БУРГАСкото дете в къщи скука вече го наляга, а мама за купон се стяга - 43

  • 11 855
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 546
ми ако питаш мен, и тиквите в парламента са зелени, ама на...

# 271
  • Мнения: 1 701
ми ако питаш мен, и тиквите в парламента са зелени, ама на...

 newsm10 smile3501

# 272
  • Мнения: 1 111
 А благодарение на кой са там?

# 273
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Уиш донякъде си права   Wink ... но както казва мъжо, по-скоро е притеснителен факта, че българи и руснаци ще го строят  ooooh! ... Имайки предвид какви безумия на моменти творят в Завода  Sick ... не ми се мисли колко стриктно въобще ще е осъществен проекта  Thinking ... и дори на хартия всичко да е ок .... самото изпълнение  newsm78

А за референдума - определено ще отида да гласувам  Peace ... но каква точно ползва ще има от това не знам  newsm78

# 274
  • Мнения: 1 111
 Обикновеният гласоподавател не разбира, лошото е, че няма и кой да му обясни.Вярва на популистки обещания, в резултат на които В.Сидеров е в парламента и на 50лв. кеш в джоба.Аз не бих искала този гласоподавател да решава въпроси от такова естество.

# 275
  • Мнения: 1 701
Какви точно са безумията в завода?!

Една остаряла база, за която непрекъснато се харчат милярди за подновяване и осъвременяване!
Не може всичко на веднъж. Това не е апартамент, да му смениш ел.инсталацията, вик, дограма и да стане като нов ....


Аз спирам да говоря!
Набрах спортна злоба рано сутринта!

Хубаво е човек да си напрегне мозъка малко и да помисли.


# 276
  • Мнения: 1 111
  Еййй, много ме е яд, току що ми се обади някой си г-н Георгиев от БТК да ми съобщи, че като редовни платци сме спечелили награда от 400 лв, а аз го отрязах.Сега ми е интересно какви щеше да ми ги наговори. newsm78 Ама и аз съм....

# 277
  • Мнения: 373
Честно казано, като го чета това http://www.bgbui.com/ стигам до извода, че ако го построят тоя нефтопровод, направо трябва да се изнасяме от Бургас. То не стига Нефтохима ами и това.

# 278
  • Мнения: 373
Леле, Ji, това се вика да си избягаш от късмета.

# 279
  • Мнения: 1 701
  Еййй, много ме е яд, току що ми се обади някой си г-н Георгиев от БТК да ми съобщи, че като редовни платци сме спечелили награда от 400 лв, а аз го отрязах.Сега ми е интересно какви щеше да ми ги наговори. newsm78 Ама и аз съм....

Бързо в БТК! Simple Smile
Аз ако бях щях да си счупя краката да бързам на там Simple Smile

# 280
  • Мнения: 1 111
Да бе, късмет, добре че съм чела темата за тел.измами в Клюто, та в какъвто и филм да ме вкарат са ми ясни.Любопитна съм какво щяха да искат.

# 281
  • Мнения: 4 546
ми то всичките са хвани единия, удари другия. човек или не трябва да гласува, или ще гласува за някоя тиква ще не ще. все пак конкретните хора , обикновения човек въобще не ги включва в листите. а гласува за някои от тези, които са предложени. не издига кандидатури. господин Сидеров е особен случай и е най-мощния стимул, който съм имала, за да ходя да гласувам. ама не за него  Mr. Green

нов вид изамми ли са това   Rolling Eyes


# 282
  • Мнения: 1 111
 Леле, хора, не е истина, сега дойде съседката, и на нея се обадили, да купува ваучер и тя готова.Аз и обяснявам, че е измама, а тя и адреса си казала, и името, и не вярва че я лъжат.Аз и обяснявам, а тя вика-ами ако наистина ми донесат 400 лв.Направо не е за вярване.

# 283
  • Мнения: 1 280
Леле, хора, не е истина, сега дойде съседката, и на нея се обадили, да купува ваучер и тя готова.Аз и обяснявам, че е измама, а тя и адреса си казала, и името, и не вярва че я лъжат.Аз и обяснявам, а тя вика-ами ако наистина ми донесат 400 лв.Направо не е за вярване.
       

       Явно са нов вид измами, какво ли не измислят вече мошениците  #Cussing out а има толкова много хора които се връзват.  Thinking 

         Да предлагаме ли нови заглавия? /С червено вино и любов в БУРГАС купона е готов/  Embarassed

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 11:29 от iveto_

# 284
  • Мнения: 4 546
ми да звънне в БТК. сигурно знаят, че злоупотребяват с името им.

Общи условия

Активация на акаунт