Отново със Дюкан напред стигнахме до юбилей - 75

  • 28 186
  • 878
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 107
добро утро и от мен. на всичи с поводи честито. аз да се похваля снощи се претеглих в фитнеса и закова на 93.7кг.
amsimom браво на теб, дано да е все така с кантърчето.

# 646
  • Варна
  • Мнения: 3 596
  Разгеле дойде ми гада неден..... Joy

Ей де го на! Сега ще свалиш вече.

# 647
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 782
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
едни ги хваща косопад, други нокточуп  Mr. Green , а мен шапатация  Joy
мацката в аптеката ме попита за какво смятам да използвам парафина  Thinking за да ми предложи друго  Crazy оказа се, че миналата седмица съм си купила едно шишенце, сега пак и това и направило впечатление
решила, че ако е за обувки може да предложи друго ( Thinking може би по-евтино, може би по непречистено - не знам  Hug ) та сега си имам 2 - ще падне пиенье  Mr. Green Mr. Green

дадоха ми това  Thinking не мирише, но не съм го пробвала още, ще си направя салатка за сбогом на първата петдневка ПЗ  Mr. Green


цунки наред - ще храня и приспивам змея - среща - гореща довечера  Heart Eyes

трети опит  Confused

# 648
  • Мнения: 293
добро утро и от мен. на всичи с поводи честито. аз да се похваля снощи се претеглих в фитнеса и закова на 93.7кг.
amsimom браво на теб, дано да е все така с кантърчето.


Добро утро Фифи, по-скоро добър ден де, освен ако не си започнала да пишеш текста от сутринта Laughing/шегичка/. Твоите резултати също са много добри и като се има предвид, че си се мерила снощи, вероятно са повече минусите Wink, Вземи си кантарче и не се мъчи. Не знам защо имам чувството ,че утре няма да се похваля с минус, дано бъркам де, не съм съгрешила днес с нищо, даже си мисля ,че малко ядох, само 2-пъти, разбира се ще ям още Simple Smile. Утре ще си проличи.

Сега ако знаете ква смес си забърках от подръчни средства кисело мляко със сирене и ще си залея пилешката пържола. Ужас, на кво ли ще прилича newsm78

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 13:11 от amsimom

# 649
  • Варна
  • Мнения: 3 596

Точно. По-добрият парафин.  Joy Joy Joy

# 650
  • Мнения: 55
Момичета, може ли да ме посъветвате, дали мога в 1 етап да ям сирене без холестерол.Намерих го в магазина то е в кутия(бяла) newsm78

# 651
  • Мнения: 615
БОБИ сега разгледах снимките, малииииииииииииииии направо си страхотна, поздравления. Ми те трябва да те вземат за реклама на бодитата. Върни се в магазина и им кажи, че си ги рекламирала в мама.бг да ти дадат още едно безплатно. Joy
Дано  Blushи аз изглеждам така, на едни килограми сме почти Mr. Green.
Ти си -500 гр., но ако ида до вц и аз ще съм толкова.  Joy Joy

# 652
  • Мнения: 397
Честито на всички, отбелязващи месец!   bouquet

Кри, много ми хареса това "Аби". Май ще си имам нова хавлийка и нови чорапки.  Wink Hug

Волна, аз много се страхувам от подобно развитие на нещата и не пропускам възможност да се въглехидратизирам. Моето отслабване, освен хубав външен вид, цели и подобряване на здравословното състояние (няма да отегчавам с подробности). Но, ако нещо друго се "повреди", ще трябва да спра. А не искам. Искам да бъда здрава и слаба. Не, че нещо ти помогнах с това де, но да знаеш, че съм с теб. Всички сме с теб. Здравето е най-важно.  Hug
Аз докато се изпиша и то ти дошло.  Grinning

Фифи, не знам в кой град живееш, но хубави електронни кантари на поносими цени има в ТСМ. Докато в Техномаркет цените им тичат от 100 нагоре, в ТСМ можеш да си купиш за 50-60 лв, зависи от глезотиите в него.

Ухапан, няма да казвам точно колко ти завиждам. Малко са мъжете, които се стараят в това отношение, затова твоето начинание е достойно за уважение. Пожелавам ти желание и воля. А при цитатите просто не трий първия ред, който започва с quote. Виждам, че последният не го пипаш...

Боби, уау! Брависима!

Нади, стига бе, човек! Ти, ако така се отказваш от всичко, нали се сещаш какъв ще е финалът?  Wink Горе главата. По-бавно, по-лесно за задържане на постигнатото тегло. Я ме виж мен - за 40 дни -1.5 кг и няма отказване.  Peace

Зелено, виждала съм малки хладилни чанти на Ръбърмейд. Достатъчно малки, за да ги носиш всеки ден и достатъчно големи, за да сложиш вътре кисело мляко, шишенце прясно, сандвич, консерва и каквото там ти трябва. И, за чий дявол са ти притрябвали експерименти? Комплиментът е по-сладък, когато не го очакваш.  Wink

Гуди, ти парафинът за 00 ли го търсиш? (забравих, пък и не помня на коя страница беше...) Ако да, Мишлето беше писало преди 2 дни за пектин, ако не си го видяла, да ти кажа и аз - парафинът при мен не даде резултат, само дето се гърчих да го пия.  Sick Но с пектин (на таблетки), дори само по една доза дневно, съм бял човек. Подробността при него е, че е за сметка на 1 лъжица трици.

Фенси, ама ти и във филм ли участваш?!? Знаех си аз, че има нещо гнило в лъжицата. Party

По отношение на изследванията - аз също не правя, но мисля, че е време. Дайте ми съвет, моля, освен урина и пълна кръвна картина, какво друго да пусна?

А "Задругата на чушката" може режимно и задружно да отиде при чушката, щом чушката не идва при нея. Ние задруга ли сме или лукови глави?  Hug

Нещо се отпУеснах и ме хвана лигата (щот' не слабея ще да е). За всички, че наистина сте много -  Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 13:17 от Abrakadabra

# 653
  • Мнения: 107
Я да ви питам като казвате сирене какво имате в предвид? бакгарско бяла саламурено сирене или някакви обезмаслени вариации? а за кантърчето събота или неделя най-късно ще си набъбвя защото и на мен не ми харесва с тоя общия. Къде са снимките на Боби? newsm78

# 654
  • Мнения: 750
Добро утро!
Пускам обещани снимки /на новото бельо/-не се настройвайте-бодитата са спортни...и отивам да чета!
http://www.foto.bg/data/500/medium/2261.jpg

http://www.foto.bg/data/500/medium/2151.jpg

http://www.foto.bg/data/500/medium/2291.jpg



Ето я Боби.
Браво Hug

# 655
  • София
  • Мнения: 2 246
Момичета, може ли да ме посъветвате, дали мога в 1 етап да ям сирене без холестерол.Намерих го в магазина то е в кутия(бяла) newsm78

Etika, сирене не може. Остави го за 3та фаза.

# 656
  • Мнения: 750
БОБИ сега разгледах снимките, малииииииииииииииии направо си страхотна, поздравления. Ми те трябва да те вземат за реклама на бодитата. Върни се в магазина и им кажи, че си ги рекламирала в мама.бг да ти дадат още едно безплатно. Joy
Дано  Blushи аз изглеждам така, на едни килограми сме почти Mr. Green.
Ти си -500 гр., но ако ида до вц и аз ще съм толкова.  Joy Joy

Миме чакаме те и тебе с ново боди да се покажеш скоро Grinning

# 657
  • Мнения: 1 569
Споделям обяда си с нещастниците, които като мен са на протеини- руло "Стефани" с телешка кайма и желирано кисело мляко.  Hug Последният протеинов ден едва го изтрайвам  Tired
Аби, поздрав за теб и за всички, които харесват Lord of the dance. И аз обичам ирландски танци, но не мога да ги играя. Ако дойда с лъжицата на вседюканската среща, ще ме научиш ли? Praynig Знаеш, че някои момичета са задържали доста дълго, но след това са продължавали да свалят- важен е крайният резултат  Peace
Освен ПКК е добре да се пусне белтък, урея, холестерол и кръвна захар- поне да си струва боденето  Peace Добавям и пикочна киселина, щом ще вземете под внимание съвета ми Wink
fifi, Дюкан има предвид обезмаслени сирена с 0% масленост. Понеже тук няма много такива, някои ядат нискомаслени сирена, които според мен са доста маслени всъщност, но това си е лично мое мнение, а повечето- извара. Peace

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 20:40 от Fancy N

# 658
  • Мнения: 107
Благодаря Ели Grinning

# 659
  • Мнения: 750
Ау колко вкусно изглежда
Искам и аз Cry

Общи условия

Активация на акаунт