Плъзгащи врати!

  • 4 844
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Голям мерак са ми... Мисля си, че от тях по-удобни няма.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Имам алуминиева плъзгаща врата. В сравнение с интериорните плъзгащи беше в пъти по-евтина, но това е единственото предимство.
Като недостатъци отбелязвам
- долният улей се пълни с прах,
- шумна е, вечер имам чувството че събуждам целият блок, като я отварям и затварям. Сигурно може да се направи нещо по въпроса, но не знам какво,
- по-трудно е за отваряне - ако държа нещо в двете ръце, на старата врата натисках бравата с лакът, дори с крак а с тази не става.

# 17
  • На село
  • Мнения: 873
Още не мога да споделя впечатление за моята плъзгаща врата, че не е монтирана, само цената мога да кажа - 1050лв. Заболя ме сърцето като я поръчвах. Само с горно окачване, МДФ с естествен фурнир, 2/3 стъкло, другата 1/3  двустранен релеф, след около 2-3 седмици ще мога да кажа дали си е заслужавала парите.
В "Негова Стил" също изработват плъзгащи се врати, честно казано не знам какви точно са, цената е около 500 лв, а общото мнение за тази фирма във форума е добро.

# 18
  • Мнения: 3 634
Ето и нашата плъзгаща врата, отделяща трапезарията от кътчето за готвене или по-скоро обратно  Wink Много съм доволна Peace

При нас е подобна тази, която разделя детската стая на 2, само че е с 3 цели крила. Имаме и хармоника, удобна е но за килерче или друго малко помещение.

Общи условия

Активация на акаунт