Русенските ДБМами отново в акция 2

  • 18 684
  • 509
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 376
Момичета аз съм свобода тия дни за бебешкия,дайте да се организираме и без това щях да ходя тия дни,доста дрешки съм събрала за там.

# 466
  • Мнения: 1 287
За утре не можем да отидем в никой дом,защото директорите почиват и няма да ни пуснат.Дайте да се уговорим за ден след понеделник - две да отидат в един дом,други две в друг дом,и други две в третия дом.


И друго - не е нужно само аз да ходя в домовете.Това можете и вие да го правите и без мен.Уговаряте се,които можете за определения ден,аз или вие предварително се обаждате в дома,че ще ходите и това е.Имам желание,но нямам физическата възможност да бъда навсякъде.






# 467
  • Мнения: 3 376
Е,то Деси нали идеята е за 1-ви март.После ще е късно за мартеничките вече...Нищо де,ако искате можем да им ги оставим с дрехите или да отидем по-късно и пак да им ги сложим.
Желаещи за бебешкия освен lora_77?
Аз мога в понеделник също,но и тогава май не става,нали е празник.

# 468
  • Мнения: 1 287
Е,то Деси нали идеята е за 1-ви март.После ще е късно за мартеничките вече...Нищо де,ако искате можем да им ги оставим с дрехите или да отидем по-късно и пак да им ги сложим.
Желаещи за бебешкия освен lora_77?
Аз мога в понеделник също,но и тогава май не става,нали е празник.

Така е,но тези дни имах други задачи и не можах да организирам посещенията утре,който е и почивен ден.Мога да ви дам телефоните в домовете,защото аз имам технически проблем и не мога да звънна и да се уговорите за утре.Става ли?

дом Басарбовски - 84 62 58 - г-н Събев
дом Р.Гатева - 84 52 89 - г-жа Лакова
беешкия - 86 11 39 - д-р Христова или тел. 86 11 40

Казвате,че се обаждате от името на фондацията,цитирате и моето име  и уговаряте нещата.

# 469
  • Русе
  • Мнения: 729
Момичета уговорих срещи за утре в домовете -бебешкия и Райна Гатева да вържем мартеничките.В бебешкия ще ни очакват към 10-10,30 а след това ще отидем в Р.Гатева.Засега сме аз и EASpirit , която любезно ще помоли мъжът си да ни закара  Grinning. Уговорихме се да вземем и бельото от Деси за големите.Ако някой иска да дойде обадете се.

# 470
  • Мнения: 1 632
Браво момичета за организацията  bouquet!Домът Райна Гатева ми е до болка познат.Майка ми навремето работеше с него.За съжаление разбирахме от децата,че голяма част от дарените дрехи не се дават на децата,а се отнасят от служителите на домът.Лично аз съм ставала свидетел,как децата им носеха дрехи от даренията.Това беше преди 10-на години и искренно се надявам вече да не е така.Искам да попитам дали все още директор е Клара Лакова?

# 471
  • Мнения: 706
Snegina, решихме да са 70 бр. плакатите. Формат А3. Аз за сега удрям на камък с печатането им. Вчера видях, че и на Борисова има някаква рекламна агенция. Но много бързах и не можах да вляза да говоря. Има ли някой там на близо? Някъде се падаше срещу Елада (на отсрещната страна на Борисова).

A3-nad 50br.-1.95lw.br.
А4-над 50бр.-0.97лв


от31-50бр.-А3-2.05лв.

Утре мога и искам да дойда в ДМД,но времето ми е фиксирано от 9.30-11ч.Кажете къде е срещата и кого да чакам.Ще съм с кола.
Момичета ,присъединявам се към апела на кабзи.хайде да не се услушваме като трябва да се свърши нещо и да товарим едни и същи хора!

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 19:58 от mona25

# 472
  • Русе
  • Мнения: 729
Мона ние към 10,15 ще тръгнем от Възраждане , така че ако искаш направо пред дома да ни чакаш щом си с кола и ще влезем заедно.Значи засега сме три- аз ,Духче и Мона.Ако искаш прати тел на лични ако тръгнем по-рано да ти се обадим.

# 473
  • Мнения: 3 376
Искам да попитам дали все още директор е Клара Лакова?

Да,все още тя е директорка.

# 474
  • Мнения: 1 287
Ива 7 ще попита в една рекламна къща за оферта за плакатите.Аз също взех един телефон на една печатница,в която е работила моя близка и ще попитам и там.Но това ще стане във вторник,че понеделник е почивен ден.

# 475
  • Мнения: 706
ot men:
http://yoocards.com/details.php?image_id=2721&sessionid=745b … 2b939a9145228b7b4

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 09:13 от mona25

# 476
  • Русе
  • Мнения: 729
ЧЕСТИТА БАБА МАРТАHug

# 477
  • Мнения: 1 523
Честита баба Марта!
С Мона 25 , Лора 77 и Духчето ходихме до бебешкия дом.Закичихме 15-сетина дечица с мартенички.Оставихме и за останалите деца да им вържат на ръчичките.Мона им купи почерпка-сухи пасти и пунш,оставихме и няколко чанти с дрехи ,обувки и играчки.При големите момичета занесохме бельото и на тях дадохме мартенички.Почерпихме ги с шоколадови бонбони.
Аз съм много доволна че погушкахме мъничките. Hug
Давам думата и на другите да споделят впечатленията си.

# 478
  • Мнения: 3 376
Честита Баба Марта!!!

Децата са страхотни,лъчезарни,всичките са едни малки ангелчета Hug
Нямам търпение да ги видя отново.

# 479
  • Мнения: 541
честита баба марта Grinning

Общи условия

Активация на акаунт