ПЛЕВЕН _ 41

  • 13 537
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 196
Djina, малките пакети от Ларедут пристигат значително по-бързо, така че можеш да провериш   Peace

# 241
  • Мнения: 5 026

А за този колет от Ларедута дали да не взема да проверя?

Бил е  на името на Радмила някоя си. Май не е за теб  Wink

# 242
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дикси май е проверявала пр пратките над 2 кг, ката че този под 2 може и да е за Джина Peace

# 243
  • София
  • Мнения: 406
Отбивам се да ви пожелая лека нощ. smile3524 1countingsheep Sleeping
Добре дошла на Ива. welcome
Веси,не си само ти.Този месец сметката ни за парното е 450лв,като всяка година се увеличава,не искам да се сещам след 5 години колко ще плащаме.

# 244
  • Мнения: 7
Преди лягане да се впиша и аз

Тони, не се притеснявай.В Плевен има много добри доктори, които си разбират от работата.Неприятно е че детето е толкова малко и ще трябва операция с пълна упойка, но децата се възстановяват бързо.Сина ми също беше опериран и то 2 пъти (беше на 4 дена , а после на 8 месеца )Проблемите бяха други , но минаха и вече всичко е наред ( надявам се  Praynig)Всички ми казваха да се успокоя и да мисля само добри неща.Това те съветвам и аз. Късмет

Добре дошла на новата мама
За ледената пързалка и аз искам да разбера до кога е ?

# 245
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Лека нощ и от мен smile3524

# 246
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile Днес нещо не ми беше добре и чак сега се добрах до компа.Цял ден - в хоризонтално положение,добре,че мъжът беше свободен ден,а малката беше добро дете,та си отспах.
tony25, не се самообвинявай,ти не си виновна за нищо.Хернията е слабост на коремната стена и като има да става,ти не можеш да направиш нищо.Д-р Хинков е най-добрият детски хирург за града ни,оперира и новородени.Преди няколко години оперира племенницата ми от апендицит.Децата понасят много по-лесно от възрастните и операцията,и упойката  Peace
Добре дошла на новата мама  welcome
 Като заговорихте за сметки за ток много се притесних.Вчера видях,че минаваше инкасаторката да отчита електромерите,много късно - почти средата на месеца е.Кой знае и на нас каква сметка ще ни врътнат  ooooh!
 Лека нощ и от мен

# 247
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Добро утро от мен Simple Smile Михаела няма температура,но за сметка на това точи едни сополи и кашля ooooh!  И аз се каня да я водя при Хинков,че нещо не ми харесва пъпа й,ама още се мотам и май съм за бой. Само да се опави сега и веднага ще отидем,че като ви чета и ме хваща страх.

# 248
  • Мнения: 5 291
Добре утро на всички Simple Smile Да се разпиша,че после сигурно чак довечера Simple Smile
Надя,дано не е нещо лошо. И ние бяхме за един ден с цивките,но не са кашлялаи,само кихаха и после ищо им нямаше  Peace
За колета и аз разбрах,че този за Радимила или нещо такова си е при големите пакети. Ще пратя мъжа да провериза всеки случай Simple Smile
За ледената пързалка някой беше писал още в началото,че ще е до март,но дали и целия март не знам  newsm78

# 249
  • Мнения: 1 196
Добро утро и от мен. Наде, заведи малката на доктор да и чуе гърдичките. И моя беше така и за 2 дни направи бронхопневмония. Дано на нея да й няма нищо   Praynig     Peace

# 250
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Добрин на мама Любомира!
Весел празник ви желая.
bdbaloni

# 251
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Добро утро мамчета.Днес ще имам прегледи на работници от разни фирми,но все още не се е събрал екипа от лекари и реших да видя какво става във форума.Има и ранобудни.
Ние започнахме да преживяваме сметката за ток, пък дано утре(както обещаха от фирмата) ни докарат и климатика.
Бързо оздравяване на болните дечица.

# 252
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честит рожден ден на Добрин! Жив и здрав да е.Весело и безгрижно детство.

# 253
  • Мнения: 169
Честит рожден ден на Добрин ,много здраве и щастие! Весел празник ! Tada

# 254
  • Мнения: 5 291
Момичета,един спешен въпрос - седалките за деца задължителни ли са,т.е. детето да е седнало в такава или може да седи в някой възрастен,който си е сложил предпазен колан?

Общи условия

Активация на акаунт