ПЛЕВЕН _ 41

  • 13 544
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Честит рожден ден на Добрин
в събота й слушаха гърдите и баща ми и той,но тя май кашля когато е легнала,явно се стича в гърлото секрет.откакто е станала не е кашляла изобщо. днес ще я водя на лекар.аз и в понеделник я заведох само дето трябваше да чакам 6 човека(пенсионери) преди мен при педито и се ядосах и си тръгнах. детето с 39 градуса и аз съм й звъняла 2 дни поред да я питам какво да я правя. тя после звъняла на майка ми да я пита що не сме изчакали #Crazy
Джина,задължителни са! аз научих михаела от бебе в столче за кола и сега не мога да си представя да се возим без . много удобно ми е,тя си стои и зяпа,рядко реве,ако не е на кеф нещо. иначе постоянно се върти,застава права на главата на баща си и е чудо.

# 256
  • Мнения: 5 026

Честит рожден ден на Добрин! Много здраве и късмет от нас!

# 257
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Джина, мисля че в закона е разписано "столчета за деца до 3години". Над 3 години може и без, но си е опастно. Надя ти е обяснила предимствата на столчето, недостатъците са, че заема място и на задната седалка трудно се побират още двама възрастни, ако има и едно столче.

# 258
  • Мнения: 234
 baloni  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДОБРИН  baloni

                                                            Много здраве и късмет.


Djina,столчетата за деца до 3 год.за автомобили са задължителни.Нищо,че до децата ще има голям човек.Ако има къде да седне де ,след като напълниш отзад колата  с детските столчета.   Wink   travel   А за деца от 3 год.до 12 год. има седалки.Те са без облегалки и се прикрепват само с колана,който е на самия автомобил на задната седалка.Моята Мими седи на такава седалка.
Слънчев ден ви желая.

# 259
  • Мнения: 22 518
Добро утро и от мен. )))

За сметките за ток, ние 2месеца сме на 160лв, предишните сме стигали най-много до 70лв. Ама то си беше и много студено декември и януари. Надявам се този да е последният студен месец.
Вчера ходих до централна поща за колета си от 17ти и още го няма. Ще мина другата седмица пак. Досега толкова не са ми се бавили пратки. (((
Да не говорим че вече много се притеснявам, поръчах всичко лятно р-р 67см, а сега дрехите ми р-р 60см са и тъкмо на Калина, направо съм в ужас да не са и малки за лятото. (((

# 260
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Добър ден!!!
 newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  ДОБРИН  bigdance2


# 261
  • Плевен
  • Мнения: 239
Честит рожден ден на Добрин!
Много здраве, късмет и щастие!

# 262
  • София
  • Мнения: 9 892
Джина,писали са ти-столчетата до 3г са задължителни.Знам,че с две деца и две столчета е сложна работа,макар че моите не са близнаци..но са ми се засичали по две столчета в колата за определен период.После Бубка мина на седалка,а Мими остана на столчето,пък от миналата седмица и двете вече са на седалки-големи са ми момичетата. WinkВ тая връзка на Мими столчето вече не ми е нужно,ако на някой му трябва.Доста зле е вече външно,вече е на 6г Laughing и сме му разказали играта,но след едно леко претапицирване ще стане като ново. Peace
 Преди малко водих Бубка на лекар.Снощи повърна еднократно,после си спа спокойно цялата нощ,сутринта добре си хапна и беше съвсем весела,но реших да и премеря Т-37,1.Лекарката каза,че не е нищо,гърло,гърдички са спокойни,а тази Т,която след 10 мин вече беше 36,8,не била въобще притеснителна.Но днес няма да е на градинка.
Честит рожден ден на Добри!
Любомира,да ти е жив и здрав! Hug  bouquet

Е,нали се оплаквахте,че не пиша..на ви сега  Mr. Green.

# 263
  • Мнения: 5 301
Аз също знам,че са задължителни,но мъжа ми спори,че ако детето е във възрастен нямало проблем и не мога да му докажа.Но трябва да му го каже някой полицай,иначе няма да ми повярва. Друг е въпроса,че нашите шиленца не искат една минута да седят в тях и отзад слагаме двете седалки и аз между тях и децата са постоянно в мен.А сега ни се искаше да пътуваме с още едно семейство и да си разделим разходите,но със седалките това е невъзможно.
 Забравих да честитя рожденния ден на Добрин  Embarassed Да е много здраво и палаво дете Simple Smile Hug
Аз още не съм ходила да проверявам в пощата за колета. Обадих се и по телефона не искат да ми кажат.Ако някой може да ми обясни логиката ще му кажа Браво.Дали ще ида намясто да питам сто пъти или ще ми кажат по телефона каква е разликата newsm78 Не виждам каква измама мога да направя?
О,и вчера ви бях питала дали имате идея къде може да се провери часа на раждане? Никой ли няма представа  Thinking

# 264
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Джина, намери закона (в нета със сигурност го има) и го покажи на съпружеството. Не съм чула някой да е глобен за липса на столчета или седалки. Thinking

# 265
  • Мнения: 2 556
Момичета, миналата неделя преживяхме много тежка катастрофа с мъжа ми на кръстовището при фитнеса на пазара. Нямаше светофар и отляво ни удариха много силно едни хора. Късмета беше, че удариха вратата зад шофьора, ако беше тази на мъжа ми, не знам какво щеше да стане. Аз се отървах с няколко синини, а другите хора ги спасиха еърбеците им. При този удар ако в някой възрастен имаше седнало дете, то просто щеше да изхвърчи на асфалта  Sad Колата ни се завъртя рязко и кацна в отсрещното платно. Добре, че там нямаше кой да ни удари допълнително. Нито от нашата, нито от другата кола вече може да излезе нещо, и двете са за боклука, добре, че нямаше пострадали хора. Но децата трябва задължително да са в столчета или вързани с колан, ако са по-големи. Късмет, че ние бяхме сами, но ако бяхме без колани, щяхме да хвръкнем директно на шосето. И това при страничен удар, хората, които ни удариха бяха с около 60 - 70 км. в час, доста бързо като се има предвид, че излизат от кръговото. Трябва да обезопасяваме децата задължително, а дай Боже на никой да не се случват никакви инциденти!!!

# 266
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Теss, много е лошо това,което ви се е случило.тези са за #2gunfire Абсолютно си права за столчетата и децата,задължително трябва да са с колан,иначе ще пострадат най много те.

# 267
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте и от мен.
Тес,разбирам,че вече сте по-добре,нали?
Честит рожден ден на Добри,жив и здрав и много щастливо детство. nbirthday  party023  bigdance2
Някой от вас ходил ли е на кални бани на Поморие?

# 268
  • Мнения: 234
Не съм чула някой да е глобен за липса на столчета или седалки. Thinking

И нас като ни спряха веднъж за проверка никой не обърна внимание на това,дали децата са със седалки или не.Но точно оня ден един колега каза,че чул да съобщават,че скоро започват проверка за наличието  на тези седалки и столчета.   

# 269
  • Плевен
  • Мнения: 239
Тес, това е кошмарно.Добре ли сте вече? То в днешно време и нормално да си караш все ще се намери някой ненормалник да те удари. Sad

Общи условия

Активация на акаунт