Извинение за дългото мълчание и май ще се откажа от бебе

  • 2 541
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Истеричните пристъпи могат да имитират успешно дори кома, да не говорим за парези и болки.
Болният наистина има тези усещания. Само добър лекар-специалист по съответният проблем може да отсее имитацията от истината.
Истерията /или хистерия/ си е наистина болест и то опасна и трябва да се потърси консултация.
Първо да се изключи реален проблем и след това да се лекува психиката.
Дара, не ти познавам  положението, не съм лекар, но се замисли върху това и търси специализирана лекарска помощ. Успех.

# 16
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Lali

Истерията /или хистерия/ си е наистина болест и то опасна и трябва да се потърси консултация.
Първо да се изключи реален проблем и след това да се лекува психиката.
Дара, не ти познавам  положението, не съм лекар, но се замисли върху това и търси специализирана лекарска помощ. Успех.

 newsm10 Съгласна съм с теб
Дара мила никой не иска да те обиди,ние не знаем какво е точно а и не сме лекари за да можем да ти помогнемМоля те не се обиждай,всичко писано тук е от добри намерения,дано се оправиш,пожелаваме ти го от сърце Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 154
Само че няма да има  topicclosed Не виждам причина Wink (ако имаш предвид заключване на темата)

# 18
  • Мнения: 4 362
Опс сори Embarassed Нямах точно това предвид ама карай,извинявам се ще го поправя Embarassed Просто имах предвид да не се обижда Дара никой не иска да я обиди,просто тук само гадаем какво и има Rolling Eyes Още веднъж извинявам се надявам се да ми простите   newsm56

Общи условия

Активация на акаунт