Сладкиш с извара и/или сирене?

  • 39 268
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 416
  Ето и снимка на изварената запеканка (Käse Kuchen).

 
 
  Днес направих и запеканка по рецептата на Лабрекс ,и ми хареса много!Докато (Käse Kuchen) повече прилича на кекс,по-плътен е,по тежък,запеканката на Лабрекс е много по-лека и по-диетична(за тези,които се интересуват от този аспект  Wink ) ,а  е и по-евтина! Simple Smile

# 121
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ето  и нещо от мен.

Käse muffins  Laughing

направени са по рецептата дето съм дала преди, само пълнежа намалих.
направих около половината.
на дъното натроших и малко шоколад Sunglasses

# 122
  • Мнения: 22 867

Изглеждат страхотно!  chef  bouquet

# 123
  • Мнения: 175
Не издържах, направих творжната запеканка на labreh, но сложих наполовина захар, наполовина мед и май не ми се наду въобще. Дали е от меда? Още не сме я опитали де, ама май сбърках нещо.

# 124
  • Мнения: 22 867
Не издържах, направих творжната запеканка на labreh, но сложих наполовина захар, наполовина мед и май не ми се наду въобще. Дали е от меда? Още не сме я опитали де, ама май сбърках нещо.

olemale, като я опитате, напиши как е на вкус. Не съм се сещала да заменя захарта с мед. А за надигането не се безпокой - те не се надигат кой знае колко. Käse Kuchen-ът се понадига, а другата запеканка почти не.

# 125
  • Мнения: 175
Опитахме по няколко пъти  Grinning, вкусно е, макар изварата да беше някаква суха. Доста докарва на мед, хубаво е така. Леко напомня за любимото ми кисело мляко с мед. Или класиката - мед със сирене. Аз сложих 3 с. л. захар и 3 мед. Не знам ако се сложи само мед дали няма да е много силен вкуса. Може и да си въобразявам, ама медът май подслажда повече. Все пак на вашите снимки ми се струва по-сочно.

# 126
  • Мнения: 175
При всички случаи рецептата е супер, различна и свежа на фона на традиционните 2 или 3 сладкиша, които правя. Благодаря Labrex   bouquet С тоя форум от 2 седмици въобще не се чудя какво да наготвя  Simple Smile

# 127
  • Мнения: 22 867
При всички случаи рецептата е супер, различна и свежа на фона на традиционните 2 или 3 сладкиша, които правя. Благодаря Labrex   bouquet С тоя форум от 2 седмици въобще не се чудя какво да наготвя  Simple Smile

Ще пробвам и аз с мед, но ще е малко по-нататък, че нещо много ги зачестих тия изварени запеканки. Последната я правих с череши. Иначе за форума си абсолютно права!  bouquet

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 01:33 от labrex

Общи условия

Активация на акаунт