Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 428
Ехооооо!Днес за първи път си направих кексче на Дюкан!Направих и кис.мляко със степче малинка-ммммммм
Но обърках нещо! EmbarassedКажете дали е фатално!?
Сега карам 5/5 ПЗ и П
Обаче?-днес си мислех че е време за 1-я ми ПЗ,и хапнах краставица!А то било от утре! ooooh!

Поздравления на всички --------чета!
И честито на рожденниците! Hug  bouquet

# 661
  • Мнения: 511
ninna ,нищо фатално!Продължавай си нататък с режима! Peace

# 662
  • Мнения: 95
здравейте честито на празнуващите...днес изпитвам вълчи глад,само папкам...правих страхотни телешки кюфтаци от собствено смляно месо,чубрица,яйце и малко трици-станаха супер  и едно кило надолу...

# 663
  • Мнения: 95
Цвети виждаш ли я снимката,аз нищо не виждам

# 664
  • Мнения: 352
Катя, честита ти 9-ка в началото!   bouquet Скоро и 8-ка да я изпревари, пък после....постепенно и до 7-ка ще стигнеш! И аз така- като видях първо 8-ца, а после 7-ца.....цял ден ходех ей -така Crazy Flutter


Катя   bouquetПродължаваи в същия дух!


Кате честито мила и никога повече назад!



Катя, за теб едно изключително Браво smile3501! Това е много велик момент в твоя режим!

Момичета сърдечно ви благодаря    newsm51 без вас нямаше и до тук да стигна newsm51


Честито на всички празнуващи много здраве и късмет ви желая  bigdance2 bdbaloni

# 665
  • София
  • Мнения: 9 644
Кърмата ми и без това намалява , моля ви подкрепете ме. Бебка си хапва и други неще вече така , че........... Това не ме прави лоша майка нали? Confused Разберете вече не мога да се гледам направо, а и рядко се хадъхвам така,не изкам да изпускам момента.
За колко време горе долу мога да смъкна 15-20кг?
Благодаря Hug и успех на всички
mama tedinka, разбирам те напълно. И аз кърмих до 6 м., всеки месец качвах по 1 кг.- по моя преценка от кърменето и хормоните- не съм яла особено много и вредно. Аз не качих много през бременността, но качих преди това. И мъжа ми взе да ме гледа по друг, не чак толкова приятен начин...
Не мисля, че кърменето е нещо, което се прави на всяка цена. Ти си решаваш. И ако решиш да не кърмиш повече, това не те прави лоша майка, а жена от плът и кръв, която иска да се чувства и жена. Детето има нужда от пълноценни родители преди всичко   bouquet

# 666
  • Мнения: 749
Отивам да гледам Великолепната шесторка, племенничката ми Йоанна днес ще пее с Деси Добрева и Мартин Захариев. Laughing

# 667
  • Мнения: 1 586
ninna Браво за кексчето ,при мен така и не се получи сполучливо! Днес обаче пробвах хлаяба,който вчера някой публикува и стана супер!  chef

За краставицата не се притеснявай,аз понякога си хапвам и продължавам да си свалям,абе тя е само вода пустата и краставица! Peace

# 668
  • Мнения: 209
Кърмата ми и без това намалява , моля ви подкрепете ме. Бебка си хапва и други неще вече така , че........... Това не ме прави лоша майка нали? Confused Разберете вече не мога да се гледам направо, а и рядко се хадъхвам така,не изкам да изпускам момента.
За колко време горе долу мога да смъкна 15-20кг?
Благодаря Hug и успех на всички
mama tedinka, разбирам те напълно. И аз кърмих до 6 м., всеки месец качвах по 1 кг.- по моя преценка от кърменето и хормоните- не съм яла особено много и вредно. Аз не качих много през бременността, но качих преди това. И мъжа ми взе да ме гледа по друг, не чак толкова приятен начин...
Не мисля, че кърменето е нещо, което се прави на всяка цена. Ти си решаваш. И ако решиш да не кърмиш повече, това не те прави лоша майка, а жена от плът и кръв, която иска да се чувства и жена. Детето има нужда от пълноценни родители преди всичко   bouquet
Peace

# 669
  • Мнения: 209
Отивам да гледам Великолепната шесторка, племенничката ми Йоанна днес ще пее с Деси Добрева и Мартин Захариев. Laughing


Оооо, непременно ще я гледам - ама те всичките са такива сладури, а и пеят страхотно  Hug

# 670
  • Мнения: 95
Кърмата ми и без това намалява , моля ви подкрепете ме. Бебка си хапва и други неще вече така , че........... Това не ме прави лоша майка нали? Confused Разберете вече не мога да се гледам направо, а и рядко се хадъхвам така,не изкам да изпускам момента.
За колко време горе долу мога да смъкна 15-20кг?
Благодаря Hug и успех на всички
  Не се оставяй да станеш като мен,аз кърмих и замразявах кърма защото бях като крава и папках всичко,даже много и ето че станах 91 кг,детето започна да ме хапе и аз я отбих още на 5 месеца защото изкараха зъбки ,отбиеш ли го детето започвай веднага и не си лоша майка  знам за какво говориш...

# 671
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Отивам да гледам Великолепната шесторка, племенничката ми Йоанна днес ще пее с Деси Добрева и Мартин Захариев. Laughing
Браво на ЙОАНА ЛАЧЕВА!!!!!!!!!!!! Heart Eyes Hug Hug Hug
А ти защо не си в залата за подкрепа??? Laughing

# 672
  • Мнения: 2 011
Здравейте, момичета!

Два дни ме нямаше - домашният любимец ACER се развали и се мъчиха разни хора да го оправят, накрая ми писна и си купих нов домашен любимец, е й хард диск за стария, жал ми беше да го изхвърля Joy

Няма да мога да ви изчета, че и работа ме е затрупала поради липсата на компютър вкъщи...

Но, да се похваля, вече твърдо съм минус 5, даже вървя към минус 6, абсолютно всички около мен забелязват отслабване, вече съм навила и две колежки, едната от които е наистина много пълна и е крайно време да вземе мерки - не толкоз за красота, колкото за здравето си.

Днес май малко ядох, но ще гледам от утре да хапвам по-често.

# 673
  • Мнения: 745
Как сте момичета?

 newsm43 връщам се в Дюканските редици Whistling

# 674
  • Мнения: 552
Волнаааа, къде си мила, казвай как мина първия работен ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт