Отново със Дюкан напред стигнахме до юбилей - 75

  • 28 186
  • 878
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 189
За триците - 3 с.л. = 3*5гр.=15 гр., т.е. пакет от 200 гр. трици се хапва на 13 пъти.  bowuu
По принцип 1 супена лъжица е 5 грама.
Аз обаче сипвам с по-малка и слагам 4 лъж., а така триците ги ям по 3 пакета за 2 месеца.
Сега с тия кексчета, пици и торти, отиват повече, защото им увеличих дозата за сметка на хляба.  Rolling Eyes

# 346
  • Мнения: 293

 НУЖДАЯ СЕ ОТ ПОМОЩ СОФИАНКИ .МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ НЯКОЙ ИМА ЛИ АВТОБУС КОЙТО ДА ТРЪГВА ОТ СОФИЯ ЗА СТ. ЗАГОРА  СЛЕД ПОЛУНОЩ.

0.45 пътува такъв автобус

на тази страница е разписанието на централна автогара

www.centralnaavtogara.bg


# 347
  • Мнения: 819
За триците - 3 с.л. = 3*5гр.=15 гр., т.е. пакет от 200 гр. трици се хапва на 13 пъти.  bowuu
По принцип 1 супена лъжица е 5 грама.
Аз обаче сипвам с по-малка и слагам 4 лъж., а така триците ги ям по 3 пакета за 2 месеца.
Сега с тия кексчета, пици и торти, отиват повече, защото им увеличих дозата за сметка на хляба.  Rolling Eyes

 Джини,лъжеш се нещо.Питах и Гугъла,той ми отговори,че равна супена лъжица галета,които по плътност,според мен приличат на триците е 8 грама.А чаената лъжичка е 5 грама.Я и другите да кажат.

http://www.cuisineeurope.com/main_dict_measures.html

# 348
  • Мнения: 91
Благодаря ви много за бързия отговор!  bouquetЗначи ми остават още 2 дни и влизам във 2 фаза така ще направя 7 дни в 1.Искам да ви се похваля снощи си купих от пшеничените трици и веднага реших да ги изпробвам с кисело мляко направо ми идеше да оближа чашката, много ми харесаха.Тази сутрин закусих пак с тях и нямам търпение да дойде утре за да хапна пак от тях. И най-важното от това е, че най-сетне посетих 00 по предназначение Embarassed!Вече бях почнала да се притеснявам ,не помогна нито зеления чай, нито нищо!Тези дни смятам да пробвам и така нашумялата палачинка от трици.  chef

# 349
  • Мнения: 91
ГРЕШКА ТРИЦИТЕ КОИТО ВЗЕХ СА ОВЕСЕНИ,ТО ПШЕНИЧНИ ИМА ПОД ПЪТ И НАД ПЪТ!

# 350
  • Мнения: 392
За триците - 3 с.л. = 3*5гр.=15 гр., т.е. пакет от 200 гр. трици се хапва на 13 пъти.  bowuu
По принцип 1 супена лъжица е 5 грама.
Аз обаче сипвам с по-малка и слагам 4 лъж., а така триците ги ям по 3 пакета за 2 месеца.
Сега с тия кексчета, пици и торти, отиват повече, защото им увеличих дозата за сметка на хляба.  Rolling Eyes
Благодаря ти Джини.Май няма да я правя тази баница  Rolling Eyes .Отивам да си избера нещо друго с което да се разнообразя менюто  Party.
[Днес обядвах  извара разбъркана с малко кисело мляко ,сол и 2 яйца,много ми хареса и мисля утре да повторя.
Не съм писала тези дни, че бях страшно заета в работата, а и с децата. Днес едва наваксвам с четенето. Ще се похваля с още свалени 300 грама. Естествено, че не са много, но аз си се радвам и на малките успехи. Освен това забелязах нещо-свалям (грамове, де да не помислите, че цели килограми  Joy) само и единствено межу втория и третия протеинов ден. След това цяла седмица задържам и дори качвам малко. А на следващия трети П ден съм свалила "каченото + още някакви 300 или повече грама). Интересно защо, но се повтаря всеки път и вече много си обичам срядата  Laughing. Вещи, нямам нищо против да бях свалила тези 2,700, дето си ми ги писала  Wink, но за съжаление, ще трябва да се боря още поне седмица или 10 дни за тях  Rolling Eyes. Така че начало 55, сега 53  bowuu
Реге - радвам се , че си добре и нещата при теб продължават да вървят надолу   bouquet

# 351
  • Мнения: 397
Джедира, мноооого благодаря!   bouquet

Абракадабра, на аватара съм аз, бе! bowuu  Laughing
Ми аз затова съм си мислела, че живееш в Париж - видът ти е такъв.  Wink

# 352
  • Мнения: 2 139
Вещи, ами аз не съм много по газираните напитки и си мислех, че съм открила Еверест...А то се оказа, че си било Кола Light, ама наречена Zero!  EmbarassedНо ги имаше и двете и затова се заблудих! Засега само я гледам...  Hug
В един справочник чета, че в 1 с.л. се побират 10гр. нишесте, 10гр. грис и 15 гр. галета, а в чаена  - и трите по 5 гр.
Ninkis, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!    bouquet
Лолита-83, ЧЕСТИТ МЕСЕЦ И НА ТЕБ!
   bouquet

# 353
  • Мнения: 1 569
1 с.лъжица трици е около 10 г, дневната доза е 30 г. Баницата може да се направи, даже по-добре 2-3, и да се занесат на дюканска среща Laughing Peace
Абракадабраlove001
Сузана, Heart Eyes Hug Ние кога ще се събираме? Я Велинчето да се включи и да предложи дата  Wink

# 354
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 782
я и аз да дам своя принос - хванете кутийката с трици, с лъжица в ръка прехвърлете съдържанието на едно пакетче в друго - не забравяйте да броите  Heart Eyes
грамажа разделен на броя лъжици е това, което търсите
не се учудвайте, ако всяка получи различни резултати - моите лъжици са три вида и поемат различно количество
аз не съм броила, защото съм си доверчива - три лъжици са си три лъжици и толкова  Hug

# 355
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Амсимон мерси  newsm51 беше ми много полезна.
Фенси  Hug Hug Hugмного ми се иска ,но тази седмица няма да стане  Cry
Ти събери екип аз ще заредя апарата Joy Joy Joy и ако можеш качи снимките в сайта за срещи.
Цвети пий повече чай и витамин С и дано се оправиш бързо.
Гушки на всички че ме гонят от компа Hug Hug Hug,ако мога ще се включа по късно.

# 356
  • софия
  • Мнения: 4 022
Goody,kak ще прегреша?Нали ми дишаш зад вратът. Mr. Greenчиста съм като момина сълза! Innocent moresmile

# 357
  • София
  • Мнения: 7 519
Аз ползвам най-плитката си лъжица, че имам едни дълбоки, които са сигурно двойна доза.  Joy
Момичета, аз нямам много време, но съм режимна.
Малкия ми е с пневмония и от снощи е в болница.  Sad От притеснения нямам никакъв апетит, но ям насила.  Rolling Eyes

# 358
  • софия
  • Мнения: 4 022
честит рожден ден наNinkis!Лолитка,и на теб честито ти юбилейче! smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 newsm59  bigdance2 newsm38

# 359
  • София
  • Мнения: 9 644
Жива съм, нямам време да чета и пиша. С вас съм. Напоследък съм закотвила на 95, но това щото имам някакви прегрешенийца. От днес съм на П и пак влизам в релси. Някой тиган по глупавицата няма да ми навреди  Whistling
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт