ИСТИНСКАТА ИСТОРИЯ КОЙ И КАК ПРЕКЪРШИ МОЕТО ЦВЕТЕ КОЕТО ВЕЧЕ Е АНГЕЛЧЕ !

  • 32 875
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Мило дете, почивай в мир  Flowers Rose Flowers Rose bоbich, моите съболезнования...
Време е, некадърниците да поемат своята отговорност! Аз досега не съм видяла осъден лекар, а грешки много - от немърливост, от недоглеждане, непрофесионализъм...  Лично моето семейство е потърпевшо  Sad Как спят спокойно тези "лекари", аз незнам  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 384
Бобич,моите съболезнования!
Нека малката душица почива в мир.
Бъдете силни!

# 17
  • Мнения: 997
bobich, безкрайно съм ти признателна, че в този труден за вас момент, намери сили да ми отговориш. Чаках със свито сърце името, и се благодаря, че не става въпрос за лекарката, на която съм поверила грижите за Боби. Прегръщам силно теб и твоето семейство. Дано намерите сили и утеха един от друг, да превъзмогнете болката, за да остане само спомена за любовта и нежността....

# 18
  • Мнения: 2 116
bobich нищо не може да се сравни с мъката на най-близките.....  Cry Cry Cry
Нека почива в мир милата малка душичка....  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 19
  • Мнения: 1 900
Моите съболезнования. Cry
Незнам какво да кажа, дано сега е на по-добро място.  Praynig

# 20
  • Мнения: 838
 Cry,моите съболезнования

# 21
  • Мнения: 495
Няма по-голяма болка от това да загубиш детето си.Едно беззащитно сьздание,малко ангелче,което осмисля живота ни и го прави светьл.Аз вярвам в Бог,но не мога да приема и простя,че има хора,които не биха помогнали на срадащо дете.Докога ще губим децата си?Поклон пред паметта на Цвети.С вас сьм в мьката ви. Cry

# 22
  • Мнения: 155
Почивай в мир мило дете! Дано там където си няма болка!

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Моите съболезнования  Cry, почивай в мир малко цвете   Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Моите съболезнования  Cry. Нека почива в мир милото детенце.

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила, Бобич
кжготж влшзоши , аз по погрешка разброх, че малката звездичка ще я оперират
стисках палци за нея...съжалявам , че това не й помогна....
надявам се, че там където е не чувства болка, че там никой вече няма да може да я нарани и да й причини болка с бездушието и бездействито си
желая ви много сили да понесете тази огромна мъка и болка, желая ви да намерите утеха...някой ден ще сте пак заедно там където няма болка и тъга...до тогава тя ще живее във вашите и нашите сърца, тази малка звездичка....

# 26
  • Мнения: 779
Безхаберието на много"лекари" е повече от престъпно!!Незнам какво да кажа ,освен едно голямо СЪжалявам!Съжалявам,че прекрасната ти Внучка вече я няма... CryПОчивай в мир мило съкровище.Съжалявам за загубата ви наистина и се моля най накрая да има поне е дин "лекар",който да бъде осъден за безхаберните си действия..
КОгато лежахме с моето дете в болницата ,дететнцето на съседната майка почина,защото му откриха огромен тромб в сърцето!! :Тя беше постъпила  с него доброволно и лекарите в нашето отделение я бяха приели,защото то  не се чустваше добре.Беше на 3 месеца,родено недоносено  при това близнак и забележете  лекарите,отделението,болницата,в  която бяха лежали,кадето се беше родило и т н не бяха открили нищо..абсолютно нищо ,а то беше с много проблеми и все сериозни..Добре ,че дойдоха при нас ,веднага ги настаниха в интензивен и на другия ден преведоха в софия в 3 та градска ,но уви  оказа се  късно,а можеше да я спасят ако другите си беха свършили работата както трябва и не бяха оставили детенцето да живее цели три месеца с този тромб.МОжеше да му направят поне един ултразвук..Нямам думи..

# 27
  • Мнения: 252
Мила Бобич, много те  прегръщам , дано намериш утеха.

Почивай в  мир, Цветенце! Поклон пред паметта ти!

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 28
  • Мнения: 2 242
Моите съболезнования, bibich. На теб и родителите и.
Цвети, почивай в мир.

# 29
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Много мъчно ми стана, дано сега се е избавила от мъките!
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт