възможно ли е да съм бременна?

  • 4 940
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
здр момичета тази сутрин звънах на генеколага и му казах че нямам ц попитах да доида да ме видете пак тои каза нали те гледах няма нищо от притеснение ми закъснявало еееее ами 3 може ли да има такова претеснение хапчета пих пак неми доиде неиздържам  Cry Cry Cry

# 31
тестовете и 3 ги правих вечерта а и вече като ям мн лошо ми става не вярвам да съм бремена въпреки че правих полов акт по време на оволацията ми даже потретих ме с моя приятел не мисля че съм бремена защото доки каза че не съм но такова закъснение голямо е нещо става незнам какво  Sad

# 32
  • Мнения: 1 817
Ами гинекологът ти значи не става за нищо! Защото ако на истина не е бременност, то значи е нещо друго, което трябва да се изясни...Няма начин да е от стрес 2 месеца! Най-малкото трябва пак да те видят на видозон и то вагинален, да ти направи кръвен тест за бременност и да ти пусне хормони. Не знам той защо е толкова спокоен...
Аз вече ти казах да отидеш и при друг...Или най-малкото си купи нов тест и го направин сутринта с първа у. Не че е гаранция, че ще е положителен, де. При мен все беше отрицателен. Пък чак драстични симптоми нямам. Но четох в една книга вчера в книжарницата.
Аз, ако имах как, да съм отишла вече на док. Но тук системата е малко сбъркана и за това си чакам часа. Laughing
А фолиева пиеш ли? За всеки случай...

# 33
какво да пия фолиева какво е това newsm78

# 34
  • Мнения: 1 817
Ами фолиева киселина! Тя е много важна в случай, че си бременна!
Пусни в търсачката фолиева киселина и ще прочетеш.

# 35
благодаряти мила но аз незнам дали има бременост и да взема мерки ако има ние сме малко градче за да отида при др генеколог малко са и нямам избор

# 36
  • Мнения: 551
Не е нужно да си бременна,за да пиеш фолиева киселина.Дори е хубаво да се приема 3 месеца преди бебе правенето.Много съжалявам,че нямаш друга възможност за доктор,защото този явно е някой мързелан и не си върши работата.Остава варианта да разчиташ на теста стискам палци и се надявам да има бебче  Hug Hug Hug

# 37
здр момичета днес съм мн зле едвам станах от леглото мн ми се вие свят не ми е добре изобщо гади ми се направо не ми се говори пак отивам да легна едвам се държа какво става с мен незнам

# 38
  • Мнения: 1 817
Май си бременна, а? newsm78 Отиди на друг док... Hug

# 39
здр днес сутринта в 7 часа ми доиде цикала ми но ми вървя един час и ми спря сега все едно че изобщо не е имало цикал какво стана незнам понеделник ще отида на лекар как може един час да ми тръгне и да ми спре

# 40
e da ama po dobre xudi pri nqkoi drug doktor ti moje s mnogo ne6ta da te e gledal ama ako e nqkoi smotan ni6to nqma da vidi po dobre napravi o6te edin test i xodi pak na doktor.pojelavam ti uspex

# 41
 Sadпак ми доиди преди малко неиздържам newsm45

# 42
Не е нужно да си бременна,за да пиеш фолиева киселина.Дори е хубаво да се приема 3 месеца преди бебе правенето.Много съжалявам,че нямаш друга възможност за доктор,защото този явно е някой мързелан и не си върши работата.Остава варианта да разчиташ на теста стискам палци и се надявам да има бебче  Hug Hug Hug
newsm10 за фолиевата киселина преди забременяването

# 43
  • Мнения: 1 817
paraskevi, извинявай, но не мога да разбера защо не отиваш на лекар, а само пишеш кога ти е дошло, къде те е заболяло и т.н... newsm78 Ние не сме доктори и не можем да ти помогнем виртуално! Стегни се и отиди при твоя или при друг гинеколог! Тези аномалии не са нормални! А щом има спорадично кървене, значи има и някакъв проблем! Peace
Не го приемай като лекция, а като съвет! Peace Мисля, че няма смизъл само да се оплакваш, а да не предприемаш нищо! Wink
Чакам да споделиш какво ти е казал доктора! Naughty

# 44
  • Мнения: 551
Параскеви хайде миличка стягай се чакаме новини.Дано всичко е наред Praynig

Общи условия

Активация на акаунт