Отново със Дюкан напред стигнахме до юбилей - 75

  • 28 186
  • 878
  •   1
Отговори
# 585
  • софия
  • Мнения: 4 022
Цитат
Дайте идеи,че да няма килл .... Това ВСЕДЮКАНСКА , ми звучи като ВСЕЛЕНСКА ....Хихихи
Кажи му,че това е среща от световно,вселенско и т.н. значение и ти си почетен гост.БЕЗ ТЕБ НЕ СТАВА.Ако много се опъва включи и тежката артилерия,може и да го поцелуваш малко(при мен още минават тези номера,но до кога newsm78) Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 11:09 от slave

# 586
  • Мнения: 137
Може ли някой да ми покаже как изглежда парафиновото олио. Водя едни люти спорове в аптеката, ма може и да не съм права...... newsm78

# 587
  • Мнения: 1 890
Влизам набързо, само да се похваля тихичко: няма още едно килце   Flutter



Кати, как тихичко, направо си е за крещене. Всички да чуят. Laughing

МБМ Мария, килограмите мърдат, всеки ден, нагоре-надолу, но в рамките на 1 кг. Ям си всичко забранено, /[color=cyan]торти, хляб, ядки[/color]/, но само понякога, не всеки ден. През останалото време се храня почти режимно, прекалявам само с плодовете. Embarassed Може да се каже, че свикнах да се съобразявам с какво се храня. Не забравям да се меря всеки ден и да влизам във форума, което според мен е гаранция за успех.  bouquet

# 588
  • Мнения: 1 575

Боби,блазе на мъжа ти! Wink

да разбирам ли, че му завиждаш Joy
Момичета, много сте мили, желая от цялата си душа на всички, които още не се харесват да достигнат момента, в който да се огледате в огледалото и да  newsm47.Ако трябва да съм честна никога не съм вярвала, че е възможно и дори сега не се възприемам все още...и да ви споделя, че всички сълзи на инат по режима си заслужаваха - не е лесно, но пък е хубаво, нали?
Горда,това е течен парафин в малки пластмасови шишенца с жълт етикет-не казвай, че ще го ядеш. Peace
Гууди,слагай парафиновото олио в салати, сосове - само не го готви - става силно токсично!

има партиди, които миришат гадно, но има и без абсолютно никаква миризма

# 589
  • Мнения: 1 890
Може ли някой да ми покаже как изглежда парафиновото олио. Водя едни люти спорове в аптеката, ма може и да не съм права...... newsm78

Горда, парафиновото олио е течен парафин, който се продава в аптеките и се ползва като слабително средство. Продава се в бяло пластмасово шишенце.Цената е около1 лев.
Понякога го ползвам за мазане на обувки и таблото на колата. Joy Joy

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 361
Уф, голяма бяла птица (АЗ)

Забравих, че правя месец с Дюкан, ето черпя, да ви е сладко:



Честито и на останалите, днес трябва да сме много   bouquet

Честит ти първи Дюкански месец!  newsm51

# 591
  • София
  • Мнения: 2 246
Парафиновото олио е течен парафин и е в подобно на кислородната вода шишенце. Не подлежи на термична обработка.

# 592
  • Мнения: 1 890
Марини, за малко да те пропусна, честити 500гр. минус. С това трябваше да започнеш.  bouquet

# 593
  • София
  • Мнения: 3 784
Глад ме подгони.....
отивам да хапна малко кремче Peace
Вие искате ли?

# 594
  • Мнения: 137
Ох, благодаря ви! newsm51
Аз казвам "искам парафиново олио", а те не били чували за такова нещо newsm12.
Показаха ми нещо такова, каквото ми обяснявате, ама викат е за мазане #CrazyА на него пишеше Течен парафин. Обясних , че искам да го пия /за салатки нищо не споменах, че и без това ме гледаха странно/ и те " Оооо, нееее!"
Сега ще си го купя, ама от друга аптека и нищо няма да обяснявам smile3508. Или пък може да им кажа, че ми трябва за обувките... newsm62

# 595
  • Бургас
  • Мнения: 361
Малък поздрав за всички вас!

http://www.vbox7.com/play:7f92ce97

# 596
  • София
  • Мнения: 3 784
Или пък може да им кажа, че ми трябва за обувките... newsm62
Горда, доколкото знам - казват му още течен вазелин! Ама не ходи в тази аптека, че тогава други мисли може да им минат! Joy

# 597
  • Мнения: 359
Мишле браво мила! Hug
Браво и на Марини и всички други с минуси! Peace
Боби изглеждаш върха! Възможно ли е наистина! Grinning
Фоли успокояваш ме много като казваш че в 4-та фаза не се качва! Мерси, че се притеснявам да не отиде всичко по дяволите!

От днес съм пак на протеини, важното е че не качих през ПЗ, а гледах да се овитаминя!
Утре мисля да си пусна изследвания! Дано всичко е наред!

# 598
  • Варна
  • Мнения: 3 455
Здравейте, дами.
Днес много хора празнуват тука. Кой направил месец, кой свалил някое друго кило- хайде на всички да ви е честито.  Hug   bouquet
Дойде ред и аз да се похваля - за  ПЗ / П дните свалих 3 кг. или отначалото на режима са ми общо 5. След като в ударния период свалих само 2 кг, сега като че ли нещата потръгнаха. Ще видим и следващите 10 дни какво ще покажат. От утре почвам пак ПЗ.Следващата ми цел е да видя цифричката 7 на кантара.
Благодаря на всички ви, и много, много благодаря на тези, които ме подкрепиха в началото за да не се отчайвам.
Спорен и лек режимен ден на всички.  bowuu

# 599
  • София
  • Мнения: 3 784
[Утре мисля да си пусна изследвания! Дано всичко е наред!
Аз не съм си правила никакви изследвания, откакто съм започнала режима.....
Редно ли е да направя или само ако имам някакъв проблем? newsm78
Хич не ми се ще да ме дупчат ooooh! Лятото в патологията така ме бяха надупчили и онез невежи акушерки като не можеха да ми намерят вените- бяха ме направили на решетка #2gunfire доскоро си носех буците в ръцете, за белезите не коментирам #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт