Постянна температура

  • 27 743
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 478
daf7, имуновенин-а колко струва

# 61
  • Мнения: 2 417
n, миналата година струваше окол 13 лв. една ампула. Отделно си купувах банка с разтвор и иглите за вливането, но те не струваха повече от 5 лв. май newsm78. Не помня много цени и не съм сигурна за разтворите, но беше някъде там. Излезе ми към 60 лв. 3 вливания. Зависи вече колко ще ти назначат. Имаше голяма полза от това, но за съжаление само 1 година Sad.

# 62
  • Мнения: 48
n, Благодаря ти много за съветите  bouquet Педиатърката им и тя е на мнение, че щом всички изследвания до тук са нормални, трябва да се направи имунологично изследване, но понеже се вземало кръв от вената го е оставила за накрая.

# 63
  • Мнения: 694
vesi2, какво лекарство пиеш? И аз съм с увеличена щитовидна, но все още е първа степен и ТТХ е на горна граница, но в норма. При мен нещата се влошават. Имуновенина си свърши работата за една год. и херпесите пак започнаха, а за температурата няма какво да казвам - тя си е все същата и ме изморява много Sick. Лекарите естествено нямат обяснение #2gunfire.
Здравей Даф ,на мен Тодорова ми изписа едни капки лимфосомит и преднизолон за сега , разбрахме се след месец да се видим и да направим натоварване с глюкоза за инсулин,а имуновенина решихме да го влеем преди забременяване.А и наче по време на бременност ще бъде задължителен.Пиши на те б колко вливания ти правиха  и как се почувства имаш ли бебе? 

Общи условия

Активация на акаунт