Юлска мама гушка свойто бебе, а пък то доволно дреме

  • 11 830
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • USA
  • Мнения: 559
Да, готови давам. На Гербер. Тиквичката аз я правих, ама и нея не я искаше индивидуално. Грах по-добре не давай. Аз бях упорита и го бях смесила с други неща, но предизвика много газове. Направо пръцкаше и ревеше детето и пръцките миришеха на грах.  Laughing Та реших, никакъв грах повече.
Кристиан много обича каша. Аз му я смесвам с кърма. С АМ не иска да я яде. Хубаво е първо да дадеш оризова. Кристиан не се запече от нея, може би заради кърмата. На мен овесена ми казаха да давам още на 5 месеца, но ме беше страх и дадох преди 1 седмица. Хареса я и си я яде с кеф. Доколкото съм чела съдържала не точно глутен, ами вещество подобно на глутена. При нас нямаше проблем. Сега редувам с оризовата, защото овесената не запича.

# 256
  • Мнения: 98
Здравейте!
Благодаря за отговорите за кърменето, Ели и Ками  Hug Ще се покърмим още 2 седмици и после ще видя - хем ми се струва, че е време да спирам вече, хем ми е някак мъчно, че няма да суче повече  Confused
С тая система за регистрация в детските за пореден път се изгавриха с хората  #2gunfire Може ли да обясняват от 4 месеца по ТВ и навсякъде за тая велика система, да показват сайта и т.н., и да не си го изтестват като хората с голям брой едновременни заявки!! И сега обясняват глупости за хакерски атаки!! Аз пропускам тая година регистрацията, мисля да си го подържа вкъщи засега Сашето, пък по-нататък ще го мислим.
Ние в четвъртък сме на консултация и ще питам за попарата и глутена. Мисля и аз като Уинкс да давам овесена каша първо - препоръчва се за захранване с глутен преди останалите, които съдържат. Аз вече дадох и грах, и праскови... Реакции нямаше, макар че много се притеснявах и за двете.

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 523
Гледам говорите за захранване с глутен - а мислили ли сте да го въведете като дадете на децата да си ръбат детски бисквити? Питам, защото аз така го въведох Simple Smile. Аз кашите не мога да им намеря точното място все още, защото ако почна да давам на следобедното хранене каша значи да махна още едно мляко, а Сашун пие 3 пъти на ден мляко, като едното е сутрин, а другото вечер преди да заспи. Утре сме на консултация - да видим колко е станало прасенцето - и ще питам за сирене, жълтък и въобще да за храненето. И за торбичките под очите.

А за великата система - ами поредната простотия да се дадат пари на някой приятел/роднина. Още повече - били тествали с 3500 души наведнъж - абе тея луди ли са - това са минимален брой хора - ако предвиждат 5000 души да подават молби - ами да я бяха направили да работи с натовареност 50000 (примерно).

# 258
  • Мнения: 9
Здравейте,
Аркси, ще ти бъда много благодарна ако кажеш какво са ти казали за торбичките под очите.   bouquetДнес цял ден се взирах в лицето му. Има торбички, ама едва се забелязват. Мъж ми твърди, че параноясвам, но той го вижда вечер на изкуствена светлина. Иначе урина давахме в с средата на януари и тогава всичко бе наред. Сега трябваше да го водим на консултация в частната педиатрия, но ни казаха, да поизчакаме, че имат много случаи на грип. Утре обаче пак ще звънна, поне да ги питам за някаква профилактика.
Да ви питам - вашите младежи стоят ли мирно докато им сменяте памперса или ги преобличате, защото моят непрекъснато се върти и иска да стигне нещата в чекмеджето на масичката за повиване. И едно сменяне на памперс вече е рисковано начинание. Днес не издържах и с риск от нараняване на един безстрашен фотомодел направих една фотосесия:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193671&photo=54
 Laughing

# 259
  • USA
  • Мнения: 559
Елче, страшен ти е фотомодела!  Heart Eyes Joy Какво да прави детето, като имате наблизо такъв интересен шкаф със съкровища.
И Кристиан не търпи да му сменяме памперса и шета и се обръща постоянно. И той понякога има торбички, ама аз много не им обръщам внимание.

# 260
  • Мнения: 984
Добро утро  Hug Ние видяхме малко хубаво време и не сме се спирали  Mr. Green
Честити придобивки   bouquet
Силве - малчо не яде домашен картоф /не само е отврате ами направо го повръща/.Обаче хапна едно пюре на Гербер -картоф, моркоф, магданоз и още нещо. Него си го изяде без да се мръщи, но пък после имаше запек.
И на мен ми става много трудно да сменям памперс - той се врътва по корем и няма спиране. Помага ми някаква свиреща - светеща играчка да се спре за 20 сек да го обуя  Peace
Хубав ден на всички  Hug

# 261
  • Мнения: 73
Добро утро!
Елче, много сладък шавливко  Heart Eyes  И Гери откакто "откри" обръщането, трудно  й сменям памперса  Hug
За картофа -  не съм давала в чист вид, само в пюретата. А тези дни съм се замислила да вкарам друга каша след оризовата; Гоца, ти ли беше споменала за царевична, кисел ли имаш впредвид?
Winx,  и Гери мнооого обича баща си; щом го види, такива усмивки раздава, че мъничко ревнувам  Blush
Честита кола на Ани   bouquet
От  седмица са ни развалени асансьорите и ни е много трудна разходката /на 18-тия етаж сме / Излизаме само ако таткото е тук и помага с носенето по стълбите. В неделя бяхме в зоологическата и беше супер.
А за приема в ОДЗ-та, не искам да парадирам на фона на всеобщото настроение, но съм радостна, че бях една от малкото късметлии, които успяха да се запишат в минутите след 9, и така във всичките градини сме с вх.N 1. Стискам палци на Ели и на другите кандидатстващи да имат късмет  Praynig

# 262
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро !
И ние миткаме по цял ден тия дни и нямам време за форума , до вчера , когато Тедката хвана оня грип с температурата.Миналата нощ беше кошмарна , вдигна 39,4 и я свалях с мокри компреси , и под 38 не мога да я сваля , чудя се дали мога да комбинирам две лекарства за температура - Панадол и Нурофен например , и няма ли така да дрогирам детето , на всеки 4 часа - сироп , ама пък иначе ще си откара с температура цял ден.Сега е с 37,7 и е свежарка , приказва си на играчките , само очите му са подути , щото и той не е спал цяла нощ.Иначе бяхме на лекар вчера , изписа му антибиотик и Панадол за температурата , ама само с Панадол не става , ще видим днес как ще е .
Gerundi  , има ориз и царевица на Милупа , аз от нея давам.

# 263
  • Мнения: 521
billie , звънни на педиатъра ви.
Да почерпя - снощи продадох едната количка. Хич не я обичах - с тоярозов цвят...
Та да кажа - от вчера съм се побъркала - къде ми требваше да се зазяпамв този Ла Редут ..... майко мила, искам да поръчам, ама незнам баш как. Няма ли някоя от наште мами която поръчва, за да се прикаламисам  newsm78
Нощес даже не съм спала.

# 264
  • sf
  • Мнения: 10 218
billie , щом АБ почне да действа ще почне да сваля и Т.
но ако е грип, защо е изписал АБ се чудя...

# 265
  • Асеновград
  • Мнения: 45
но ако е грип, защо е изписал АБ се чудя...
Ами тя винаги така прави , отиваме с кашлица и хрема , изписва капки за нос , сироп за кашлица и антибиотик на гърба на рецептата , който ми казва да давам , ако се влоши . До сега не се е влошавал и съм минавала само с първите две , обаче снощи тая температура ме уплаши и дадох.

# 266
  • Мнения: 98
Elche, http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193671&photo=56  Heart Eyes Страхотен ти е мъника!
Ние нямаме проблеми с преобръщането, обаче ми е много трудно да закопчая памперса, когато и двете крачета са вирнати и напъхани в устата Simple Smile

Ани, забравих да честитя новата придобивка в предишния си пост.  Hug

Ками, дано бързо ви оправят асансьора, да можете да се възползвате от хубавото време  Hug

Гъсе, честита продажба  Grinning Аз май ще си я държа тая количка - има си кусури, но има и доста предимства.

Да се похваля - тая нощ Сашко не се е будил - чак в 6 ме събуди, посука 2-3 мин. и пак заспа и така до 7:30 Simple Smile Дано да не е инцидентно  Praynig

# 267
  • sf
  • Мнения: 10 218
мале, Камиииии - 18 етажа  #Crazy  на тях и аз не бих се навила . освен да излизаш преди да се прибере таткото, та поне в качването да помага.
ужас, как такъв голям блок е без асансьор  ooooh!

# 268
  • Мнения: 1 853
големи сладури са Константин и Сашундера  Heart Eyes
Цитат
И да ви питам, че нещо ме тревожи последните дни - все ми се струва, че Коцето има торбички под очите - на какво може да се дължи?
и мен това ме тревожи - Никола по принцип си е с торбички, но досега не съм им обръщала много внимание, защото и Десо е постоянно с торбички...напоследък обаче нещо ме е заглождило  newsm78
Фъстъчко както не обичаше по-корем сега изведнъж стана точно обратното - не обича по гръб да лежи - та и при нас смяната на памперса е вече трудна работа.
Вече имаме запазена църква (См. София), гражданско (тия ритуални зали са ужасни, не са ремонтиани от сто години) - Лиляна Димитрова и ресторант   Датата ни е 04.05  Grinning
Ками, да не си ти хакера, който е взривил системата с тоя № 1  Laughing

# 269
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Дели също има торбички, особено като беше на месец. Но аз си го обеснявам с това, че мъжа ми хронично си е така и понеже много си приличат и затова. Сега на изследванията ще видим.
Герунди, честито записване.
Марти, кой ресторант си избрахте? " Св. София" е много красива.

Общи условия

Активация на акаунт