Отново със Дюкан напред стигнахме до юбилей - 75

  • 28 186
  • 878
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 394
ПЛОВДИВ
СЪБОТА - 12.30
ДЖОАНАТА

Това последно ли е newsm78 Joy
И аз се интересувам за да паркирам таткото да гледа малкия Mr. Green?

# 571
  • Мнения: 1 575
Тази седмица се оказа доста плодотворна, откъм смъкване на килца. Дано всички се похвалите.
 babydust7
newsm51  love001 newsm17 newsm10 smile3501

Бачи, домъчня ми за теб - не съм те засичала от 100г. newsm47

# 572
  • Мнения: 279
Здравеите, момичета  bouquet
При нас отново е празнично Hug
Сузи,много късмет на сина ти  bouquet
Волна  Hug Hug Hug
Браво на преборилите килограмчета  bouquet
Днес не мога да ви смогна....
Успешен ден  bouquet

# 573
  • Мнения: 1 890
.........Поздрави го и за провалния избор -Пиер Дюкан. newsm10

Това как да го разбирам. newsm48

# 574
  • Мнения: 819
Волна, така те искаме ! Тук се сваля не само с режим, а и с много положителни емоции.  Тази седмица да ни зарадваш със свалено поне 1 килце. babydust7

 Ще ще.Щом си развъртяла пръчката,нема начин.... JoyЧудя се,как да поднеса вестта на мъжо,че искам да ходя на вседюканска среща в София.... newsm78Дайте идеи,че да няма килл .... JoyТова ВСЕДЮКАНСКА , ми звучи като ВСЕЛЕНСКА ....Хихихи


Джуфка мила  Hug Hug Hug

# 575
  • София
  • Мнения: 3 784
Волна пеперудо, само така!  Hug
Настроението и тонуса трябва да са всеки ден! Peace

# 576
Ухапан,чак пък провален. Mr. Green Joy Joy Joy
Цитат
Поздрави го и за провалния избор -Пиер Дюкан
Леле това от бързане прАвилният newsm62

# 577
  • Мнения: 469
Добро утро,
Сузи, да ти е живо и здраво порасналото детенце newsm59
Честити минусчета на Катя, Фенси, Едуина, Мишле Евч, Деница, Амсимом, Ухапан, пожелавам ви ги от сърце още, а също така и на всички!  bouquet
  bouquetЧестото 1 месец в нашата компания на Беби дол, Дивана, Зелено човече, Зелена ябълка.
Боби, страхотна фигурка си си докарала. Браво човече, никога повече да не се връщаш в миналото!  bouquet
Деси, вчера не можах да ти отговоря, разбрах те, ще се уговорим допълнително. За тази събота стававъпрос.

# 578
  • София
  • Мнения: 6 900
Влизам набързо, само да се похваля тихичко: няма още едно килце  Flutter

Изчезвам, сигурно довечера ще ви чета,че бебо е в мрънкаща фаза сега и иска вниманието на мама.

Хубав ден на всички Hug

# 579
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 782
момичета, имам само минутка, докато зверчето се кара на телевизора - този парафин може ли да се "маскира" някак (в салата, в сосче или по друг начин) отивам да си купя, но ми става лошо от сега, като  си помисля, че трябва да го пия с лъжичка
на всички ще прочета като се върна

# 580
  • Мнения: 511
Като ви изчетох ме заредихте с толкова хъс за деня!
Браво на свалилите! smile3501
Сузи,честит празник на порасналото момче и много успехи в живота nbirthday,а на теб честити 4 месеца с режима!
Зеленко,Дивана,Ябълчице,Baby doll,браво за 1-вия месец! newsm51Мисля,че той е най-важен!Още много свалени килца!
Боби,блазе на мъжа ти! Wink
На всички един прекрасен и отслабващ ден!

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 11:49 от муцка

# 581
  • Мнения: 2 139
Добър да е денят ви, уважаеми!
Сузи, ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК! Да расте здрав и усмихнат!
ЧЕСТИТИ ЧЕТИРИ МЕСЕЦА НА ТЕБ!
ЧЕСТИТО И НА ЕДНОМЕСЕЧНИТЕ НИ СЛАДУРКИ! ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ЩАСТЛИВИ МОМИ И МОМЦИ С НАМАЛЕНИЯ!
След снощния какаов пир днес се качих на кантара със свито сърце и го погледнах с едно полуотворено око, но веднага се ококорих...цели 500гр. се губеха...и пак..и пак...и все едно и също - 58кг. И то в ПЗ ден...Е, как да не обича човек Дюканството?!
 newsm47
slave, не му се давай на тоя гаден вирус! Схрускай го... bite
Боби, изглеждаш страОтно! Супер готина мацка...като от реклама си! newsm74
Fancy,  Hug
И всички останали, които правят това място толкова приятно!   love001

# 582
  • Мнения: 1 575
Волна, нали са големи децата, а ако има и някоя баба да се вкл.?Кажи му го в прав текст и не го питай дали ще му е възможно, а го помоли да намери начин да ги гледа Joy

# 583
  • Мнения: 615
Здравейте мили сладурки.
Специално здравей на Ухапан - та той е единствения Мъж при нас.
Успях да прочета малко от пропуснатото от вчера, ама доста минуси съзрях. Бравоооооооооооо на всички.
Фоли искам да те попитам, понеже вече с в 4 фаза, как се чувстваш? Позволяваш ли си всякаква храна? Килограмите мърдат ли, или са заковани ? Heart Eyes
Целувки и пргръдки на целияяяяяя балкон.

# 584
  • Мнения: 279
Боби  #Crazy....в един момент забравих ,че трябва да оглеждам бодитата Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт