Режимите на Ипократис 3

  • 15 481
  • 375
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23 388
Чугра, я стига:) Моя кантар е стааар, на свеки е Mr. Green Само на него си се меря и няма да си го сменям.
Много ясно.Утре,преди да отида да сменям това чудо на кантарите  поне ще се премеря на него/той иначе си мери теглото/,че от седмица съм в неведение дали съм в застой.Как ме е яд,че си счупих моя.

# 76
  • София
  • Мнения: 242
тук и без това няма кой да ми мери мазнините 
dohЛеле, ами ти изобщо как живееш така в неведение колко са ти мазнинките hahaha? Аз не бих могла да спя спокойно, ако съм на твое място Whistling!

# 77
  • Мнения: 239
Карол, смей ми се ти Simple Smile да не мислиш, че е лесно Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 242
Утре Ипо като ми ги съобщи моите, ще ти ги напиша, та да ми се посмееш и ти Peace!

# 79
  • Мнения: 239
питай го колко последно са ми били моите като отидеш, ще ти дам и име и всичко, да видим кой ще се смее повече Wink

# 80
  • София
  • Мнения: 242
Не е важно какви са били, а какви са сега! Като ти гледам лентичката, а пък и за едни сантиметри твои вчера коментирахме...нещата при теб са newsm10. Аз сигурно съм 66 кила, не смея да се кача на кантара no. Въпреки, че килограмите не са никак определящи за мазнините. Но при мен наистина са много висок процент, гадна работа. Дано поне като се научих да пия много вода малко да съм ги поизмила Thinking.

# 81
  • Мнения: 239
Карол, права си, ама за съжаление мазнинките ми от последния път при ипо са по-малко, отколкото сега.. но да не влизаме  в подробности. надявам се само скоро да свърши задържането, че от почти 1 седмица не съм мръднала от 61кг, нито грам дори. ще взема да си взема и колело, че да размърдам метаболизма още, само да се стопли! и много странно - откакто тръгнах на фитнес ми се поду корема, все едно са ми се възпалили всички коремни мускули от натоварването  smile3557 много неприятно. та очаквам на талия да съм качила от последния път. днес явно ми е ден за мрънкане.. някой да ми се скара моля smile3516

а да ти кажа съм сигурна, че бързо ще паднеш под 66, просто няма къде да ходиш  #2gunfire

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 23:27 от chugra

# 82
  • София
  • Мнения: 242
от почти 1 седмица не съм Пръднала от 61кг
Joy Joy Joy Ми напъни се де!

# 83
  • Мнения: 239
хахаха добре съм го написала! момент да редактирам Grinning

# 84
  • Мнения: 23 388
Мите мазнини са около 34 %...смейте се сега... :о

# 85
  • Мнения: 23 388
от почти 1 седмица не съм Пръднала от 61кг
Joy Joy Joy Ми напъни се де!
hahaha

# 86
  • София
  • Мнения: 242
Мите мазнини са около 34 %...смейте се сега... :о
Няма, и моите са там някъде!
Чугре, аз да редактирам ли цитата? Нека остане, много е готино!
Аз май ще се насоча към   smile3524.

# 87
  • Мнения: 239
Карол, лека нощ и до утре! няма нужда от редакция на цитата, аз не съм обидчива пък и нека да е весело Wink

# 88
  • София
  • Мнения: 2 109
момичета, кажете къде точно се намира този фитнес, не мога да се ориентирам
това ул.Хаджи Димитър 9-11 нищо не ми говори Confused

# 89
  • Мнения: 239
Marleen, ул. Хаджи Димитър се намира зад хотел Радисън, като тръгнеш по Шишман зад Радисън е втората вляво. Офиса на ипо, както и фитнеса, се намират в една нова сграда на партерния етаж от лявата страна на улицата, влиза се покрай самата сграда отляво, т.е. има отделен вход само за ипо. абе запомни ляво-ляво-ляво и май ще се оправиш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт