Новата усмихната седмичка (2.05-8.05)

  • 4 245
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
тцъ тцъ тцъ...чак сега успях да се добера до форума...брей мъка Imp
Много хубави яйца и козунаци..браво момичета Grinning При мен нищо ново...бяхме малко на селски туризъм в моето село и после пак в добрата стара Стара Загора Grinning Моите произведенийца можете да видите в предната седмичка, че ги пуснах там.
Лея честит ти именик малко на патерица. Да ти е жив и здрав Wink

# 16
  • Мнения: 3 154
Христос Воскресе!

Моренка Shocked ама много хубави козунациии! И яйцата.... Браво, браво! Знам те аз, че си изпипваш нещата от-до Heart Eyes еййй Тея, вече много ти завиждам да знайш!

А ходещите по Арбанаси - да знаете, че съм ви сърдита Crossing Arms ей тей да кажете, че ще сте там, че да дода и аз няма, нали Sad Ама айде - другия път Grinning

Лея, да ти е жив и здрав Боби и все така да ви забавлява!

Дея, честита годишнина!

# 17
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Sunshine

Дея, честита годишнина!

Благодаря ти мила  Grinning
Хайде повече усмивки през новата ни седмица!!! Grinning
Бъдете добри идват много празници Grinning

# 18
  • Мнения: 6 993
Здравейте,девойки! Wink
От толкова време ме няма, че започвам да се чувствам виновна,че не мога да ви озарявам с присъствието си ( Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green ).След малко ще си едитна поста да ви покажа и аз моите яйца Grinning Иначе - наобиколихме всичките роднини и за мое най-голямо учудване племенникът ми се оказа на 3, а не на 4 години Shocked  Laughing И разбира се бабите и дядовците започнаха да ми задават въпроси и аз да се скофтвам и #Puppy dog Трябваше да заровя глава в книгата,че да се отърва. Тъй.А една моя съученичка има дъщеричка , скоро се е родило детенцето, пък ние дъртите гимназиални клюкарки нищо не знаехме...то в тая София Mr. Green Това засега Crazy
едит: яйца,козунаци и племенник

# 19
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Sunshine
.........еййй Тея, вече много ти завиждам да знайш!.....


Недей, то времето си е супер, ама аз за нищо не ставам. Боли ме 4ерният дроб, ве4е на нищо не мяза, пико4ният ми мехур е постоянно оритван, а днес Ванина ме измрънка да излизаме да и купя маратонки, насред лято, пуберска работа. И каквато е капри4ио, намерихме, което е най важното, 4е и цената им супер, 6 евро, оба4е таква бъбре4на криза направих, такива болки, не е истина.И това насред града... Cry Ма то много боляло бееее, най ве4е от дясно беше, изпотих се от болка, как не по4инах, незнам. Оба4е все пове4е го оби4ам това бебе Heart Eyes ...

Инъ4е ей ме на преди 2 дена, на сянка под палмите... Blush  Blush  Blush  Blush

                                                                   

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ох завиждам ти Тея Blush и аз искам пък. Ще ти идвам на гости да зайш...няма отърване Mr. Green
Дея мила честита ти годишнина..много много любов и бебета ти пожелавам Grinning

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 634
Ауу , Честито и на Боби и на Дея !
Благодаря за комплиментите !  

Ео , готини коковци !  Laughing

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро утро от как ви Хера #Silly
Ео ами дай малко раяснения де...Алекс има ли го на снимкитне, че да си начеша крастата Mr. Green Кокитата и козунаците и най-вече племеника са сладки Grinning

# 23
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро, мили дами!
Ето и от мен яйчица и козунаци. Мое произведение!
Весела и приятна седмица и много да си починете по празниците!
Снимките са в албума Великден!

http://community.webshots.com/user/tedi1980

Деа, честита годишнина и от мен! Обичайте се много и хайде напред с изненадките!  Grinning
Теа, ама много добре изглеждате вие двамата под палмите! Много сте сладки! Съжалявам за болките, дано да те отминат всякакви други проблеми, че вече май много ти станаха.  Praynig
Ео, много са хубави яйчицата, е на фона на теб бледнеят, то се знае!!!  Laughing  Laughing  Laughing  
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета! Stuck Out Tongue
Дея, извинявай, голям заплес съм. Честита годишнина! Много да се обичкате!
Ео, много сладък племенник Grinning Догодина да гушкаш свое детенце! Много ти отива!
Тея, много патиш, бе...кви са сега тия бъбречни кризи Rolling Eyes Знам, че много боли, изживяла съм го и отсега нататък да те виждам само така...под палмичката Flutter
Теди, как си ги докарала тия яйца! Като мраморни са! А и от кифличките ти ми се прияде! Само дай малко разяснения за снимките. Кой е приятелят ти? А малкият сладур племенник ли ти е? Стига анонимност Wink

# 25
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Леа, благодаря ти за комплиментите!
Малката буболинка е моята племенница, казва се Ния и е на годинка и два месеца! На снимките от именния ми ден е с майка си и баща си. Баща и съответно е мой брат.  Grinning  Grinning  Grinning
Мъжът ми го няма на тези снимки, ще трябва да изнамеря и да кача други, за да ти го покажа.
Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4 362
Добро утро и от мен,
пиша бързо защото трябва да бягам до магазина и може както винаги да го затворят под носът ми.
Благодаря за всичките пожелания,
Лея мила не се притеснявай аз не съм по малък заплес от теб ти също си имала повод,малкият Боби да го нацелуваш от мен ,постоянно чета за него и много ме радва сладура. Grinning  Grinning  
Тея ти така как я мислиш и на мен ми се иска направо ти завиждам, супер си а корема е страхотен той малкият още от сега го поглезваш помалко Grinning
Теди кокитата са супер браво ! Grinning А моите още стоят няма кой да ги изяде,ще ги хвърлям вече  Sad
Толкова от мен отивам да храня Тамара щото ще иде някой друг чехъл
 Grinning

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Христос Воскресе!

Хубава седмица на всички Simple Smile
Аз сам на тръни , 12 -е дневно закъснение , а на 4 ден от закъснението теста беше отрицателен  и сега ме е страх да направя пак да не е и той отрицателен  Sad . За сега малко ще изчакам още малко и щ е правя пак тест . Сега съм споко0йна и не се отдавам на надейди , защото иначе ще се побъркам.
Пожелавам на всички успешна седмица и само полойителни тестове  Wink

# 28
  • Мнения: 2 123
Здравейте момичета.
Снимките на всички са супер - красиви яйца, красиви мацки и най-вече страхотен тумбак на Тея!
Деер, Praynig  Praynig  Praynig !
Пожелавам ви приятен ден и приятни изненади!

# 29
  • Мнения: 4 212
Цитат на: irinii
........Снимките на всички са супер - красиви яйца, красиви мацки и най-вече страхотен тумбак на Тея!
...........


моми4ета, да ви се връщат такива тумби и на вас, действайте... Grinning , само да не ви спохождат кризите дето ги имах снощи, 4е взех акъла на детето....днес съм труп, и боли, боли, болииии.......няма да ходя в спешното, заклела съм се, 4е ще вляза там като ми дойдат контракциите да раждам Crossing Arms
Добре, 4е го няма скъпият, ина4е да ме е занесъл на ръце... ooooh! не стъпвам там..... Crossing Arms  Sick

Общи условия

Активация на акаунт