Машина за хляб - 8 част

  • 47 943
  • 668
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 42
joop!, моя козунак го пекох на 140градуса само на вентилатор за 40 до 50 минути като по някое време му сложих отгоре фолио, за да не
прегори и се изпече много хубаво  Peace
А между другото днес бях в нашия Техномаркет и там ги има и трите вида фурни като в сайта на Бон апети, голямата с двете бъркалки е 189лв.,
ох много ми хареса , ама ......... Confused
И аз днес бях в Техномаркет но по друга работа и видях,че наистина ги има и трите сега ме е яд ,че не си купих а имах пари но утре отивам все пак да не се каня...........

# 286
  • Мнения: 42
joop!, моя козунак го пекох на 140градуса само на вентилатор за 40 до 50 минути като по някое време му сложих отгоре фолио, за да не
прегори и се изпече много хубаво  Peace
А между другото днес бях в нашия Техномаркет и там ги има и трите вида фурни като в сайта на Бон апети, голямата с двете бъркалки е 189лв.,
ох много ми хареса , ама ......... Confused
И аз днес бях в Техномаркет но по друга работа и видях,че наистина ги има и трите сега ме е яд ,че не си купих а имах пари но утре отивам все пак да не се каня...........
Тъкмо ще си направя подарък за св. Валентин smile3535 txtloves

# 287
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Lebeduna, a колко време го остави да втаса втория път?
Много е красив  Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 125
Curly sue , по рецептата на Unknown lady го правих, даже я редуцирах до 1/3 , защото е за голяма доза. Наистина можеше още брашно да поеме, но ме хвана шубе да не стане тестян. Пък и тавата ми е такава - разлята  Wink

# 289
# 290
  • Мнения: 526
Привет момичета! Искам да си купя машина за хляб. Бихте ли споделили своите впечатления от работата си с машината, колко струва, от къде сте си я купели и.т. Ще съм ви благодарна. Искам първо да събера мнения преди да я купя.  newsm51

# 291
  • Мнения: 42
Привет момичета! Искам да си купя машина за хляб. Бихте ли споделили своите впечатления от работата си с машината, колко струва, от къде сте си я купели и.т. Ще съм ви благодарна. Искам първо да събера мнения преди да я купя.  newsm51
Миличка аз също до сега събирах мнения и останах с впечетление ,че Мулинекса е хубава OW5000 аз също смятам да си купя нея.Поне така ме посъветваха във форума защото е голяма и е с две бъркалки а голямата събира и малко и много ако естествено ти се дават 189лв.   УСПЕХ

# 292
  • Мнения: 1 283
Привет момичета! Искам да си купя машина за хляб. Бихте ли споделили своите впечатления от работата си с машината, колко струва, от къде сте си я купели и.т. Ще съм ви благодарна. Искам първо да събера мнения преди да я купя.  newsm51
Миличка аз също до сега събирах мнения и останах с впечетление ,че Мулинекса е хубава OW5000 аз също смятам да си купя нея.Поне така ме посъветваха във форума защото е голяма и е с две бъркалки а голямата събира и малко и много ако естествено ти се дават 189лв.   УСПЕХ
Аз съм на същото мнение! С две бъркалки и голям обем! Моята е Аляска, ама взимам й акъла #Crazy .Не я ползвам толкова за хляб, колкото да меси-кифлички, козунаци, питки.
Хляба в нея не ми харесва, отдолу препекан, отгоре светъл.

# 293
  • София
  • Мнения: 3 817
Ето питката ми за днес: тук и тукchef

# 294
  • Мнения: 812
geleva добре че си ти, да отсрамиш темата за празника. Аз бях дневна смяна на работа и имам извинителна бележка за случая (не че се сетих така да оформя хляба, и днес е тип - тухла четворка  Mr. Green , ама е много бял и много пухкав, както го обичам) Вчера ти разглеждах албума и преглъщах...а с тия ягоди последните направо се покапах. Красота...Желая ти да си пияна от любов цял живот!



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

# 295
  • София
  • Мнения: 3 817
Lebeduna , благодаря мила! Blush Много любов и на теб и на всички вас момичета и дано половинките ви да оценяват съкровищата, които имат до себе си.  bouquet

# 296
  • Мнения: 1 811
Гелева, браво. И на мен ми се искаше малко вкъщи, да се повъртя около печката, ама напоследък много пътуваме, та доста празници прекарваме навън по тази причина.
Утре да ми стискате палци. Ще правя козунака на Лебедуна. Като се наспя обаче.
И смятам да изпробвам рецептата с втасването в хладилник. В неделя ще ходим на бебе на обяд, та ще направя тестото вечерта, сутринта да видим какво ще стане. Ако нищо не стане, няма да нося нищо и ще купим нещо готово. Да живеят магазините  Blush

# 297
  • Мнения: 125
Честит празник на всички ! А идват и други......
 Аз съвсем пощурях и си купих Мулинекс 5000, а малката я дадох на мамето и тя да пече. Одеве направих първия хляб, стана сууууупер !!! А утре запретвам ръкави и ще меся козунак, този път прилично голяма доза, че да не се пинкам през ден. Ще видим дали ще става за снимки или  Sick

# 298
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
joop!, може ли да напишеш как я адаптира моята рецепта към машинката, може би ще спре да ме мързи и да взема да го направя и аз ако ще става по-бързо така  Grinning

# 299
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
joop!, честита ти машинка и на мен точно такива мисли ми се въртят - да дам сегашната ми фурна на майка ми и аз да си взема големия Мулинекс Crazy  , но ще го мисля още  newsm78
Дали ще можеш да ми кажеш на обикновената програма за бял хляб колко минути трае първото премесване, че на мойта десетте минути ми се виждат
малко  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт