БУРГАСкото дете в къщи скука вече го наляга, а мама за купон се стяга - 43

  • 11 854
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 917
кой е буден кажете ми Панадол и Нурофен през 2часа ли можеха да се редуват или през 4 беше

# 256
  • Мнения: 917
ох никой ли няма

# 257
  • Мнения: 5 713
bubi4ko, не мога да помогна.

върнах се-много гадно в тая Варна
Да, бе, нищо й няма. Супер си е даже.  Laughing

За детския зъболекар, Маги съм я водила на годинка и после на 3, профилактично. Последния път беше при д-р Вида Костова, на ул. "Болярска" 5, над светофарите на Кирил и Методий.

# 258
  • Мнения: 644
През 4 часа, ама Диде защо не се обади на 150 за консултация!
Аз така един път направих като в 4 часа ми трябваше такава информация!
Хайде оправяйте се!


Краси незнаех 4е си от Варна, незнам защо ама бях останала с впечатление че си от Бургас!

# 259
  • Мнения: 373
Ей, буби4ко, дано сте се оправили вече. Иначе Панадол и Нюрофен можеш да ги редуваш през 2 часа, но ако даваш само от едното трябва да изчакаш най-малко 4 часа.  И най важното е да не се шашкаш от високата Т. Те децата издържат. Важното е смъкнеш под 39С за да не направи гърч.
Аз съм за референдумите като цяло.  newsm10В крайна сметка народът трябва да взима  важните решения , а не еднолично да се решава. Друг е въпроса тоя народ доколко ще бъде съвестен и ще отдели време за да отиде да гласува.Rolling Eyes
А за Варна, много си е хубав града. И много по-напред. Не , че се хваля, просто съжалявам, че Бургас  толкова изостава Confused Да знаете какви хубава спортни площадки направиха и то точно до блока, в който живее баща ми. Игрища за футбол, баскетбол и волейбол с със зелената настилка, осветление и работи до към 3-4 часа сутринта. За сега до колкото знам не се заплаща ползването, само със записване става като се събере отбор ( приятели да поиграят). football.  До игрищата направиха страхотна детска площадка с езерце много пързалки и замък 1swing. Сега чакам да направят ледена пързалка. Вече съм си закупила кънките. LaughingА пък в Морската градина какъв детски кът имааа. Само пари да имт мама и тате. А коко МОЛ-а направиха вече не знам. А тука за дупката в центъра още не могат да се разберат. И още нещо - Бургас бил с най-малко усвоени средства от еврофондове , даже община Камено били по-напред. Иначе сложиха таван на лятното кино( театър)
Извинете за дългото, отплеснах се. Слагам емотикони да се чете по-лесно

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 08:57 от krasi72 ( pet i den)

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 6 340
Нурофена е на 6 часа ,че дори на 8 часа - 3 дози за 24 часа ,а Панадола на 4 часа ,но не повече от 4 дози за 24 часа.На мен ми го обясни веднъж една лекарка от Св.софия ,която дойде по спешност ,че е едното е основно ,другото поддържащо.Примерно Нурофен през 6-8 часа ,а ако вдига Т през това време Панадол,но 4 часа след Нурофена.Дано да съм била полезна  Crazy

Референдума доколкото знам е на 17,02 и ще се гласува както на избори се гласува,ама колко ще е ползата от това е отделен въпрос,според мен -все тая,то вече е решено  Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 1 280
          Леле Бубичко бързо да се оправяте! И на мен ми е обяснено като на Галя, за Нурофена и Панадола, но ми казаха че ако не спада Т мога да го дам на 2 часа. Аз разчитам най вече на оцетените кърпи обаче, не само на лекарствата, защото Николай като му дам Панадол все едно вода е пил  Peace   

          И аз чувам нещо за тоя референдум, но днес ще питам една позната, която е навътре с тия неща дали наистина ще е на 17.02 и ще пиша. 
           Варна пък хич не я харесвах аз, НО не бях ходила 4-5години и като отидох това лято се влюбих, много хубаво станало бее  Crazy /и все пак си предпочитам Бургас  Mr. Green /

         Хайде и по едно кафенце за събуждане  Grinning 

   

# 262
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
стискайте ми палци днес кат се прибера да ви пиша от моя комп.Дано пуснат нет че се развеждам иначе

# 263
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
А за Варна, много си е хубав града. И много по-напред. Не , че се хваля, просто съжалявам, че Бургас  толкова изостава Confused А пък в Морската градина какъв детски кът имааа. Само пари да имт мама и тате. А коко МОЛ-а направиха вече не знам. А тука за дупката в центъра още не могат да се разберат. ...
Е, и тук в най-скоро време ще настроят молове. Доколкото знам 2-3 са вече в проект и ще започват строителството. На нас молове не ни трябват чак толкова, ми да вземат да построят един голям паркинг на няколко етажа в центъра, че там положението е ад. През деня търсиш по 40 минути място за паркиране!  Close  Според мен това ни е основният проблем. А, и дупките по улиците, разбира се - е, няма град с такива разбити улици в цяла България! Даже и на софиянци, дето все се оплакват, улиците им в сравнение с нашите са направо гладки писти.  Crossing Arms
А морската ни градина на мен си ми харесва - поне докато Таничка беше по-малка и ходехме често на разходки, ми правеше впечатление, че е чиста и поддържана. Само тия гнусни бараки, дето изскачат непрекъснато, са ми трън в очите, но какво да се прави. Е, има още какво да се желае, разбира се, но можеше и по-зле да е.

Брей, днес всички сме настроени да обсъждаме обществени теми.  smile3506

# 264
  • Мнения: 4 546
абе и аз това се чудя - нали уж е решено вече и подписано, пък сега - референдум. не е ли малко след дъжд качулка, въобще някаква тежест ще има ли тоя референдум или е само да се замажат очите на хората.  newsm78

преди 1-2 страници пуснах сайта , в който се обяснява какво точно ще представлява този проект и подписка срещу проекта.

къде ще ги строят тия МОЛ-ове? надявам се, че няма да е в морската градина  Close

# 265
  • Мнения: 1 701
Дали изобщо има смисъл от това?
Аз не знам случай, в който граждански протест да е оказал някакво влияние....

Според мен, по-скоро трябва да се настоява не да няма изобщо петролопровод, а да се настоява за стандарт и качество на изпълнение на проекта. Един такъв петролопровод според мен би бил само полезен на Бургас за икономиката! Нали скоро гласуваха против централизирането на местния бюджет и се назначиха местни парламенти. ...

Хайде сега ме разпънете на кръст, но аз смятам този протест за безсмислен и неправилен. Хубаво е да се протестира и да се настоява за нещо но е хубаво и някой да помисли преди това.

# 266
  • Мнения: 4 546
права си Уиш, ама все пак става дума не за поредния протест, а за референдум.
и въпреки това не разбрах дали има смисъл от него. то информацията по въпроса е доста оскъдна от страна на държавата и общината. аз даже до вчера не знаех, че ще има референдум  Rolling Eyes

иначе за икономиката съм съгласна, ама като прочетох за какво конкретно става въпрос, мисля че е по-добре в този си вид да не се осъществи проекта.

# 267
  • Мнения: 1 701


иначе за икономиката съм съгласна, ама като прочетох за какво конкретно става въпрос, мисля че е по-добре в този си вид да не се осъществи проекта.

Именно!
Трябва да се преговаря за начина на изпълнение, а не дали изобщо да има или няма петролопровод.
Много ясно, че трябва да има!

Според мен!

# 268
  • Мнения: 565
Aми то референдум се прави преди да се реши нещо, а то този проект и договор доколкото знам са подписани и така наистина става безмислено. Вчера гледах едно предаване точно за този проект по ската и споменаха че единствения по - безопасен вариант за строежа е отхвърлен и разясняваха за какво става въпрос. Аз лично съм против тоя нефтопровод.
Иве мерси за кафенцето!

# 269
  • Мнения: 1 111
Народът ни не е узрял още да взима такива важни икономически решения.                                   

Общи условия

Активация на акаунт