БУРГАСкото дете в къщи скука вече го наляга, а мама за купон се стяга - 43

  • 11 856
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 111
  Днес видях Синара, каза че може би ще дойде.Къде е списъкът да го прегледам? Simple Smile
 Ками, ти колко места запази?

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 145
Момичета, благодаряВи чемипрепоръчахте д-р Христов, много съм доволна от прегледа. При нас всичко е наред  bouquet

# 242
  • Мнения: 373
От колко часа ще е срещата? Аз още се чудя дали мога да дойда с дребната поне за малко. Може би ако сме малко хора тогава да дойда , а ако сме повече ще се изнерви много. newsm78

# 243
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
аз съм ЗА срещата,надявам се да бъда включена!чакам допълнителен инструктаж Joy Joy Joy

# 244
  • Мнения: 2 577
Списъка е на някоя по-задна страница, и пак там бях помолила да го направим, че запазих условно 20 , +/- 3, а ми казаха най-късно събота сутринта да се обадя за по-точна бройка

СРЕЩАТА Е НА ОКЕАНА /Мара Гидик/ - 09.02.08г - събота 19.00ч
1. Amelia                            12. Синара  ?
2. lucyl30                           13. svra4eto
3. Ji                                    14. vesi_127 ?
4. bubi4ko                         15.  Райна ?
5. Reny27
6. krasi72 ?
7. Танина ?
8. Fresh Gale
9. sneji20
10. iveto_
11. evchok

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 22:23 от Amelia

# 245
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
И аз съм с голяма въпросителна.Идва ми се, но не знам как ще съм с ученето.Изпита ми е наистина гаден, а още не съм зъпочнала да уча. Embarassed

# 246
  • Мнения: 1 701
И аз съм с голяма въпросителна.Идва ми се, но не знам как ще съм с ученето.Изпита ми е наистина гаден, а още не съм зъпочнала да уча. Embarassed

Ставай веднага от компютъра и сядай да зубриш!!!
На какво прилича това твоето?!

 Flutter

# 247
  • България
  • Мнения: 3 621
Ей, Уиш, честито ти имениче , да е здрав и щастлив   bouquet

# 248
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
аз пък Райнето си го засичам на точно определените за тази цел места!  smile3521

# 249
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
върнах се-много гадно в тая Варна

# 250
  • Мнения: 4 546
чули ли сте, че на 17,02 ще има референдум?  newsm78 бях останала с впечатление, че го отложиха, то не подписаха ли вече договора?  newsm78

попаднах на това http://www.bgbui.com/ а има и петиция против http://www.bgpetition.com/burgas-alexandrupolis/index.html

# 251
  • Мнения: 373
върнах се-много гадно в тая Варна
Иииий, въх, не ми обиждай родния град. Naughty
 Wink

# 252
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
съжалявам  Blush
ама два часа се въртяхме и се оказа че сме минали по друг път-два пъти до Златните ходихме и тъпия университет не го намерихме.Накрая се оказа че има свлачище и неможам да минем.По едно време отчаяни тръгнахме обратно и хоп Пикадили изкочи-по тоз случай мъжо ме черпи някъв спешъл сладолед лисквитка де тукя я няма

# 253
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
аз пък Райнето си го засичам на точно определените за тази цел места!  smile3521
Дааам  WinkВиждаме се ние често.
Ей,момичета, нали няма да пропуснете референдума PeaceВсъщност някой знае ли нещо повече по въпроса?

# 254
  • Мнения: 82
Здрастиии!
Някой ако има повече инфо да казва за референдума,че аз не съм в час!
Рени,щях да те питам днес и забравих,ти получи ли си нещата от Ла редут-а?Моите вече месец ги бавят и аз се притесних!

Общи условия

Активация на акаунт