Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
  •   1
Отговори
# 360
  • софия
  • Мнения: 4 022
Добро утро,момичета.Успешен и усмихнат ден ви желая.Благодаря за кафенцето Деси Вал добре ми дойде. Laughing.Днес съм се заредила с мръвки 2 пилешки пържоли на скара,2 яйца,1кисело мляко "Верея"0,1 и мнооооого вода.И сега ако кажете,че е малко ще започна да стрелям.  bouquet

# 361
  • Мнения: 192
Добро утро!  Hug за протокола : -1 кг  newsm44  newsm44 newsm44

# 362
  • Мнения: 95
добро утро,дами
гледам вече й кафенце сте пили еми в такъв случай продължаваме да сваляме дружно-отивам да пека филе за закуска...

# 363
  • Мнения: 551
Добро утро и от мен! Доста задачки ме чакат, но въпреки всичко намирам време да ви прочета писанията.
Хубав ден от мен!

# 364
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
ден втори  Mr. Green
започнах с мляко и трици  Flutter уставно
за днес имам  2 пилешки пържолки, пакет дробчета 1 кисело мляко и яйца ако прегладнея  Joy
и 2 л вода
 Hug Hug Hug

# 365
  • Мнения: 551
Искам да ви попитам какво мислите за "рафинирано соево олио", убих се да търся парафиновото но не мога да намеря.В момента сам на ПЗ и се чудя дали мога да си позволя от него? Thinking

# 366
  • Мнения: 397
Добро утро, момичета!  Hug

Надявам се днес да имам повече време за темата. Всеки ден я отварям, стои си на дисплея, но не мога да прочета повече от 5 мнения, камо ли да отговоря. Имам доста да наваксвам с четенето.  Simple Smile

След едноседмично йо-йо с половин килограм от 73.400 до 73.900 (което си е направо 74), днес съм 72.700. За разлика от повечето от вас, нямам спомен кога съм била толкова. Коремът и долната част на бедрото ми също са се простили с по 1 см. Не е кой знае какво, но...  Blush

Рецептата на Дюканачо за палачинката включва 1-2 капки олио за намазване на тигана, а няколко пъти казва, че дори и най-малкото отклонение от режима е като "игла забита в балон"
Вие с олио или без олио я правите?
Аз я правя без.

Хубав ден на всички!   bouquet

Отивам да ви чета.

# 367
  • Мнения: 601
добро утро момичета
катя,деси вал, мерси за кафенцата.
В застой съм  #Cussing out но забелязах че съм смъкнала на обиколки а килограмите са същите ThinkingНа вас случвало ли ви се е?
елеонора аз си хапвам зеленчуци колкото ми се хапва,не се ограничавам в количеството.През тези дни не ям млечни.Хубавото е на режима че няма ограничения в количествата.
славе добре ти е за деня.Това е без вечерята нали?
екзакт22 добре дошла  bouquet.Успех
Кри,абракадабра,криси,гуди Hug
сесилия честито -1кг.

# 368
  • Варна
  • Мнения: 653
Добро утро, сладурки!
Днес кантара не ме зарадва дори със -100 гр., но няма значение, продължавам упорито и ще чакам нови намаление с надежда.
Днес ми е много криво-не можах да се наспя, а днес ще имам напрегнат ден, цял ден ще съм в съдебно заседание /прокурор съм/ и не знам как ще изкарам в залата.
Обаче последните дни нещо много свят ми се вие, като съм седнала и стана и заминавам на една страна  Crazy А уж пия кафета, но явно кръвното ми варира. А може и да е от това, че ми наближава МЦ  newsm78
Желая Ви лек, спорен и режимен ден!

# 369
  • Мнения: 958
Искам да ви попитам какво мислите за "рафинирано соево олио", убих се да търся парафиновото но не мога да намеря.В момента сам на ПЗ и се чудя дали мога да си позволя от него? Thinking
НЕ,Дюки препоръчва парафиновото,защото има 0 калории,което не важи за соевото,зехтина и другите мазнини,режима е безмазнинен,парафиновото масло няма калории,нищо,че изглежда мазно,иначе само за пример от книгата,в една купа салата има 20калории + 2лъжици зехтин=220калории,сметката е ясна  Peace

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 09:03 от jedira

# 370
  • Мнения: 392
Днес кантара ми е приятел.Показа още -1 кг.Общо стават -3 кг.Обиколките ми също намаляват.Сутринта си пуснах пълни изследвания на кръв по съвет на личната ,утре ще ви пиша какво са показали макар , че съм на Дюкан едва от 9 дни.
На всички с минуси   bouquet , а за всички останали  Hug .

# 371
  • Мнения: 551
Искам да ви попитам какво мислите за "рафинирано соево олио", убих се да търся парафиновото но не мога да намеря.В момента сам на ПЗ и се чудя дали мога да си позволя от него? Thinking
НЕ,Дюки препоръчва парафиновото,защото има 0 калории,което не важи за соевото,зехтина и другите мазнини,режима е безмазнинен,парафиновото масло няма мазнини,нищо,че изглежда мазно,иначе само за пример от книгата,в една купа салата има 20калории + 2лъжици зехтин=220калории,сметката е ясна  Peace

Много ти благодаря за инфото. Hug

Но къде да го търся това парафиново олио, идея си нямам #Cussing out

# 372
  • Мнения: 43
Здравейте момичета  Simple Smile
Отдавна чета всичко написано от вас, дори се запалих по режима и днес ми е 4 ден, вече съм -2 кг. Нямам време да пиша, но всяка свободна секунда чета форума. Вие сте толкова бързи в писането, че дори понякога не успявам да прочета всичко а вече сте отворили нова тема.
Успех на всички и много минсчета.
Режимът наистина действа.
Мислех, че ще ми е трудно без плодове, но за сега не ми липсват много.

# 373
  • Мнения: 958
В аптеките,течен парафин,това е парафиновото олио,и аз мислех,че е за мазане на обувки и бях малко предубедена като го купувах,но аптекарката ми каза,че е за вътрешна употреба и се поуспокоих,само не трябва да го загряваш,иначе всичко е наред,като го разредиш с оцет,аз му сложих балсамов,въобще не мирише гадно и си е като заливка за салата  Simple Smile

# 374
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
Имам притеснения с тези трици  Confused на опаковката пише протеини, въглехидрати, калории, мазнини
нали в ударната фаза трябва да се приемат само протеини? в тези трици те са 4 пъти по-малко от въглехидратите  ooooh!
а и калориите са доста  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт