Русенските ДБМами отново в акция 2

  • 18 700
  • 509
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 706
gerik,всички сме с вас!

# 451
  • Мнения: 1 290
Герик,стискаме палци!

# 452
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Не желая да коментирам направо нелепата ситуация в кв.Ср.кула.Толкова съм възмутена и засрамена,че простете за израза,някакви ограничени нещастници със селски манталитет почерниха града ни пред цяла Бг,а  най-вероятно и пред света.Направо съм бясна #Cussing out Sick #2gunfire

  Герик,благодаря ти за усилията,които полагате  bouquet

    Момичета,трябват ми 5-10 бурканчета от бебешки пюрета от най-малките(гербер имат такива).В тях ще сипя акрилни боички и брокат за децата от брестовица,за да не ползват лакове.Който  може да даде,да ми свирне на ЛС моля

# 453
  • Русе
  • Мнения: 729
Ама аз не мога да ви разбера  newsm78 два пъти питах никой нищо не казва.Да разбирам ли че няма желаещи да занесем мартеничките на децата утре.

# 454
  • Мнения: 6 646
Не можах да гледам Бареков какво стана?

# 455
  • Русе
  • Мнения: 729
Имаше един с едни изказвания дето горкия не знаеше какво говори ама нали е пред телевизия и трябва да се покаже интелигентен.ТОЗИ ЧОВЕК НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА ИМА ДЕЦА.Аз незнам тия хора в кой век живеят.Как другите домове са в градовете,ами и този е като тях само че дечицата са по-различни,но те нямат вина за това.както могат да гледат останалите сирачета и да обясняват на децата си че те другите нямат родители, така могат да обяснят и за тези че те са болнички.Това е реалността, това е живота и те трябвада свикват с това.никой не е застрахован срещу това.Жената която се изказа в защита на децата го каза много добре - че ние няма да отглеждаме лигльовци и едва ли не да ги гледаме под стъклен похлупак за да ги предпазиш от каквото и да било.И аз останах много възмутена и много пеперливи думи са ми на устата.

# 456
  • Мнения: 141
Мислех да не се включвам по темата СР. КУЛА, но не издържах....

Когато попаднах за първи път на репортажа преди няколко дни, си помислих че нещо не съм разбрала. Не допусках дори, че може някой да реагира по подобен начин и най-безпардонно да го демонстрира.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Последва чувство на СРАМ. (Да, Джаста е права - голям срам).

Срамът остана, но вече е премесен и с бяс.
Надявам се заедно да го изтрием.

Lora_77, за кои домове са мартеничките?

# 457
  • Мнения: 1 523
Мартеничките са за Р.Гатева и бебешкия,доколкото знам.

# 458
  • Мнения: 1 290
Ама аз не мога да ви разбера  newsm78 два пъти питах никой нищо не казва.Да разбирам ли че няма желаещи да занесем мартеничките на децата утре.

Лора,аз ще дойда с теб.Ще се разберем на кю-то.Обаче за бебетата,не знам...И моля за малко инициативност и от ваша страна!!!

Момичета,кой може да отиде до бебешкия и да занесе мартеничките?Не е задължително да е утре.

Кога мислите можем да си направим най-скорошна среща и да обсъдим рождените дни?

Обаждах се на човека,който ни прави плакатите за коледния базар.В момента отсъстват от града,ще се върнат след 4 март.Така че,по-рано няма как да говоря с него за оферта за плакатите.Моля ви,искайте и от други места оферти за отпечатване на плакатите,като казвате,че ще ни трябва и фактура,защото цените са различни!

# 459
  • Мнения: 141
Деси, за бебета трябва ли да имаме здравна книжка, за да влезем в дома?

Плакатите - колко броя трябва да се отпечатат?

# 460
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Snegina, решихме да са 70 бр. плакатите. Формат А3. Аз за сега удрям на камък с печатането им. Вчера видях, че и на Борисова има някаква рекламна агенция. Но много бързах и не можах да вляза да говоря. Има ли някой там на близо? Някъде се падаше срещу Елада (на отсрещната страна на Борисова).
Много се надявах да стане това с Хера, за което Деси е питала. Просто на друго място цена 1 лв за А3...  Tired В Офис 1 чак им стана смешно  Rolling Eyes

А за здравната книжка - Да, трябва да имаш. Мисля, че Деси беше казала, че е необходимо само чревното изследване  newsm78

Илияна, моля те, прати ми имената, ако всичко е окончателно вече. И да не е, прати ми ги. Ако се наложи и в последния момент мога да добавя някой, но поне тези да ги имам.

# 461
  • Мнения: 1 290
Деси, за бебета трябва ли да имаме здравна книжка, за да влезем в дома?

Плакатите - колко броя трябва да се отпечатат?

Снежи,ако само се занесат мартеничките,не е нужна здр.книжка.Тя ни трябва,когато влизаме при тях.

# 462
  • Мнения: 281
Момичета, двете майчета, които доведох на срещата ще купят играчките за томболата! Говорили са в магазин "Цвети" - жената вероятно ще направи някаква отстъпка!Въпроса е какви да са? Аз мисля нещо дребно, да става за момче и за момиче! Ако греша, ме поправете!

# 463
  • Мнения: 141

[/quote]

Снежи,ако само се занесат мартеничките,не е нужна здр.книжка.Тя ни трябва,когато влизаме при тях.
[/quote]

Не се ли губи смисъла...

Ако е така, да ги пращаме по пощата. Но честно, не ми допада.

# 464
  • Русе
  • Мнения: 729
По пощата няма да ги пратя.Идеята ми беше да сме поне 2-3 иначе аз и сама ще намеря начин да ги занеса.на малките доколкото разбрах няма да ни позволят да им ги вържем ние, но на по-големите дали ще ни позволят  newsm78

Аз утре от 10 до към 13.30 съм свободна и ако още някой реши нека се организираме и да ги занесем, ако трябва и с такси ще отидем не е кой знае къде.

Общи условия

Активация на акаунт