Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 853
Фенси щях да кажа същото само ,че за ядките Joy Joy Joy

# 331
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
Момичета, моля помогнете, не мога да намеря рецептата за палачинките. Моля, напишете ми я или ми дайте линк. Много Ви благодаря!
аз съм преписала това:
1 с.л. житни трици, 2 с.л. овесени трици, 1 яйце (или само белтъка) 1 с.л. обезмаслена извара - пече се в тефлонов тиган; яде се на два пъти
 ooooh! още не съм пробвала - и утре е ден  Hug

# 332
  • София
  • Мнения: 1 165
Fancy NWhistling Dido4ka2с.л. овесени тр.,1с.л. пшенични, 1 яйце , 1с.л. кисело мляко, изчакваш да се позапече на умерен огън и обръщаш Hug

# 333
  • Мнения: 942
Деси, мерси, мила  bouquet
На всички свалили   bouquet  bouquet
Аз от понеделник съм на П и имам страшно главоболие, предния път пак беше така. Дайте идея как да се оттърва от него? Тези дни вечер си хапвам телешки кюфтенца, че пилешкото взе да ми омръзва, действат много засищащо.
Джуфка-age renew на Max Factor

# 334
  • Мнения: 853
Дидочка ето линк към рецептите на Дюканки http://dukanskirecepti.wordpress.com/

# 335
  • Мнения: 112
[Не на Гладстон, а на "Христо Белчев"16 е срещата този път.
ooooh! Познай аз къде щях да ида Embarassed

# 336
  • Варна
  • Мнения: 653
Благодаря Ви много момичета - незаменими сте!  smile3525

# 337
  • Мнения: 1 569
Лори, и аз съм така Sad Наливам се с Кола лайт и вода, обаче без голям ефект Rolling Eyes
Пиле, все пак е по-добре Дюканска Нутела понякога, отколкото шоколад Милка Hug

# 338
  • Мнения: 279
Добра вечер!
Извинете ме ,че не мога да поздравя всички поименно,но съм много уморена....Моментът в работата е такъв Cry
Опитвам се да прелистя темата и се радвам колко многоброини ставаме с всеки изминал ден Simple SmileДругото ,което прави впечатление е колко често някоя от нас има празник,било то свален килограм или личен празник Hug
Момичета ,днес попитах за фон де тен(не се яде нито в1 ,нито във 2  ,нито в 3 фаза) Joyи никои не ми даде съвет...Купих аз каквото харесах и за наказание ще съм намацана с "продукта" на срещата Wink
Лека вечер,които си няма къса поличка ....да почва да реже дългите Hug

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 20:41 от djufka

# 339
  • Мнения: 279
Лорааааааа,дете златно,точно това взех Hug

# 340
  • Мнения: 1 073
K.Savova, разликата е невероятна. Все едно са различни хора. Страхотна си!
Моите поздравления! Hug

# 341
  • Мнения: 279
Лорче ,извиняваи за обръщението ,но за мен си като детенце Hug

# 342
  • Мнения: 853
Кри Hug
Ванчето нещо се губи тия дни,да не се е разболяла и тя newsm78

# 343
  • Мнения: 428
Ох,аз днес съм постоянно гладна!На седмице изяждам по 21 яйца Shocked!Като ги сметнах сега ми стана лошо!Всеки ден по 3! Rolling Eyes
За сега ми е добре Joy Joy!
Тази вечер хапнах дом.суджук-50/50-телешко и свинско!Но толкова е изсъхнал,че няма грам мазнина!
Дано да не ми навреди!
Вече незнам какво да ям! EmbarassedА нямам още месец!Като че ли се изчерпах! #Cussing out

# 344
  • Мнения: 942
Лорче ,извиняваи за обръщението ,но за мен си като детенце Hug
Джуфке, взела си най-доброто, ще подхожда на новата ти дюканска фигура! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт