Поредната седмичка 03.05-08.05

  • 2 853
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 526
Здравейте! Може ли да споделя нещо с вас? От началото на този цикъл пия Бромокриптин, следя си и БТ. За първи път графиката ми изглежда нормална и все пак нещо ме безпокои. Предните месеци имах 3 резки повишения на БТ над 37 градуса, редуващи се с спадове. Сега първите 16 дни бях под 37 , от 17 ден започна повишение(36.8, 36.9) и вече 4 дни поред съм точно 37 градуса. До сега не ми се беше случвало толкова дни наред да е постоянна, пък и защо не минава над 37?  Thinking
   Тъкмо се зарадвах, че нещата се оправиха и даже бях сигурна, че съм разпознала симптомите на овулацията, които съвпаднаха с най-ниската температура от графиката. Cry
   Моля, кажете ми това нормално ли е ?

# 46
Мими, и при мен е подобна ситуацията със спад на темп.- откакто февруари месец започнах да пия Достинекс (също като Бромокрептина).
Преди това дълги години пих Парлодел - винаги ми се покачваше темп. над 37 градуса. Сега не се покачва повече от 36.80 - 36.90.

 И на мен ми беше странно Thinking  , докато не попитах лекаря и не му показах графиката.
Той ме успокой и каза, че има овулация в този случаи и , че важното е да има двуфазност в графиката и след дена на предполагаемата овулация да се  покачи рязко и да се задържи поне 10 дена постоянно висока....

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Цитат на: Elvi
... и , че важното е да има двуфазност в графиката и след дена на предполагаемата овулация да се  покачи рязко и да се задържи поне 10 дена постоянно висока....


Точно така , само не е необходимо да се покачи рязко , а просто да има покачване - дори и постепенно  и в крайна сметка да има ДВУФАЗНОСТ . Това е .  Grinning
Правете любов момичета !  Simple Smile  И успех !

# 48
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Dобре дошли на slava и  Elvi Simple Smile Дано не се задържате дълго при нас.
Ние ще ходим следобед на празнуване, сега пак сме на работа няма начин. Дано не вали това време, мечатая си за разходка из Балкана- толкова е зелено, но с тия валежи все събота, ще си остана само с мечтите

# 49
Мерси Ва Stuck Out Tongue , дано всички скоро да напълним този клуб с радостни новини като тази на Ренци и да се увеличи броя на успелите момичета тук. Praynig  Stuck Out Tongue

Аз редовно ви чета момичета, понякога ме мързи да пиша Embarassed , ама днес ме е хванала музата и се активирах.
Ами като ме карат да работя на празник като днешния...  #2gunfire
Но следобяд ще си събирам багажа и мъжа и потегляме за Трявна, където нядявам се да ме чака чеверменце и биричка
 cheers    Oha!

Весело изкарване на празника на всички!!

# 50
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Охоо чеверменце..........напълни ми устата със слюнка. Не бой с еи аз съм на работа(но както се вижда май повече симулирам) Wink

# 51
  • Мнения: 3 376
Момичета, аз успях! Вчера успях да се престраша да ида да ми боядисат косата. Първо купих от магазина една боя - на Лореал беше, меденочервен цвят, а после отидох до фризьорския салон да ме наклепат с нея. Освен цвета си смених и прическата, но нещо не я харесвам особено и може скоро да отида пак да ме префасонират. Иначе, приятелят ми каза, че е доволен от новия ми външен вид. Айде, Ва, ти си на ход сега:)

# 52
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Гризабела, ти ме засрами! Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Мислих аз днес да ида, но ми се промениха плановете, да видим сега кога!
Честита нова прическа, със здраве да си я носиш! Wink  Wink  Wink

# 53
  • Мнения: 3 376
Благодаря, благодаря, да ти се връща:) Аз вярвам в теб и стискам палци скоро да се престрашиш на една такава промяна. Действа много освежаващо.

# 54
  • Мнения: 506
Леле,да знаете и аз откога си мисля за смяна на цвета на косата.Миналата седмица смених прическата,но за цвета не се престраших.Но вие ме вдъхновявате.Ще го направя,само да ми минат гадните зараза и пъпки и естествено да измисля какъв цвят Simple Smile

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Момичета здравейте и от мен...то вече стана време за лягане ама днес имах проблем с едно троянско конче Imp Гризка бравос за промяната Wink
Лили съжалявам за този кръвоизлив...стискам палци и всичко ще е наред Heart Eyes
Ва зарази всички с темите за смяна на цвета на косата Grinning Та по този случай и аз доста се замислих...май ще сменям и аз Mr. Green
Добре дошли на новите момичета и скоро да скачат в другия форум.

# 56
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте, момичета.Вчера изкарах един страхотен ден в едно страхотно село с мъжо и приятели на агнешко(който обича, защото аз не съм от тях), биричка и т.н.Върнах се заредена с много положителна енергия.Дано и вие да сте изкарали добре почивния ден(за който е бил почивен). Simple Smile

# 57
  • Мнения: 288
Благодаря за топлото посрещане! welcome

Общи условия

Активация на акаунт