледате животинката и занапред, подкрепям  Peace Е, вероятно повече таткото ще организира разходките на Рики на първо време, но едва ли ще му тежи много  Simple Smile

# 251
  • София
  • Мнения: 334
Ииииий, я вижте този сайт: http://www.3dpregnancy.com
Обясняват доста подробно как се развива бебчето седмица по седмица и какви са усещанията и евентуалните проблеми на бъдещата майка. Мога да помогна с превод, ако някой среща затруднение, а му е любопитно.
Като щракнете на линка и се зареди страницата, можете направо да нацъкате гестационната седмица, която ви интересува или пък да наберете от падащите менюта по-долу датата на термина си  Grinning

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 23:06 от julie.k

# 252
  • Мнения: 1 427
Добро утро!!!  sunВсе аз ли съм най-ранобудна? Да ви се оплача-събудих се адски изморена.Цяла нощ сънувах, че обикалям по магазините и складовете да си търся количка 1stroller.Че ги пробвах,че ги сгъвах,че ги разгъвах.Поне 50 колички ми минаха през ръцете.Усещането беше толкова реално че се събудих изтощена от умора.Ох,ще откача с тази бременност... Wink

# 253
  • Мнения: 2 070
Аз и като бременна си живях с котка, а после и докато Яна стана на 8 месеца - заедно си пълзяха по пода, Яна я гонеше и искаше да я дърпа за опашката. Кучетата и котките не са опасни, ако са имунизирани и си живеят при вас от години. Ветеринарите най-добре знаят какви хапчета и ваксини трябва да се дадат.
Наскоро пък баща и беше спасил и довлякъл изоставено бебе-куче от улицата, което се оказа с глисти, ветеринаря даде някво хапче и всичко се оправи за ден-два, а на никой от нас нищо не ни стана, доктора каза, че опасността от зараза е супер минимарна, ако спазваме нормална хигиена - миене на ръце с обикновен сапун.
Ако животните ви са в контакт с други, живеят в двор и т.н. има малко по-голяма опасност от т.н. листериоза, май и от токсоплазмоза, но това се отнася за тези, които живеят по селата и имат и други домашни животни, от които може да тръгне заразата. При всички случаи, ако животното е имунизирано - няма проблем. Даже съм чела, че съжителство с кучета и котки помага срещу развитие на алергии в бъдеще. Това не се отнася за пернати и маймуни.  Laughing

# 254
  • Мнения: 246
Добро утро и от мен!
Мами, вчера и днес изпитвам остри болки ниско долу в корема. Имам чувството, че нож ми забиват. Продължава около 1-2 секунди и след това изчезва все и едно не е било. Вчера почти цял ден бях така. Днес започна от сутринта. Случвало ли ви се е такова нещо?

Като ви чета започнах да се питам дали съм бременна. Не ми се гади, нямам киселини, не изпитвам глад, не усещим ритничета ... Thinking...

Какво представляват контракциите и на идея си нямам  Embarassed. И да имам едва ли ще ги позная. Само зная, че корема не ми се е втвърдявал.

Иначе на бебо му говорим, макар и да не ни чува. Тати редовно си говори на бебчо. Колекцията с колички на ферари от ШЕЛ вече е пълна  Laughing..

Общи условия

Активация на акаунт