Кортексин

  • 7 256
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Някой давал ли е Кортексин на детето си?
Предписа ни го един руски доктор. Ето информация за препарата:   www.geropharm.ru/p115/
Интересува ме как се повлияват децата.

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
За първи път го чувам,но ме заинтригува.Това инжекционен разтвор ли е?Продава ли се в България?

# 2
  • Мнения: 31
Да, инжекционен р-р е. Не се внася в България, затова нашите лекари незнаят нищо за него. Донесоха ни го от Москва, но аз все още се колебая дали да го прилагам. Надявах се, че във форума има майки, които са го ползвали.

# 3
  • Мнения: 1 710
За първи път го чувам - съжалявам - дано има някой друг с повече инфо.

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Аз бих го изпробвала.Притесняващо е за мен само това,че е инжекционно.Без рецепта никой няма да се наеме да ни инжектира.Действието му е подобно на танакана,който приемаме от няколко месеца.Аз понеже дълго време само лежах и упражненията бях позарязала,но въпреки това детето има напредък.Ходим за ръчичка по 300-400м навън без проблеми ,а като видях да качва сама стълби,направо онемях.

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Четох в нета много за кортексина.Не разбирам какво те притеснява да го прилагате като лечение.В Русия се прилага от години и то широко- при дцп,хиперактивност,при речеви нарушения,епилепсия,аутизъм и др.Ще се консултирам с нашата невроложка и ще опитам да си го доставя по някакъв начин.Няма противопоказания,освен алергия и бременост.Няма странични ефекти.

Общи условия

Активация на акаунт