Арабско слънце днес блести-при нас пиши и ти!-53

  • 16 022
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 333
Добър вечер слънчеви мами и немами!  Hug

Минавам да се  разпиша и аз в новата ни тема. Както винаги Лили отново е придала безупречен вид на темата. Ктиир шукран Лили!   bouquet Hug Оздравявайте по-бързо!  Praynig

Кате как си?  Hug Липсвах, защото нета ми беше спрян, закъснях да го платя. И днес ходих да го платя и след това на фризиор, че мойта коса е доста дълга и й бяха цъфнали краищата и ходих само да ми вземат цъфналото - 2 пръста от долния и средния пласт и 1 пръст от горния..... а те какво -1-2 пръста....  #Cussing out замина ми сигурно 5 пръста от косата...  #2gunfire Винаги става така...аз им казвам едно те правят както си искат. Всеки път отивам да се подстригвам на различни места и още не съм я намерила фризиорката...  Mr. Green

И аз много ям шоколад и сладки, а да не говоря като съм в цикъл какво става. Понякога се чувствам като наркоманка....така ми се прияжда изведнъж шоколад и непременно трябва да ям, иначе се чувствам отпаднала и изнервена, докато не се натъпча с шоко. Ама и така хубаво се лепва тоя шоколад на д-то....оле мале.....  Crazy Rolling Eyes А колата въпреки, че знам колко е вредна незнам как все още продължавам да я пия. По лабораторните ни упражнения бяхме учили за съставките в колата. Толкова вредни вещества. Даже доцентът беше дал пример - държали  (забравих колко дена точно) пиле в кока кола и то се разяло. Също така някои си чистили ръждата с кока кола. Представете си какво разяждане пада когато попадне в стомаха...  Sick

Ум сами и тук днес беше много мъгливо, облачно и мрачно...отвратително време....  Tired

нафасима коя зодия си?  Thinking

# 16
  • Мнения: 3 804
ЛИЛИ дано да ви се разминат системите Praynig,трябва да те нау4а как се слагат старите теми,4е докато влезна и предишната а и вси4ки наши стари са ги заклю4или и не можах да копирам старите,а ги вадих една по една #2gunfire
МАРСИ я метни по една снимка на вкусотийте,така се о4и пулни -ръце празни
АМАЛ доколкото знам има изпити ,оба4е и това не3 е извинение да не пусне по един ред-ще и дърпам ушите Laughing
Даяна нещо е ядосана от Сами и повтаря-мунъннън/маймуна/ Нана-като не може да си го изкара по друг на4ин
днес най голямата пристига и заявява 4е са ги снимали за някакви карти-след съотвения разпит разбрах,4е тук все още има организации от рода на нашите бивши-пионерска и комсомолска/а комсомола не можах да хвана,тъкмо да влезна и те го закриха Crossing Arms Laughing/ и тези карти се водят като 4ленски карти за комсомола

# 17
  • Мнения: 113
Лили, фризьорката ми е доста добра, та тя ми обясни, че в къната- специално в черната- се съдържало някакво вещество, което се отмивало трудно, в продължение на месеци. А боя не искам да използвам все още. Моят естествен цвят е тъмно- кестеняв, аз си го харесвам, но последната година ми се появиха първите бели косми и исках да ги скрия, затова избрах черния цвят. А и ми беше любопитно как ще изглеждам. Косата ми стана страхотна- като цвят, блясък и лъскавина, но контрастираше прекалено много с лицето ми и имах чувството, че всички пъпчици и бръчици си личат. Може би пак ще се къносам с кестенов цвят, но смяната на цвета щяла да стане много бавно. А махагона на мен ми харесва, а и ми отива... пък и от модни тенденции не се ръководя много.  Naughty
Колкото до подаръка- все още не съм го купила, но вече го измислих какъв ще е  Wink С младежа често се разправяме- слава Богу, не издържаме дълго време. И двамата сме си признавали много пъти, че дори когато си мълчим, отвътре все нещо ни гложди и си търсим причина и повод да си проговорим отново. Истината е, че много го обичам и вярвам, че той ме обича безкрайно. Но е факт- имаме си кусури, като всички. Въпросът е дали всеки от нас ще може да живее с недостатъците на другия

# 18
  • Мнения: 689
Нафисима-аз пропуснах подробността,че си с къна-права е фризито тогава.И аз не съм по модата много много Simple SmileСамо дето си рязнах бретон-и сега ме е яд Sad
С хабибито ще улегнете с времето-ще видиш PeaceВажното е да се обичкате!

Дес-научи ме де!Много си се разкарвала за старите теми,малеш хабибти!

Дезърт-мерси мила,не заслужавам похвала  Embarassed
Какво толкова има в тая кола?Стомахът не е от желязо...Но по-добре или по-зле е това newsm78 Laughing

Марси-как вафли с желатин,много интересно...Я метни рецептата,че няма да спим с гълъбиците тая нощ!

Ох,Сара все в ръцете ми иска да седи Tired

# 19
  • Мнения: 610
Добър вечер  bouquet Кате и аз когато няма нищо сладко в къщи нападам на малките детската милка,мъжа ми и той покрай мен започна да яде много сладко,и ме обвинява,че заради мен напълнял,от един месец ходи пеша на работа,за да отслабне и заради задръстванията,живеем в красна поляна,а работата му е до румънското посолство[общо 12км отиване и връщане] Shocked Лили дано се оправите бързо Praynig Praynigкакъв е този вирус newsm78 Черешките са ги купили от един пазар в София,били от Чили .DUA скорошно оздравяване и на твойта бебка Praynig Деси целувки за твойте госпожички Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 206
В пощата си нямам и едно писъмце, а вие ми пишете да си изтрия пощата  newsm78
Да не би да имам колет там с вашите сладки и това да е проблема  #Crazy или някаква друга ситуация се е получила  Thinking
Поздрави на всички птички и горички  Flutter

# 21
  • Мнения: 139
Здравейте,
Чета историите ви с интерес. Богата култура имат тези източни държави.
Бихте ли споделили какво знаете за Иран? Предстои ми командировка след месец -2 и искам да знам повече.
Благодаря ви от сърце!

# 22
  • Мнения: 720
момичета кокичета,само на бързо да кажа едно здравей.

голям майтап с този бан, в началото ми писаха че е техн.грешка  ,но после ме уведомиха че всъщност не е техническа . Wink.Вие тука поне знаехте 4е е за 3 дни бана  а аз като си мислех в началото че е завинаги. ooooh! hahaha И м/у другото Мамма бяха много любезни по мейла. bowuuБлагодаря им за което! И се извинявам на модератора,който и да е той-тъпичко се изказах ,неподготвена признавам си.

Деси   кога ще тръгваме не разбрах за Хасаке ,гледам с Катето нещо сте кроили.. Wink

хайде до след малко,сега ще слагам децата да лягат ,че днес много окъсняха май.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 23:29 от harriet TJB

# 23
  • Мнения: 216
ЗА иРАН СЪМ СЕ ИНТЕРСУВАЛА МНОГО-ИМАХМЕ ГОСТИ ОТ ТАМ ПРЕДИ ГОДИНИ-МНОГО СЪРДЕЧНИ ХОРА...А В иРАН СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ ТИ ХАРЕСА-ПО РАЗКАЗИТЕ НА СВЕКЪРВА МИ И ЕДНА ПОЗНАТА,КОЯТО ПРЕПОДАВА иРАНИСТИКА В сОФИЙСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ-останали са очарованиhttp://www.soon.org.uk/country/iran.htmтова е линк към информация за посещение в Иран-в самолета ще ти предложат някаква кърпа или забрадка,защото там дори туристите трябва да са с кърпа,но ти не се стряскай,приеми го като все едно ще посетиш манастир...

Хари,добре,че се завърна от ареста...

лека нощ,че съм Tired

# 24
  • Мнения: 305
добър ве4ер мили арабелки   bouquet
ние цял ден сме ревали,днес беше ад Tired...както и да е ...аз да попитам пак за албум4ето,обещахте ми на 4-тата тема да го разгледам  Blush

# 25
  • Мнения: 59
Добър вечер,момичета!Как сте?Супер е новата темичка!
Малкия заспа,аз изгоних баща му от компютъра,че от него не мога да се вредя,и веднага влязох тук.
Черешка,дали замина за Пловдив?Не е писала скоро,а спомена че там няма интернет.
Интернета в Египет вече е оправен,днес си говорих по месинджъра с мойто приятелче от там.
Благодаря ви,че сте ме включили в списъка с пишещи мами! Hug

# 26
  • Мнения: 177
    Добър вечер и от мен мили момичета,сложих народа да спи и гледам новата тема и тя понапреднала.Виждам,че имам и комшийка сред вас и това са близнаците, може и да сме се засичали из квартала.  Хари хубаво е ,че отново си тук.Лили дано ви се разминат системите,оправяйте се бързо,вируса е ужасен но поне този който върлува тук бързо те поваля ,но и бързо отминава.За разлика от миналогодишния по това време,който ни беше натръшкал всички в къщи за две седмици.Йоли за Иран зная много малко и няма как да съм ти полезна,виш да беше Ирак,там съм била и има какво да кажа.Мама Миа от какво толкова плаче малката? На всички останали поздрави и Лека нощ.

# 27
  • Мнения: 59
Момичета,искам да ви попитам нещо,това значи ли нещо или са само разбъркани думи?
ابعت الصوت

# 28
Angel тук съм миличка Hug,чета от време на време,но не съм писала,защото просто няма нищо за писане.В четвъртък заминавам за Пловдив.Знам,че вече е оправен проблема в Египет Grinning,хабибито веднага като му тръгна мобилният ми писа Heart Eyes(още в неделя вечерта),но мерси все пак,че ми каза-аз забравих да се похваля от щастие Party

Лека нощ на всички   bouquet

# 29
  • Мнения: 689
Хайде и аз да е разпиша рано рано..Няма сън за мене Tired
Мама*Миа-знам какво ти е и аз съм уморена и изнервена и вчера ми се дорева,но нямах време и да си поплача на спокойствие.Вчера едно момченце както си чакаше в педиатрията му стана зле и го откараха в Спешното..После една жена ми казва как от 3 месеца са на суха храна,че нямат пари за газ,а има бебе..Много ми се събра Sad.След лошото идва добро-само малко търпение Hug
За албума Висшия Съвет скоро ще вземе решение..Обаче нещо не сме задружни при решенията-пак избрах името на темата сама...

Йоли-какво те интересува за Иран?Аз съм ходила не веднъж и все добри впечетления имам!
Дуа е права:на летището има охрана и преди паспортната проверка ти дават дълга до под коленете риза и забрадка.А когато кацахме с чартерен полет-едни униформени ни чакаха да забулят жените още на стълбата на самолета Simple SmileМоже да избегнеш това,като си облечеш с по-широк панталон и дълга блуза или яке и метнеш един шал на главата.

Иранската кухня семейно ни е любима,когато сме много гладни-отиваме на ирански ресторант и тук Simple Smile .Иначе навсякъде в по-големите градове има заведения за бързо хранене,но си заслужава да се опита иранската храна!
Хората са топли и сърдечни,не са емоционални като арабите..За пазаруване Иран е супер-качествени и евтини дрехи,красиво спално бельо,килими..Имат невероятни гоблени,мебели,керамика..Лошото е,че продавачите не говорят други езици(а в  Дубай владеят руски,арабски,английски и урдо поне)но задължително питаш за намаление Wink
Да не се стряскаш ако семейство или жени искат да се снимат с теб-те много обичат да се снимат Party
Престъпността не е голяма,но все пак да се внимава.Не забравяй да се забрадиш,че иначе ще ти се карат дори случайните минувачи на улицата.
Ех как ми се доходи до Иран...Бях млада и безгрижна..Имат хубави курорти на морето,което е пълно с красиви корали.Наемаш бунгало на 5 метра от плажа-и мързелуваш..Ако решиш да плуваш-само с дрехите,иначе си има плажове за жени,където може да се печеш.
Надявам се,че съм била полезна!

Магда-всяка година различни вируси ли има-ужас!Пък и лекарство нямало Shocked

Хари-то и мен ме баннаха Grinning,но Татти бързо резгира-не било за мене,а за друга потребителка...Иначе и аз бях в питанка Simple Smile

Ред чери-от къде е хабибито?Ние сме от Александрия Hug

Ейнджъл-2 думи са,но не знам значи ли нещо.От де го копна това?

Общи условия

Активация на акаунт