Разделно хранене-част 20

  • 21 174
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 533
Сладки мои, утре е денят, дано се получи този път, все пък отказах 100 евро заплата заради пустия му изпит  #Cussing out хихи Доволна съм, мноооого изтощена, недоспала и неразположена хихи точно на едно от най-важните интервюта- хопала, изненада  Embarassed Mr. Green така, може да се гордеете с мен, добре се справих Hug В петък ще разбера колко аджеба ще ми платят, но важни са най-вече контактите и предложението за още работа Hug
Обичкам ви, утре повече Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 1 227
Здравейте Hug Hug Hug
Минавам за малко само да ви се оплача, че не съумявам да се храня разделно докато съм на работа Mr. Green....
Много  Hug Hug Hug за всички

# 32
  • Мнения: 2 724
Здравейте момиченца -кокиченца ,лалета, зюмбюлчета и всички пролетни красоти Hug Hug Hug.
Добре дошла на Ryduo   bouquet
За хранителните добавки и РХ не съм наясно ,защото не приемам такива .
Мисля си ,че ако количеството е малко ,не е нужно да се съобразяваш.
Все пак ,ако някой е по- навътре в нещата, да отговори Peace.
Сладунче ,браво бе момиче ,само така ,сега и книжка като вземеш ,ще има да ни черпиш Laughing Heart Eyes.
Мади, защо така ,не можеш ли да си носиш храна ?
Нищо не казваш за работата, как е ,интересно ли е ?
Ками ,направо те разбихме  Laughing.
Наистина не е необходимо да сме на 100 процента.
Валя ,това ,че половинката ти ще се храни разделно ,е голям плюс, няма да готвиш отделно за него и ще се подкрепяте взаимно. Peace
Такаа ,сега аз да се оплача...
Бях се настроила за разделен купон, ама така се бях наточила ..........................................................
Е, вчера ми свършиха лекарствата и снощи се спуках да кашлям.
Вече две седмици не мога да се оправя и не зная какво става.
Днес ще ходя на преглед, да видим дали не развивам нещо по -сериозно.
За целия този период не съм вдигнала висока температура .
На срещата може и да не присъствам тялом, но духом ще съм с вас Hug.
Дано няма нищо сериозно и ако е така, ще дойда, страшно ми се иска да се видим.
Вчера, вместо телешко варено, приготвих задушено с гъби на фурна ,стана прекрасно.
А ,да ви се похваля ,подариха ми машина за хляб.
Снощи правих експерименти ,имаше и изпълнения ,тестото преля  ooooh!,явно мерките не са били точни, но на вкус хлябът стана страхотен.
Ще се науча аз  Grinning.
Айде, сега ви казвам чао и ви цункам наред Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.
Като се върна от болницата, ще ви кажа резултата.

# 33
  • Мнения: 7 263
Добро утро мили мои слънчица!  bouquet  bouquet  bouquet

Предлагам дружтно да стискаме палци на Сладунчо за голямото изпитание днес! Пък после и дружно ще си искаме почерпка естествено  Flutter Flutter Hug Hug Hug Hug
Стискаме ти палци Сладкиш такъв ще го вземеш най-накрая пустия му изпит само спокойно!
Мади да това е голям проблем като ходиш на бач и аз през деня понякога имам прегрешения. Понякога си нося храна, но има дни в които откровено си съгрешавам и туй-то!
Ками   Hug  Hug Hug никой не е перфектен мила, но ако има някой близо до перфектността то това си ти  Heart Eyes
И какъв е тоз мързел бързо качвай рецептички, че нещо напоследък нямам вдъхновение в кухнята, за ужас на мъжете в къщи  Blush
valia80Rudyo    bouquet  bouquet  bouquet Добре дошли момичета ще свикнете с нас и ще ви хареса тук  Simple Smile
Алексчееее дано се оправят нещата, много искам да те видя. Просто си представих вече как сме си седнали и си хортуваме.  Hug Hug Hug
Много се надяваааааааам. И взимай мерки с дробовете да не се окаже нещо сериозно наистина. Самата аз бухам от два дни питай ме дали съм направила нещо по въпроса  Blush
Каква е машината за хляб? Вече втори отзив чувам за нея може ли едно фото. Запалих се!
Хайде милички трябва да привършвам, че ще се работи доста днес, но вие си знаете, че ви ОБИЧАМ налииии!

И една мъничка усмивка от мен:

В бижутерски магазин:
- Колко струва тази гривна?
- Сто хиляди.
- Ау, кошмар. А онази огърлица?
- Два кошмара.

# 34
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте милички Hug
Аз днес съм и радостна и притеснена Rolling EyesРадвам се,че след 2 седмично закъснение цикълат ми дойде PeaceА притеснението е,че третия чист ден трябва да ходя да ми направят процедурата за която ви писах преди време (горенето) Rolling Eyes ooooh!Ох,много ме е страх,но ще отида няма как ooooh!
За срещата аз няма да мога да дойда,няма кой да гледа Ками.Като се стопли можем да се видим пак,но да бъде във външно заведение за да не е удимено,защото трябва да съм с малката Rolling EyesМного ми се идва,но няма на кой да я уставя ooooh!А, и по това време горе долу ще ходя до гинеколога да ме гори и после трябва да лежа няколко дни Rolling Eyes
Ryduo-добре дошла Hug  bouquet
Мади неможеш ли да си носих храна от вас newsm78
Сладунче мило, стискам палци за теб Praynig Praynig
Ками давай мила рецептите,че ги чакам с нетърпение вече Hug Hug
vembi-как върви при теб,имаш ли резултати в кг. Hug Hug
Карелия ти мислиш да се пречисташ ли newsm78или просто така ме питаше за плодовете и чая Hug Hug
Алекс надявам се да не е нещо сериозно и да успееш да отидеш на срещата....и да им направиш баклава Peace Hug Hug
Лени вчера направих тези спагетки с гъби,сметана и спанак.....станахаааааа суперрр Crazy Peace
На всички момичета сладки и разделни ви пращам една голяма  Heart Eyes
      
           До после,сладурки Hug Hug

# 35
  • Мнения: 7 263
Пете не се притеснявай миличко, процедурата не е болезнена изобщо. Усещането е неприятно и емоцията е гадна, но болка не се усеща ...... Само бъди спокойна, после се подготви и че половин месец поне ще имаш едно гадно усещане и леко течение, но те ще те инструктират какво трябва и какво не трябва да правиш. Ако са някои темерути и не ти кажат нищо драсни ми ЛС ще ти дам инструкции  Hug Hug Hug
Къде ще ходиш, в кое АГ?

# 36
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Пете не се притеснявай миличко, процедурата не е болезнена изобщо. Усещането е неприятно и емоцията е гадна, но болка не се усеща ...... Само бъди спокойна, после се подготви и че половин месец поне ще имаш едно гадно усещане и леко течение, но те ще те инструктират какво трябва и какво не трябва да правиш. Ако са някои темерути и не ти кажат нищо драсни ми ЛС ще ти дам инструкции  Hug Hug Hug
Къде ще ходиш, в кое АГ?
[/quote

Ами,ще ходя в 8 п-ка.Там работи моят гинеколог.Попринцип при него си ходя винаги и до сега съм нямала проблеми с него,но съм ходила само за профилактични пегледи.До сега съм нямала проблеми за да преценя дали е достатъчно добър.Последния път ми каза да дойда да ме изгори и аз се исплаших доста,а той каза че не е болезнено да не се притеснявам,ама аз ........ Cry Направи ми цитонамазка и каза,че няма проблем,само да я махне(резултата е ПАП2)

# 37
  • Мнения: 2 724
Много съм тъжна  Cry.........
Няма да се видим на 9 ,а аз дори орехите приготвих за двойна доза баклава Cry.
Оказа се, че работата е сериозна ,още не мога да повярвам ,имам вирусна пневмония и от двете страни ooooh!.
За първи път през живота ми съм болна от такова нещо.
Сега ще се лекувам, ще пазя топлото легло/ как ли ще стане това  Rolling Eyes,не зная /,но такива са препоръките.
Обещайте ми, че другия месец пак ще се съберем ,тогава се надявам да съм като нова.
Стига съм ревала ,мерките са взети, ще се оправя.
Петя ,не се страхувай от тази процедура, неприятна е, но не боли. Hug
Лени ти е казала, бъди спокойна ,отпусни се и всичко ще мине за нула време.
Лени, машината за хляб е "зануси",но е стар модел.
Един наш познат съвсем случайно разбрал че си търся и направили бартер с моя мъж Laughing.
Та вчера се пробвах -направих хляб и кекс .
Изводът от резултатите е- трябва много точно претегляне на количеството, защото ако е повече ,излиза извън съда и не се пече добре.
Ще се науча ,няма страшно.
Тези дни ще се пробвам да направя козунак ,нали наближава Великден.
Снимка ще направя по- късно и ще ти я покажа, на мен ми прилича на голям фритюрник Laughing.
Ох, сега ще прегреша с нещо сладко, тези лекарства са горчиви като отрова.... Sick

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 18:14 от aleks

# 38
  • Мнения: 2 724
Лени ,ето я моята хлебопекарна 

# 39
  • Мнения: 7 263
Ехххххх Алекс,
да му се невиди.........
Така се надявах да се видим  Hug Hug Hug но нищо тъкмо като се оправиш ще се е запролетило и ще стане още по-готинко за срещички.
Вземи сериозни мерки за повишаване на имунитета, защото след пневмония е ....
Пий пчелно млечице, ехинация, ще потърся и една рецепта за подслики дето я дават на малките деца. В никой случай не гладувай сега. Повече месо и зеленчуци и много течности.
Ех милинко  Hug Hug Hug и цунк Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и се оправяй.
Извода за мен е спра ли спорта и почват ах и ох... май не само при мен е така.
А машинката изглежда много прилична и казваш прави хубаво хлебче. Много съм се навила заради моите мушмуроци да си взема и аз. Особено малчо може да живее с хляб и шоколад душицата. И нали мама е все на диети последните години - сладкиши правя много рядко, та така може и да ги огрее.
А лесно ли се чисти туй чудо? И за колко време става едно хлебче / май час някъде ми бяха споменали едни дружки, които също имат/.
 Пак Hug Hug Hug от мен. И пиши повечко сега няма да щъкаш толкоз по студа и ще си седиш тук при нас да си хортуваме!  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 724
Лени, лесно се почиства .
Контейнерът е с незалепващо покритие, перката също.
Изважда се с едно леко завъртане .
Много е важно да се избере правилната програма и количеството на продуктите .
За времето -зависи на каква програма е.
Моята машина има няколко, като най- кратката е 50 минути, а най -дългата- 3 ч и30 мин.
В тези часове е включено бъркане, месене, втасване, пак месене, второ втасване ,печене и тнт... в зависимост от избраното меню.

# 41
  • Мнения: 533
Милички, скъсаха ме, дори не разбрах каква толкова фатална грешка съм направила, но...Много тежко го преживях, така и не се научих да губя Cry Не знам защо го правят, но явно просто искат да цакам още пари...като никога бях много спокойна докато карах...
Уморена съм, милички, психически, днес хапнах малко семки и сладко и ...го повърнах, беше от нерви и се разревах...Да не говорим, че натоварих милото...е, искаше ми се тази вечер да празнувам, но ще се постарая поне да създам уютна атмосфера за милото  Hug
Алексче, звучи много сериозно тази болест Naughty Сега пази  кревата и хапвай повече Hug поглези се малко, за да се оправиш по-бързо Hug Hug Hug
Мади, как е работата? Hug
Петенце, ще се справиш, само спокойно Hug Hug Hug
Леничке, прегръщам те Hug Много съм тъжна, затова събота ще изляза малко сама, трябва да изгоня дяволите Hug
Така, значи да резервирам в Мола за 9ти, така ли?
Обичам ви Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 15 560
здравейте сладурки  Hug Hug Hug

aleks - душичко наистина съжалявам за пневмонията - това е ужасна болест наистина - изкарала съм 22 такива и напълно те разбирам как се чувстваш. ако искаш мога да ти пиша на ЛС няколко бабини метода за облекчаване на кашлицата, с които майка ми ме лекуваше когато бях болна  Peace. това, което ти е писала Lennyh за подсилване на имунитета е много важно - може да пробваш и с ОСЦИЛОКОКЦИНУМ - пия го от нова годино и да чукна на дърво - за сега ми няма нищо. а и на детето давам - желая ти бързо оправяне миличка  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Sladune - съжалявам за изпита мила - наистина е кофти когато те скъсат. сигурна съм, че следващия път ще успееш  Hug

petq - мацка да ти кажа не знам с кг-те как съм защото още нямам кантар - но на д-то свалих 3 см. за една седмица. ще се меря в събота и ще ви кажа  Peace

Lennyh, ками - благодаря ви за съвета - определено избегнах туршията. за сметка на това, обаче наблегнах качествено на шоколада - 2 бр. за 15 минути  Embarassed Embarassed Embarassed





# 43
  • Мнения: 2 724
Сладунче ,наплачи се ,ще ти мине Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Следващият път ще си още по -спокойна и уверена Peace.
Вемби, направо тук ги напиши бабините рецепти, нека и другите си ги запишат  Hug.
Аз си мислех, че както досега с лекарства -една седмица, без лекарства -седем дни, но....
Не ми се е случвало такова нещо, всеки казва че е сериозно, а аз не съм толкова зле  Thinking...
Направо не мога да повярвам, но рентгенът не лъже.
Със сигурност ще трябва да наблегна на засилване на имунната система.
Мина ми беше казала едно лекарство, записах си го и сега не мога да го намеря.
Ще трябва да и се обадя да я питам ,тя милата няма време да пише.
А пък аз днес мислех да започна с тренировките  ooooh!...

# 44
  • Мнения: 7 263
Добра вечер милички мои!
Оазис сте ми вие не знаете какъв просто....
Сладкишче мило не се отчайвай. Да тъпото е че тук не ни късат за да научим повече, или за да станем по-добри шофьори ами за да дадем още някой лев.
Навремето и аз взех кормуването от третия път. А листовките от раз без нито една грешка. Хич да не ти пука, слагаш си пердето и се явяваш - все някога ще им писне и ще те пуснат да им се незнае и тиквите ..... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Недей така с повръщането много внимавай с това......
Да мисля да резервираме за 9.02 явно на всички ни се насъбра едноооо.... и поне на мен ми се ще да ви видя пак и за повечко не като предния път за две минути.
Вемби ти си млада душко злоупотребявай сега додет можеш, щото после няма....
Алексче и аз така аха да почна да тренирам и ..... сега съм внимателна връткам велото полека, лека защото трябва да се внимава с тежести и резки движения. Аман  Crossing Arms никога не съм могла да седя така, мислех си че поне с годините ще поулегна ... а то ....
Но ще стискам зъби и ще чакам друг избор и без това нямам. Така че милинко  Hug Hug Hug ще чакаме да се оправиш и да ни навестиш - нашто не се губи.
Милички спирам да ви изреждам поименно щото станахме доста хора и има и нови попълнения, които мога неволно да пропусна и те да се почувстват нежелани. Вие си знаете, колко си ви обичам  Hug Hug Hug
И ако не знаете - казвам ви МНОГО СИ ВИ ОБИЧАМ!!!!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт