Отговори
# 15
  • Мнения: 492
Поразгледах албумчетата и не мога да не кажа, че всички дечица са страшни сладури. Много им се радвам и винаги като гледам снимките им се зареждам с положителна енергия. Но пък вечно нямам време. А и най-накрая сложих малко снимки и на Калинчето:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204716&photo=81

# 16
  • Мнения: 2 960
добро утро момичета.днес и при нас е една  hahaha гъста лондонска мъгла....много е неприятно...от влагата чак улиците са мокри.
Хе -хе гледам ,че мамичките на мартениЧета са станали яки хакерки ,щом са ,успели с такива предни места Simple Smile.бравос на вас.
Явно ще разчитам на машите супер умения и  бързи компУтри на пролет ,ако стартира във Варна такъв вид записване Peace

И моят Виктор иска все прав да стои.Постоянно  иска да го държа за едната ръчичка и да обикаляме насам-натам,наляво-надясно....Незнам дали като проходи ще се промени нещо в сънят му newsm78 ама той и сега си спи цяла нощ,но през деня спи два пъти има няма по час.
Но важното е ,че спи вечер!!!

# 17
  • Мнения: 413
          Охо,нова тема-запис!
   Winnie,Браво за стихчето!Момичета тук е едно ужасно време-така ми е подтиснато едно...

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Добро утро!
И при нас е едно никакво време  ooooh! Ама няма на кого да го оставя и ще трябва да излизаме за кухнята. Хич не ми се иска да го изкарвам, че нали е и болничък, ама нямам избор. Милият е с такава отвратителна хрема, че направо ми е жал за него. А и доста си покашля, изобщо... Лошото е, че и аз май прихванах и днес ме понаболява гърло, а и носът ми е леко запушен. Ще почвам да се лекувам, че ако и аз се тръшна и вече незнам  Tired
Досега се ровичках из снимките на Преси и най-накрая и аз направих албумче Simple Smile Ето го http://www.snimka.bg/album.php?album_id=216563&view=1&photo=1

# 19
  • Мнения: 221
Бързо оздравяване на всички болни майки и деца  Hug
Аз на работа ще се връщам от април, но свекърва ми ще поеме моето майчинство, така че на този етап си спестих тази луда надпревара за градините.
И аз сега успях да поровя из снимките на Калин и да направя албумче Party
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=216584

# 20
  • Мнения: 221
Сега като се разрових из форума, попаднах на една тема за миенето на зъби. Та в тази връзка да ви питам, някоя от вас мие ли вече зъбките на детето newsm78

# 21
  • Мнения: 250
Честита ни нова темичка  bouquet
Тишко от вчера започна да казва чао и боц с пръсчето.Не сме от първенците нито в говоренето,нито в ходенето ама за мен си е голяма радост всяко нещо което се научи да прави.
За зъбките-каня се да му взема четка и паста откакто му излязоха първите зъбки,ама още не съм взела.Така че все още не си мием зъбите.
Между другото имате ли идея за подарък на 2 годишни момчета близнаци-канени сме на РД.То ако вляза в някой магазин сигурно ще харесам нещо ама кой знае кога ще мога да отида.
Много усмивки от нас и  Hug в този мъглив ден.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Нали сега ходя на зъболекар, та попитах и за зъбките на Пресиян. Моята зъболекарка каза, че е хубаво след всяко основно хранене зъбките да се изплакват с мокро тампонче. А след всяко хранене задължително да се пие вода, може и 2-3 глътки само. След годинката вече трябва да се мият и с паста за зъби. Има такива предназначени специално за толкова малки дечица. Продавали някакви четки, които се нанизват на пръста ти и четкаш Simple Smile Все се каня да започна да му плакна зъбките, ама съм малко несериозна в това отношение  Blush но със сигурност след годинката ще се сдобия с такава четка и започваме и миенето Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 196
Боже,мами ако знаете какви късметлийки сте.
Ние  вижте с какви резултати сме:
1.  17:15  вх.№ 76
2.  17:13  вх.№ 96
3. 17:10  вх.№ 101
4. 17:11 вх.№ 126
5. 17:14 вх.№ 85
   Sad   
И се записахме изобщо благодарение на мама Норита!  bouquet  bouquet  bouquet
А някой изпрати ли ви някакъв отговор,както казват по телевизията!?
Нямаме никакъв шанс,но какво да направя!Ще търсим варианти да направим нещо!
Мини,ти като работиш в Билла,видя ли едни суперски Йорита като вашето,но доста по-големички.Направо са жестоки.Струват по 15.99лв.

# 24
  • Мнения: 337
зъбките мием със силиконов напръстник от както му пробиха първите 2 зъбчета,но го правим само вечер като го къпем и още не използвам паста,имаме една за бебета на Чико  пише след 12м. както и на най-малките им четки.Филип е много доволен от процедурата,все пак му чешем венците Mr. Green,но скоро ще сменям напрастника с четка,че много почна да ми хапе пръстта Wink

като слушам каква е лудница с детските градини не ми се мисли,че и нас ни чака същото до година ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 8 305
Мери, нищо няма!
Уф, още съм бясна от вчера. Щом стигнах до там и съм звъняла по телевизии  Twisted Evil днес и до БиТВ писах. Иде ми да ги размажа (направо на насилие ме избива, нощес не можах да спя) некъдърниците от Сирма Труп - дано видят обществена поръчка през крив макарон, пък после да видим как ще си намерят проекти.
Изписа се толкова, ако трябва наемете по мощни сървъри само и само да не се издъните, дори аз като един юзер(верно подкован юзер) знам че сървърите се првят под линукс, а не Windows-базирани
Зъби не мием, почти нямаме Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 114
Хелоу!  Simple Smile

Аааа, mishchitzata, хакери такива Twisted Evil   Mr. Green

Аз искам да предложа да направим (т.е. някой друг да направи  Laughing) някакъв по-такъв пролетно-цветен-танцуващо-балонест вид  newsm68  newsm47  Two Hearts newsm59  party023 на колажа на първа страница, та да стане по-празнично и весело поради идущите рождени дни? Бихме могли да съберем снимчици и тъкмо ще са готови за празниците.  Grinning

# 27
  • Мнения: 93
Нора, страхотна идея за "балонестата" първа страница. Аз обаче нищо не разбирам...
Мини,   bouquet Hug
Моята зъболекарка каза,че може само с мокър тампон да почистваме след ядене, тъй като все още нямаме много зъби.  Peace
Morgause, честит ти рожденник. Да е жив и здрав, много да ви обича и вие също.  smile3525

# 28
  • Мнения: 1 988
Прегръдки и от нас!
Имаме вече 6-ти зъб.
Мартина е с хрема -зелена, гъста и силна. Покашля, но рядко.
Както ви се похвалих, вече имаме час за детско парти. Сега трябва да измисля по-хубави покани от тези, които ни дадоха в детския клуб.
Поздрави на татковците-рожденици! Да са ви живи и здрави и да ви обичат много!

# 29
  • Мнения: 454
Едно заглавие ми се върти в главата от няколко месеца и все забравям да го предложа, пък сега му е времето, ако го харесате, де :
"Мартенчетата добри чакат своите рожденни дни!"  или
"Мартенчетата добри, почват /идват вашите рожденни дни!"
Зъби и ние не мием още, но сме купили четка преди месец, май е време да започнем.
А това с детските ясли/градини е  #Crazy. Направо не ми се мисли какво сте преживели. Май е време и ние да запишем Кристиана, тук се записвало една година предварително.
Снимки още не съм сложила, ще го направя в най-скоро време.

Моргаус, честит Ви рожденник! Нека Ви гледа толкова добре, както досега още много х16 години.

Общи условия

Активация на акаунт