Кокосови бонбони

  • 35 866
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
А от къде може да се вземе такова количество кокос освен 20-30 пакета кокосови стърготини  Shocked
В "Метро" има големи пакети от по 1 кг. с кокос на "Меркурий". Виж там в Делхи дали има Метро и нападай  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 199
В "Метро" има големи пакети от по 1 кг. с кокос на "Меркурий". Виж там в Делхи дали има Метро и нападай  Grinning
bowuu bowuu bowuu
А на каква цена е? някаква идея?

# 17
  • Мнения: 6 243
Не беше скъп, ама не помня. Имам още към половин кило. Ако се сетя, на другото ходене ще проверя  и ще ти правя бележка на лични.

# 18
  • Мнения: 1 777
при нас пък баш са вси4ки неща в такива големи пакети и ето слу4ай да не се ядосам! ина4е то4но  още дребя едни стърготини от такъв пакет! поне да ги изпозлвам! това ще го пробвам, показах го на моите злоядници , казаха ок!държите ги в хладилника после,нали! колко бонбона излизат от едно кондензирано мляко?
Да в хладилника се държат.Излизат около 60 бонбона от едно кондензирано мляко. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7 418
  Какво кондензирано мляко се използва? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 777
  Какво кондензирано мляко се използва? Rolling Eyes
Не знам в БГ ,какво се продава.Аз използвам ето такова. Simple Smile

# 21
# 22
  • Мнения: 22 867
Досега съм ползвала DUTCH LADY, а вчера си купих за пръв път чешко:



Някой ползвал ли го е?

# 23
  • Мнения: 3 312
Това трябва да се пробва задължително! Изглеждат страхотнииии  Grinning
         Crazy

# 24
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Направих ги и ми харесват   Blush. Мъжа ми пък каза, че били много сладки, но половината свършиха  Laughing

Мерси още веднъж , Pety !   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 777
Направих ги и ми харесват   Blush. Мъжа ми пък каза, че били много сладки, но половината свършиха  Laughing

Мерси още веднъж , Pety !   bouquet

Радвам се ,че са Ви харесали. Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 114
Обожавам бонбоните Рафаело така, че със сигурност ще пробвам тази рецепта, но и аз ще сложа някакви ядки!
 
newsm51 newsm51 newsm51

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 354
изглеждат страхотно

# 28
  • Мнения: 2 381
Вчера, след като видях рецептата направих бонбинките.Харесаха ни!
Благодарности на авторката  bouquetМного лесна и бърза за изпълнение рецепта Wink

# 29
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
От борса за сладкарски консумативи можете да си купите кокос насипно. А май и в Кауфланд съм мяркала големи опаковки, но нъм убедена Peace
A бонбонките изглеждат чудесни, обезателно ще пробвам!

Общи условия

Активация на акаунт