На море в БГ - 2008 - Всичко по темата!

  • 76 753
  • 586
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 784
denito2 ако за Гранд хотел Варна става въпрос - не съм ходила, но от приятели чувам все хубави отзиви. Вече трета поредна година почиват там.

Намерих това - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305809.0.

# 571
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Моето няма да е отговор, тъй като е вече късно за препоръки, но поне да ви кажа къде да не ходите догодина, или да не очаквате много, базирайки се на рекламата.
Та така, попаднахме в Интернет на предложение от ЕВРОГРЕЙД за почивка в ММЦ Приморско, хотел Нептун. Цената за 9 пълни дни пансион 230,00 лв. на човек. Цената ни подсказваше да не очакваме кой знае какво, но това което видяхме беше уникално.
Хотел една звезда, стаи с мухъл (първи етаж), хавлии се дават, ако си ги поискаш настойчиво, нощни лампи без крушки и като капак - на място в хотела ти казват, че децата с които си дошъл, ако не са застраховани с медицинска застраховка (не задължителното осигуряване) се преглеждат и евентуално лекуват срещу най-малко 30,00 лв.на посещение.
Пълния пансион - добре. Храната - осигурена, но в количества, които не биха нахранили възрастен човек. На наш въпрос, защо храната е толкова малко, ми се отговори неучтиво - "Това са детски порции, госпожа, какво искате?" Да, но когато плащахме, никой не ни предупреди за това.  Шум - невъобразим! По всяко време на деня и нощта! С една дума, моля ви, не се хващайте на въдицата на ЕВРОГРЕЙД ООД! Моля ви! newsm78
Много благодаря за това предупреждение  bouquet че имах чуденка  какво ли е там.

# 572
  • Мнения: 4 784
Момичета, чудех се да ви пиша ли или да изчакам, но ето че ме обзема нетърпение.
Първо едно огромно много голямо Благодаря на Доня Туфиня за предоставените координати на международния Иберостар.
Та както ви писах, хванах се, "надрасках" набързо едно писъмце, признавам - без да си давам много зор. В смисъл, че писмото ми далеч не беше толкова подробно, колкото това до Бг мениджмънт на хотела, даже беше в неприсъщ за мен тон, завършващо на - "не искам и да чуя повече за Иберостар, хотелът ви едвам взема 3 звезди, камо ли пък 4!. 3 дни нямаше никакъв отговор, който да призная и не очаквах. Но о, чудо! Получавам мейл от господин Лобера, организейшън мениджър за Източна Европа, препратено му от Mr. Nofre Siquier. Съжаляват много за неприятностите, които сме имали. Те също не били доволни от резултатите на хотела и се канели да правят одити. И за да компенсират нашето недоволство ни канят на хотел Съни Бийч Резорт в Слънчев бряг за един уикенд, само да кажем кога ни е удобно да отидем! Ха, сега де, викам си не е възможно, сигурно не го разбирам правилно тоя английски. Препрочетох 10 пъти и му писах - изпратете ни офертите за Съни Бийч, за да преценим дали можем да си позволим. А той човека ми отговаря - г-жо, free accomodation and half board for you, your husband and child! Викам си пак сигурно не разбирам, ама когато кажете тогава ще дойдем. И той ми вика - заповядайте още в петък 5 септември, за нас ще бъде удоволствие да ни бъдете гости и да се уверите в нашия професионализъм.
И така девойки, аз съм страшно изумена от случващото се, не за друго, но не съм очаквала такова внимание. Само вчера и днес човекът ми е изпратил над 10 мейла с обяснения и потвърждения. Изпрати ми и писмото му до Съни Бийч резорт Иберостар, с което да потвърдя гостуването ни при пристигане на рецепцията.
Та готвим се уж ние да пътуваме в петък следобед. И понеже още не ми се вярва това да е истина, а и все пак сме в БГ, изненади се очакват непрекъснато, стискайте ми палци всичко да мине по план и като се върнем да ви пиша само хубави неща за Иберостар!

# 573
  • Мнения: 9 776
 veni9, за сетен път се убеждавам, че когато човек тръгне с рогата напред, едва тогава започват да го тачат. Почнеш ли да мънкаш и да си несигурен в това, което казваш - свършено е с теб. Вниманието ще бъде нула. Поздравления за инициативата и ще очаквам да разказваш като се приберете Peace. Приятно изкарване! А пък ако останеш недоволна и оттам, следващата стъпка е да те поканят в някой от чужбинските им хотели Simple Smile. Кой знае newsm78.

# 574
  • Мнения: 1 745
veni9, Peace
Евала на хората!така трябва да е! Peace

Аз имах доста ангажименти и след прибирането от морето не съм писала.Бяхме на Черноморец. Rolling Eyes Беше ни препоръчан .Бяхме се запътили към Лозенец,но сестра ми беше там и ги беше повалил вируса Sick ,та не отидохме.
Иначе на Черноморец не е нищо особено,но поне е спокойно!Хотелчето беше супер,хигиената-на ниво!Всеки ден чистеха и на 3 дни сменяха бельото.
Централния плаж беше ОК,но ако отидеш рано!После става мазало. Crazy Точно като за малки дечица и неможещите да плуват мами. Mr. Green
Нещо не случвахме на заведения. Rolling Eyes До като ги обиколихме,то стана време да си ходим. Simple Smile
Като цяло съм доволна!Спокоен семеен курорт!
Пак ми се ходи,но да видим дали ще ме огрее. Mr. Green

# 575
  • Мнения: 4 784
polin_a, pebs благодаря ви!
Настройваме се за пътуването, само дето съм в голяма чуденка дали да вземаме малкия с нас, понеже последните дни от морската ни почивка на Златните го хвана вируса с разстройство, Т и повръщане. Сега тъкмо стабилизирахме състоянието му и не ми се ще пак да го водя на морето и да рискувам да се разболее, а като гледам май цялото черноморие е обхванато от този гаден вирус.
Г-н Лобера и днес ми е писал писмо с пожелание за приятно прекарване в хотела и с покана при всяко наше желание за настаняване в който и да е хотел на Иберостар, да се обръщам към него за резервация.
Та утре се каним да заминаваме...
Ще се обадя обаче днес следобед до хотела, да ми потвърдят информацията, да не изглеждаме като глупаци, когато отидем.

# 576
  • Мнения: 1 563
Момичета, чудех се да ви пиша ли или да изчакам, но ето че ме обзема нетърпение.
Първо едно огромно много голямо Благодаря на Доня Туфиня за предоставените координати на международния Иберостар.
Та както ви писах, хванах се, "надрасках" набързо едно писъмце, признавам - без да си давам много зор. В смисъл, че писмото ми далеч не беше толкова подробно, колкото това до Бг мениджмънт на хотела, даже беше в неприсъщ за мен тон, завършващо на - "не искам и да чуя повече за Иберостар, хотелът ви едвам взема 3 звезди, камо ли пък 4!. 3 дни нямаше никакъв отговор, който да призная и не очаквах. Но о, чудо! Получавам мейл от господин Лобера, организейшън мениджър за Източна Европа, препратено му от Mr. Nofre Siquier. Съжаляват много за неприятностите, които сме имали. Те също не били доволни от резултатите на хотела и се канели да правят одити. И за да компенсират нашето недоволство ни канят на хотел Съни Бийч Резорт в Слънчев бряг за един уикенд, само да кажем кога ни е удобно да отидем! Ха, сега де, викам си не е възможно, сигурно не го разбирам правилно тоя английски. Препрочетох 10 пъти и му писах - изпратете ни офертите за Съни Бийч, за да преценим дали можем да си позволим. А той човека ми отговаря - г-жо, free accomodation and half board for you, your husband and child! Викам си пак сигурно не разбирам, ама когато кажете тогава ще дойдем. И той ми вика - заповядайте още в петък 5 септември, за нас ще бъде удоволствие да ни бъдете гости и да се уверите в нашия професионализъм.
И така девойки, аз съм страшно изумена от случващото се, не за друго, но не съм очаквала такова внимание. Само вчера и днес човекът ми е изпратил над 10 мейла с обяснения и потвърждения. Изпрати ми и писмото му до Съни Бийч резорт Иберостар, с което да потвърдя гостуването ни при пристигане на рецепцията.
Та готвим се уж ние да пътуваме в петък следобед. И понеже още не ми се вярва това да е истина, а и все пак сме в БГ, изненади се очакват непрекъснато, стискайте ми палци всичко да мине по план и като се върнем да ви пиша само хубави неща за Иберостар!

Поздравления,
За нас българите е твърде непонятно такова отношение, а такова би трябвало да бъде към всеки , който плаща.И наистина при недоволен клиент и ако наистина доводите са сериозни в чужбина компенсациите са големи, за да не им се петни името.

Е, нашите хотелиери много има да учат докато стигнат до западните.
Затова и чуждите туристи често се пробват да търсят недостатъци и да си търсят парите пред TUI  например.

# 577
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И аз да се включа по темата. Края на юли бяхме на почивка в Синеморец. Отседнахме в хотел Белла  Виста. Беше ни препоръчан от наши семейни приятели. Прекрасен 4 -звезден хотел, спокоен, тих, чист и с много мил и приветлив персонал. Двойната стая беше много просторна и. Успяхме добре да си починем.

Но не на последно място искам да похваля и агенцията, чрез която си направихме резервация. Още не мога да повярвам, че има толкова отзивчиви професионалисти. За цялото ни пътуване нямахме нито едно притеснение или някакъв проблем. Нито веднъж не отказаха да отговорят на хилядите ни въпроси  Blush . Препоръчвам ви Holiday Shop.  Наистина са много добри. Преди около 20-на дни получих мейл от тях, че вече имат и сайт за онлайн резервации. Имат доста примамливи оферти. Мисля за октомври да се възползвам за Трявна  Embarassed

# 578
  • Мнения: 4 784
Нека да дам отчет - колкото и да не ми се вярваше - истина беше  newsm44! Посрещнаха ни, все едно Президента на Републиката очакваха. Бяхме настанени в апартамент- невероятно украсен - имаше свежи цветя, дори и в банята имаше рози! Очакваше ни претрупан с какви ли не плодове поднос - праскови, смокини, ябълки, ананас, портокали, сини сливи, грозде, сигурно пропускам и още. Бутилка вино и комплимент от управителката на хотела започващ с "Многоуважаема г-жо С.....". Имаше аранжировка и по спалнята под формата на сърце и лебеди. В детското кошче от кърпите бяха направили фигура под формата на слонче. Паркинг и другите екстри за нас бяха безплатно. Каквото поискаме, ютия например - пристига на секундата с дъска за гладене. Въобще от екстри да ти се завие свят, чак неудобно да ти стане.
Хотела е на светлинни години преднина, обслужване и абсолютно всичко от този в Златни пясъци. Ама нищо общо нямат. Изкарахме превъзходен уикенд!
Вчера се срещнахме с мениджърката, която беше на смяна, да й изкажем нашите благодарности. Само като и се представих - Здравейте, аз съм госпожа С. и тя само дето не ми изкозирува! Много беше приветлива жената. Каза, че писмото ми до испанския офис с оплакване от Обзор Бийч и Изгрев е било прочетено гласно пред всички присъстващи мениджъри на мийтинга им преди няколко дни /който се провеждал между другото всяка седмица и на който присъстват всички мениджъри от страната, т.е. доста хора/, така че всички са наясно със случилото се с нас и се надяват да си ни върнат като клиенти отново. Иберостар Съни Бийч Резорт е единствения за сега в БГ хотел лично управляван от самата Иберостар верига, а останалите са с франчайз договори и разбира се показват в последно време незадоволителни резултати, от което самите испанци хич не са доволни.
Та така момичета, не е за вярване, но се оказа истина. Сега ще седна да напиша едно благодарствено писмо и до г-н Лобера, инициатор на този неочакван, но прекрасен уикенд!
Още веднъж благодарност и на Доня Туфина!

# 579
# 580
  • Мнения: 5 370
Вени 9, защото знаят, че един доволен клиент ще повлече цяла опашка бъдещи такива след себе си. Браво за хубавия ви уикенд.
Янина-и ние сме фенове на Синеморец. Обаче чак се учудвам, че в Белла Виста е било спокойно и тихо края на юли. Немски групи нямаше ли?

# 581
  • Мнения: 9 776
 veni9, браво! Приех го като моя лична победа, ако щеш вярвай. Непременно да благодариш на испанеца Peace.

# 582
  • Мнения: 4 784
veni9, браво! Приех го като моя лична победа, ако щеш вярвай. Непременно да благодариш на испанеца Peace.
Вярвам ти!  Hug
Вече го направих. Очаквам още утре сутринта да ми пише  Wink

# 583
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Veni9,  това все едно не се случва в милата ни родина. Браво на теб. Украсата на стаята е страхотна. Дано добре сте си починали. Явно така трябва да се действа.

Пъзел, да имаше доста немци, но учудващо не вдигаха много шум. Хапваха си спокойно на all inclusive - a;  и май това основно правеха  Laughing

# 584
  • Мнения: 2 968
Много се радвам и аз за вашето прекарване и най-вече те поздравявам за това, че не остави тази работа само с оплакване в сайта, а поведе "борбата" докрай! smile3501 И когато решим по често да си търсим правата дано да стигнем до "по-белите"  държави

Общи условия

Активация на акаунт