Арабско слънце днес блести-при нас пиши и ти!-53

  • 16 025
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 59
Честит рожден ден,EVADAM! newsm59  Gift  party023
Ох,момичета,направо не знам,тя постоянно повтаря колко го обича и иска постоянно да го прегръща и целува,поне пред мен е така,но не знам какво прави когато ме няма.Веднъж я бяхме извикали да го гледа за един час,и като се прибрахме,се събуваме пред външната врата,и я чух вътре как му се караше за нещо и го заплашваше че ще го нашамари  Shocked,той беше на 9 месеца тогава.А сега е доста палав и като нищо може да го е нашляпвала Sad.Ако разбера пък че ми тормози детенцето тази,направо не ми се мисли какво ще и се случи,най-много аз да я набия нея и повече няма да го види! #2gunfire
 tahmine ,умрях от смях с това описание на брат'чеда newsm47!

# 301
  • Мнения: 177
  Здравейте и от мен,голямо пътуване направих днес,ама такъв ни е бизнеса та вече свикнах и километрите за нищо ги нямам.Даже в Ливан вече предпочитам да ходим с колата,почти не усещам пътя а и вечно с този свръх багаж по самолетите поне нямам разправии.ЕВААДАМ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!,желая ти много здраве,щастие и любов.Дуа на теб честита годишнина!!да сте здрави и винаги да се обичате.Аз също имах първо религ. брак през декември ,а на следващата год. на 12.07.98г. беше сватбата ни,но винаги празнуваме на датата на която беше сватбата.И на моя мъж бащата почина година преди религ.брак и затова поотложихме нещата със официалното празненство.Мама Миа,дано всичко при малката е наред.Ще стискам палци.Рали,добре дошла.Дано нещата при теб се наредят както си ги мечтаеш.Но винаги бъди предпазлива и не се предоверявай.tahmine,искренно ти съчувствам за тези гости.И при нас в началото беше така.Братовчеди,дошли тук да работят и уж за по няколко дена докато си намерят квартира,а си седят по месеци.После братовчедката със сина и.Дошла на отслабване ,аз бременна водя ги по доктори,готвя им диетично,за нас отделно,като стана сутрин тенджерите празни.Броях дните ,а те взе ,че им хареса и удължиха с още месец.После пак братовчеда,после братята първи,втори добре,'че не се изредиха всичките,а приятели да не говорим.Като родих втория нещата се поуспокоиха,нямах вече и това време за гости и интересно как понамаляха.Сега на моменти питам мъжа ми някой няма ли да идва,а той се бъзика и вика ами ти ги уплаши.Уплаши не уплаши като знам децата как обръщат къщата ми е по добре да идват като са поканени.

# 302
  • Мнения: 59
Забравих да кажа-Добре дошла,Рали!  bouquet В Египет е страхотно,ще си изкараш супер,а щом ще се срещнеш и с хабибито,ще е още по-вълнуващо! Grinning

# 303
  • Мнения: 610
   Честит Рожден Ден ЕВААДАМ   Желая ти много здраве,щастие и късмет Hug

# 304
  • Мнения: 468
Момичета, няма ли кой да се погрижи за новата темичка? Вече имаме хубаво предложение от Лилито за заглавие, тя къде се изгуби точно сега? Че пак ще ни бият модераторите. #2gunfire

Евадам, ЧРД и от мен, много любов и късмет на теб и цялото семейство.

Иска, води си записки, все пак професионално те консултираме.  Mr. Green

Добре дошла на Рали.   bouquet

Дуа, пак си ме забравила.  Embarassed Зарежи ги ония, кухи глави не увират.  newsm78 И честита годишнина.     bouquet

Деси, и ти си ме пропуснала. И аз трябва да ходя на зъбар. Много мразя....

За Ясминка - виждам, че я няма, само за това й прощавам.  Peace

Някой знае ли как са малките бебчета на Дани и Сноу?  baby_neutral

Ние нашия религиозен го сключихме след гражданския, ама няколко дни след това беше, не цяла г. Сега го кандардисвам моя да правим сватба в Сирия.  Mr. Green Не че ще направим, то е и излишно след има няма 9 г. вместо да си купим нещо, ама ей тъй, да го ръчкам, да не стои спокоен.  Mr. Green

Мама Мия, къде ще ходите с Мия, не съм разбрала нещо. Освен, че с институции да се разправяш е равно да си скъсаш нервите. Забележка: Не важи за комисариата по бежанците. Mr. Green

Кате, ти на Иска ще й предложиш хубавия, не оня плешо, няма да иде зян момичето я.  Laughing

Ейндъжл, дано не е вярно това, че свекървата е тормозила детето.  Praynig Чудни хора....

Хари, всичко ще си кажеш ти. Party

Секси, казали са ти мамите как стои въпроса с многото жени, пътят е осеян с неизпълними условия. Не че няма хора, които не ги спазват, ама пък жените им да си държат на тези условия бе. И тогава мъжът сам ще се откаже, то си е непоносимо.  Joy

# 305
  • Мнения: 800
Евадам, честит рожден ден, още 10 пъти по толкова години да доживееш в здраве, щастие и любов Hug


Сабина, какви хубави лаленца си набрала рано зарана:)
Магда, излиза , че не само аз "страдам" от постоянните потоци гости Mr. Green

Хари, добре, че си се разминала с двете свекърви Wink Аз с една не мога да се оправя, а ако бяха 2, направо ме отпишете от белия свят Cry

Тарикмам, дори много спестих на публиката от описанието на брат'чеда. Ми голяма рода са, 800 глави някаде, и всеки ден се множат Laughing  Тук в Бг има поне 10на брат'чеди.

А вчера този готиния брат'чед дето го предлагам на  Иска,направо ме разби. Показвам му аз снимки  от 1943-1944г. на дядо ми, токущо завърнал се от войната, офицер е бил и окичен с ордени (много се гордея). Казвам му, виж моя дядо Исаки колко ордени има, бил е герой (Ахмед превежда), а той отговаря, голяма работа, моя дядо Хадив веднъж напсува моллата (демек също е герой) Mr. Green  Joy  Joy  Joy

Амал, хубавия и предлагам де (но  като бонус към хубостта му върви и глупостта му, дето си говорихме вчера  Mr. Green )  А какво за комисариата за бежанците Sick

Лиле, Дуа гълабици и хубавици, пускайте новата тема, че пак ще ни санкционират

# 306
  • Мнения: 216
Добро утро
...пак не сте пили кафе-но понеже искам всички ви да споменавам,а все забравям някоя-сега като си пиинете-да ми простите ншаала


Амал-права си за кухите глави.
Лиле-къде е темата  newsm78

# 307
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266736.new#new
новата тема,ето я топла!лили не се сърди!

Общи условия

Активация на акаунт