Юлска мама гушка свойто бебе, а пък то доволно дреме

  • 11 833
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 98
Вече имаме запазена църква (См. София), гражданско (тия ритуални зали са ужасни, не са ремонтиани от сто години) - Лиляна Димитрова и ресторант   Датата ни е 04.05  Grinning

Еха, браво на вас, колко сте бързи с организацията! Много хубава дата - точно в разгара на пролетта (това е любимият ми сезон)  Hug

Гъсе, този сайт знаеш ли го: http://www.pazaruvane.com/2007/07/la-redoute.html ? Тук е обяснено как се поръчва  Hug

# 271
  • Мнения: 4 300
Дубр'тру:)
Почвам по ред да пиша Wink
Силве, аз почти само плодове давам май с тук таме елда и картоф. А, и морков. Обаче оризова каша веднъж правих, по моя си технология, която май ще излезе грешна- сварих ориза и след това го пасирах. Но няколко пъти му сменях водата, и аз не знам що ooooh! Така или иначе Никсъна чист ориз не ще да яде.
Глутена мисля да го въвеждам чак след 10ти месец. Иначе последния път за месец беше наддал 300 гр ( 270 сега проверих), ама не съм си го сложила на сърцето, дофторицата нищо не каза, явно няма проблем. А и той е като шило.
Научил се е да се придвижва назад, не е баш пълзене. Обаче нали е глупи-глуп Laughing слагам го пред една голяма плюшена риба и той иска да я стигне, но не може. Почва да пълзи назад и не разбира защо се отдалечава и се ядосва. Много е смешен.
За детски градини даже не съм се пробвала, но разбрах че от други градове е можело свободно да се записваш през цялото време, някои съфорумки така успяха да си запишат децата.
Мариса, сигурно е малко късно да ти казвам, но ритуала може да бъде не само в ритуалната зала, но и на избрано от вас място- примерно в ресторант.
С памперса и миенето се оправям честно казано, аз съм яка в ръцете Embarassed обаче Емо ако трябва да сложи памперс по 5 минути озаптява малкия, докато залепи лепките.
Аз продължавам да ръчкам и ровя за лятна количка, разногледа станах вече.
Някой да има опит с подвижните прегради за легло да ми препоръча?


Уф, още щях да пиша,. ама пак ми изхвърча от главата всичко...

А, за ЛаРедут аз си поръчвам, ама не знам дали скоро ще правя поръчка. Мога на лични да обясня как става, а и има цяла тема в На пазар, има една майка, която прави поръчки ( май за София обаче).

Някой да знае на коя дата е Великден тая година?

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 10:31 от Р0кси

# 272
  • sf
  • Мнения: 10 218
Великден е на 27.04 тая година

# 273
  • София
  • Мнения: 3 524
хелоу от мен и коки
герунди мила и тук да ти благодаря за вчера  Hug дано стане нещо че аман вечe #2gunfire
браво марти, чудесна дата, а и е неделя  Wink Hug не разбрах коя е църквата по съкращението, сори  Blush а гражданското от колко часа е да дойдем в засада да ви гледаме Laughing Hug
                   

# 274
  • Мнения: 4 300
Донси,  Hug А ще има ли почивни дни около него?
Правя си някакви тънки сметки да го комбинирам с някой друг ден отпуска , така че да сме във Варна за РД на баща ми (21.04).

# 275
  • sf
  • Мнения: 10 218
ами ще има почивни дни, ама точнокои не знам. знам,ч е ще се отработват на 10.05. и 17.05. - ще са работни дни.
ако не се лъжа, по Великден няма извънредни почивни дни. на 28.04. /понеделник си се почива по принцип/
а после на 02.05. и на о5.05. са дадени извънредни почивни , та те ще се отработват. но не съм 100% сигурна.

# 276
  • София
  • Мнения: 114
billie, редувай Панадол с Нурофен на 4 часа и евентуално компреси това е начина за сваляне на темп, но щом си започнала и АБ - ще се повлияе по- бързо. Гаден е този вирус.

 Току що ги водих на лекар- долу горе са по- добре. Нищо не е слязло надолу към дробчетата. Нашата лекарка беше в отпуск и ги прегледа друга за която знам, че е много добър специалист. Огледа му зъбите, че точехме лиги до земята.  .Мноого подути венци - четирите горни резци плюс другите  два долни и кучешки го атакуват. Кашля, не само от хремата, но и от лигите - посъветва ни да оправим поне хремата за да го облекчим малко. Затова и не спи и се храни по- малко.

 Почивни са от 1.05 до 6.05. Отработват се 2 и 5 май. Но кой ли ще се разработи или учи на 29 и 30.04 - незнам

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 11:05 от uva_uva

# 277
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Хриси на каква се спря?Прегради има в Джъмбо и скъпи и ефтини,тези дето са в е-магазините там са на по добра цена

# 278
  • Мнения: 910
Р0кси,26,27,28 са почивните дни за Великден,след това 29 и 30 са работни и от 1 до 6 май са почивни дни. Така бяха казали по новините.

# 279
  • Мнения: 140
7Здравейте и от нас. Денис порастна и вече е на 7месеца и по този повод му дадох попарка. Искам да попитам пасирате ли я? Аз не я пасирах и беше доста едричка та незнам дали затова не я яде.

# 280
  • Мнения: 4 300
Гоца, не съм се спряла на никоя още, затва питах някой ако има впечатления ( ама май не го написах разбрано).

Мерси за отговорите за почивните дни, май за 21-ви нема да стане, ама живи и здфрави да сме  bouquet

# 281
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики,Кико още ли се върти през ноща,как се дправяш с това,че моя Ники го прави този номер и е кошмар

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 523
Добър ден!
И при нас смяната на памперса е АД - справям се като му дам да държи някоя играчка или една тубичка крем (имам едни малки мостри с крам на ХИП - кефи се на цвета - и съм си ги запазила специално за това).
Иве, няма спасение с въртенето - аз вече се отказах - гледам да му е приятно топло в стаята, спи с тънко одеало и се върти като шило. Снощи ни изкара акъла - изведнъж писна и рев - обърнал се и си наврял ръката между решетките ама до лакътя и не може да мръдне. Иначе все пак и ние големите се въртим като спим - нормално е.
За градините - аз се отказвам изобщо да пробвам - ами, че то около нас няма ОДЗ с яслена група. Има една ясла, ама тя не е в системата и тотално сме изпуснали срока ...
Айде чао от мен за сега - в 14:30 сме на мерки и теглилки, после в парка и след това ще има отчет.

# 283
  • Мнения: 174
оххх тия дни от работа хич нямам време да се включа,
болничките- да оздравяват по - бързо им пожелаваме!!!
Да почерпя - снощи продадох едната количка. Хич не я обичах - с тоярозов цвят...
Та да кажа - от вчера съм се побъркала - къде ми требваше да се зазяпамв този Ла Редут ..... майко мила, искам да поръчам, ама незнам баш как. Няма ли някоя от наште мами която поръчва, за да се прикаламисам  newsm78
Нощес даже не съм спала.
за какво поръчване става дума, мисля че мога да помогна. Ние доста си пазаруваме по интернет,
имаме и акаут в EBAY и регистрации по разни сайтове за по-сигурно плащане.
Кари има страшни дрешки по 2, 3 лири дето тук са по 100тина лева

# 284
  • Мнения: 43
Еххххх, нямам късмет! Тъкмо излизам и гледам то заваляло! Пооткраднах все пак 30-тина мин.де! И Мариян почва едно въртене и вдигане на краката при смяна на памперс - и кво е яко -едвам ги смъквам! Снощи заспа към 20.00 ч. и към 21.00 така яко писна и толкова тъжно плачка милия. Ама предполагам, че от зъби -нали така пропищявали..?!?!
Искам да питам има ли такива, на които не им е дошло -знам, че обсъждахме тая тема  Blush ама минаха няколко месеца. И по принцип като го отбия тогава ли ще ми дойде  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт