На Априлче 2006 да направим подаръци - време не остава!!!

  • 4 204
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 270
Здравейте,мили априлки.
Не съм писала от 100 години,но ви чета редовно.За коледа не се реших да пускам поръчка,но сега ако ме включите ще искам за първо време от плеймайса-2бр.
и да ви питам има ли в някой сайт музикални килимчета?

# 31
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Или пък вzеми пове4ко малки (демек, евтини) работи и й ги дай постепенно  Thinking
Аз така направих за Коледа, един по-голям и няколко малки, които вадех постепенно Wink Снощи извадих последния май Mr. Green

Да, общо-взето това е и мойта идея - да поръчам повечко неща, ама не да й ги давам накуп, а постепенно, а и някои от нещата, които харесах, са типично летни, други стават за игри на закрито и така - ще ги вадя едно по едно. Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 766
Татянка, благодаря Hug
избрах си електричка, а има разлика между дупло подложките и обикновените, нали? Че ние имаме от тези малките стройтелчета, а не дупло, така че ни трябва обикновена, нали?

# 34
  • Мнения: 7 605
Татянка, благодаря Hug
избрах си електричка, а има разлика между дупло подложките и обикновените, нали? Че ние имаме от тези малките стройтелчета, а не дупло, така че ни трябва обикновена, нали?

Дупло подложките са zа по едрите констурктори, другите са zа малките (обикновен лего). Не zнам оба4е дали строители на други фирми пасват  Thinking

# 35
  • Мнения: 766
Татянка Hug Значи обикновена. То си е лего, но засега само ние с Владо си играем с него. Ако има подложка сигурно и Симона ще може да го реди

# 36
  • Мнения: 7 605
Е супер, zна4и това Ще ви върШе работа  Hug

# 37
  • Мнения: 1 147
Мераци ли няма нещо за поръчка или мислите още?
Аз взех да ставам нетърпелива нещо Embarassed

# 38
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Деска, мераци има, време не остава да доразгледам и да пиша. Маги не ми дава да стоя повече от 2 минути на компа и направо изтрещявам вече. Tired

# 39
  • Мнения: 7 605
Деска, мераци има, време не остава да доразгледам и да пиша. Маги не ми дава да стоя повече от 2 минути на компа и направо изтрещявам вече. Tired

Ели, споко, има реШение zа проблема.
Вариант 1ви, сядаШ с детето пред компютъра, или тя на стол до тебе, да zяпа.
Вариант 2ри, даваШ ми пари и аz паzарувам  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 631
Деска, мераци има, време не остава да доразгледам и да пиша. Маги не ми дава да стоя повече от 2 минути на компа и направо изтрещявам вече. Tired

Ели, споко, има реШение zа проблема.
Вариант 1ви, сядаШ с детето пред компютъра, или тя на стол до тебе, да zяпа.
Вариант 2ри, даваШ ми пари и аz паzарувам  Mr. Green

де го туй дете да седи мирно на стола до теб я  hahaha Joy
Надявам с етази събота  инеделя да успея да разгледам  Praynig

# 41
  • Мнения: 7 605
Деска, мераци има, време не остава да доразгледам и да пиша. Маги не ми дава да стоя повече от 2 минути на компа и направо изтрещявам вече. Tired

Ели, споко, има реШение zа проблема.
Вариант 1ви, сядаШ с детето пред компютъра, или тя на стол до тебе, да zяпа.
Вариант 2ри, даваШ ми пари и аz паzарувам  Mr. Green

де го туй дете да седи мирно на стола до теб я  hahaha Joy


Ми ей го на, моету  Mr. Green  Сяда, zяпа. Слага си елката на ухото и бърбори. И на кафене ходим с нея, тя много оби4а, сяда във фотьола и наблюдава народа  Laughing 

# 42
  • Мнения: 1 147
Ми ей го на, моету  Mr. Green  Сяда, zяпа. Слага си елката на ухото и бърбори. И на кафене ходим с нея, тя много оби4а, сяда във фотьола и наблюдава народа  Laughing 
Ей, Татянка, ти си ударила 7-ца от тотото с такова дете Mr. Green

# 43
  • Мнения: 7 605
Ми ей го на, моету  Mr. Green  Сяда, zяпа. Слага си елката на ухото и бърбори. И на кафене ходим с нея, тя много оби4а, сяда във фотьола и наблюдава народа  Laughing 
Ей, Татянка, ти си ударила 7-ца от тотото с такова дете Mr. Green

Да не ти е на главата  Joy
Не, наистина не мога да се опла4а, обЩо вzето е кротка  Blush
Само дето не zнаем на кого се е метнала  newsm78

# 44
  • Мнения: 2 149
Тъй като все още не съм добре с немския  Flutter може ли някой да ме светне къде да гледам за градински играчки?

Общи условия

Активация на акаунт