СНБМ - инициативи - 18 част

  • 14 843
  • 297
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 388
Спешно,

звъннаха ни от националната телевизия. на 25-ти от 15:45 трябва да отиде иден от нас(групата за детските градини) в предаването " Зала 3" Темата - детски градини, ел. регистър, срива, недостига на места, стъпките към подобряване на картинката. Ще канят и Фъндъкова.

Моля утре до обяд да ми кажете кой отива, за да звънна дадам имената. Предаването ще е на живо!

# 211
  • София
  • Мнения: 6 262
Ей, значи, Танче, и по двете теми - и за рака на шийката на матката, и за ДГ имам какво да кажа, вкл. и от личен опит, ама с моята работа като не е желателно да се показвам много-много по телевизията...

Сега, като се прибирахме с малката, се сетих за още нещо, ама като гледам как са се затрупали всички със задачки, ще взема аз да се занимая по-нататък, като имам повечко време. И без това проблемът е по-скоро пролетно-летен. Става дума за пясъчниците - име на скандалджийка ми излезе в квартала, че детските площадки и пясъчниците са за децата, а не за разходка на кучета. Много обичам животни, моят пес живя 18 години, много ми беше тъжно миналата година, като си отиде, ма как пък веднъж не помня да си е вършил работите в детските пясъчници... Та мисълта ми е какви са глобите за стопаните на кучета, които ги разхождат на неподходящи (забранени) места и дали не може детските площадки да се оградят, че с тоя народ или поне с бабите в квартала оправия няма, ей. Аз живея до самия Южен парк и минаваме през него, като се прибираме с малката, та ми омръзна да гледам в пясъчниците кучета, при това в повечето случаи домашни.

# 212
  • Мнения: 1 517
Спяща, гледам че Асоциация "Родители" са пуснали тема за детските площадки в Нашите деца. Започнах да я чета, но не съм я прегледала цялата, но предполагам че и там ще бъдат засегнат този проблем. А иначе аз преди малко излязох с Ивко и не можахме да поспрем на площадката до нас точно защото няколко огромни кучета бяха завардили пързалките, докато стопаните им сладко си приказваха отстрани. И аз харесвам кучета, но не ми харесва да отнемат и без това оскъдното пространство за игра на детето ми!

# 213
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Пуснах работна тема за ДЗ. Копирала съм някой мнения, за да ги имаме на място и да не ровим.
За срещата за празника утре вероятно няма да успея, но ако мога ще дойда за малко. Няма да успея да прочета нещата от миналата година, че трябва да си подготвя срещата в общината.

# 214
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Кали ще сканирам писмото и ще го пратя на пощата.ако не ни работи скенера ще го препиша тук в съкратен вариант

# 215
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Момичета, днес у нас е идвала една жена да търси Хриси, гледала я по телевизията от там обаче не и дали контакти и тя изровила моя адрес от сайта и дошла у нас. Нашите са и дали моя телефон, но тя така и не ми се е обаждала. Та въпроса ми е дали нашите да дават някои от телефоните ни на такива хора, ако пак се случи, или даването на моя тел е достатъчно?  newsm78

# 216
  • София
  • Мнения: 6 209
Зам.-кметът на София по строителството и инвестициите Ирина Сави … дини за 4000 деца

Цитат
Според официални данни София е приютила над 2 млн. жители, една втора от които са собственици на автомобили. Вярно е, че градът се разраства, но за съжаление не с темповете, с които се увеличават миграцията и трафика. Социологическо изследване, поръчано от столичното дружество „Метрополитен“, чиито резултати излязоха преди дни, потвърди опасенията и установи, че през 2008 г. трафикът в София е с размерите на прогнозирания за 2020 г. Шумът и замърсяването, които автомобилите причиняват, гонят рекордни стойности. От анализите на Столичната регионална инспекция за опазване и контрол на общественото здраве съобщават, че шумът на бул. „Цариградско шосе“ е с ниво 77,6 децибела, което е равносилно на това да си в постоянна близост до работеща мощна прахосмукачка.
http://www.novinar.bg/?act=news&act1=det&sql=&mater=MjU3MjszNDM=

# 217
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Писмото от общината за паркирането е изпратено.  Peace

# 218
  • София
  • Мнения: 6 262
Момичета, аз май все пак ще успея днес за срещата, нашите обещаха да вземат малката от ясла.  Hug Лек ден на всички!

# 219
  • Мнения: 2 070
Кали, виж моля те и другата фирма, която пуснах. На предната страница. За тях и от друга гледна точка - добре е да ги покажем на РИОКОЗ, защото предлагат по-добър вариант за дезинфекция на водата, което сега се извършва с хлор. Има си там специална препратка само за водата, става дума за питейната вода на всички ни, не конкретно за децата. Просто като се видите им дай координатите.

# 220
# 221
  • Мнения: 2 388
Момичета, кой отива в канал 1 ?

# 222
  • Мнения: 1 895
Креми, аз забодох моята тема, гледам и Танчето нейната, моля те да ги ковнеш горе Mr. Green Също така все се каня да ти кажа, че не мога да отворя файла, който си пратила на пощата, затова те моля да копнеш текста и да пестнеш директно в темата за близнашката кампания, вече там ще си дискутираме нещата по нея.

Всички работни теми са забодени нагледно и прилежно Peace

Файла ще се пробвам довечера да го пратя ако имам нет - вчера следобяд интернета мистериозно изчезна  в къщи и ако и днес не пратят техници да си проверят суичовете ще предизвикаме бурен семеен(разбирайте на два гласа аз и мъжа ми) скандал на доставчика!


П.П. Моля който ще ходи на предаването в Канал 1 да си каже кой е, че да се разберем и да ходим заедно. Искам да се видя с продуцентката му, че да я привлечем за каузата по принцип - беше ми шефка някога, много готина жена!

# 223
  • Мнения: 2 388
Креми, аз забодох моята тема, гледам и Танчето нейната, моля те да ги ковнеш горе Mr. Green Също така все се каня да ти кажа, че не мога да отворя файла, който си пратила на пощата, затова те моля да копнеш текста и да пестнеш директно в темата за близнашката кампания, вече там ще си дискутираме нещата по нея.

Всички работни теми са забодени нагледно и прилежно Peace

Файла ще се пробвам довечера да го пратя ако имам нет - вчера следобяд интернета мистериозно изчезна  в къщи и ако и днес не пратят техници да си проверят суичовете ще предизвикаме бурен семеен(разбирайте на два гласа аз и мъжа ми) скандал на доставчика!


П.П. Моля който ще ходи на предаването в Канал 1 да си каже кой е, че да се разберем и да ходим заедно. Искам да се видя с продуцентката му, че да я привлечем за каузата по принцип - беше ми шефка някога, много готина жена!


Креми, ти не можеш ли направо да участваш в предаването

# 224
  • Мнения: 1 895
Не мисля, че ще се справя добре. Не съм много наясно с веселбите покрай детските градини. Моите хлапета са вече членове на това "елитарно градинско общество" и малко си пуснах покрай ушите лудницата, която настана с тазгодишното записване. Има доста подробности, които сигурно ми убягват.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 13:37 от Double with Cream

Общи условия

Активация на акаунт