БЕБЕТА ЮНИ - 18

  • 10 934
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 389
Ех, тъкмо си мислех, хайде в началото на първа страничка, а то се оказало, че съм писала в неточната тема  Laughing
Ами нищо де, няма да се повтарям..

Здравейте miona и ra4ola   bouquet
Списък с необходимите неща за бебчо Валентина беше публикувала в предишната или по-предишната темичка - мисля, че няма да ви е трудно да го намерите  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 67
Добро утро!
Направо ме объркахте с тези теми  #Crazy
Вчера по новините съобщиха за млако заразено с някаква бактерия и направо се уплаших. Вие какво мислите по въпроса.
За гърдите и аз почвам да се замислям как да започна да ги подготвям, това с кремчето за загрубяване на зърната ми звучи добре а как се казва някой може ли да напише?
За забравянето и аз съм в тази група, нищо не помня оня ден забравих включена ютията -ужас.
Аз имам друг гаден симптом на бременността като легна и веднага ми се запушва носа, дишам само през устата, направо съм като риба на сухо.


 

# 17
  • Мнения: 36
Здравейте на всички в новата тема!!!
абе танита_83 как така успяхме едно временно да я пуснем темата...Благодаря, че оставихте моята - нали ми е за сефте и много съм се надъхала.
Сега ще добавя и новите мами и новите гащи. Моля тези, които разберат цвета на гащите да ми пратях на лични (ако може, де)  newsm03 newsm03
Лек ден и усмички на всички

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 11:40 от jasena

# 18
  • Мнения: 256
Хехехехехе, е, ми и двете сте ми много симпатични, сега в коя тема по-първа да се запиша?  newsm78 Танита, не я трий, сега до утре като я изпишем тази, ще минем в твоята, така че нека да остане.  Hug
bleu , дано новото момиче скоро влезе в час и да не ти е така натоварено, нали сега трябва да се глезим Simple Smile))).

Уф, трябва да водя колата на автомивка, стискайте ми палци, защото не мога изобщо да карам  Laughing, да не ми се смеят много момчетата там!

Mimi_leo, като бях на едно от представянията, момичетата от "9месеца" говориха за крем за зърна на Авент. Това беше името Simple Smile Не съм сигурна обаче, че ни е необходим, все пак те са там и за реклама. Влез в кърмаческият форум има много места за подготовка на гърдите. Мамите там ще ти обяснят!  bouquet

# 19
  • Мнения: 339
Да му се невиди и пустия грип. Заради него днес не мога отида на лекар, защото още не е отменена грипната епидемия. Трябва да чакам чак другата седмица. А така ми се искаше да отида да видя бебо и дали всичко е наред. А и лекарят окончателно да потвърди, че ще си имаме момиченце . В тази връзка :
Честито на Миша за оцветените в розово гащи!

tanita_83 и  jasena, голяма Hug за темичките!

...
Мисля, че подобни статии не са подходящи за тази тема, все пак всички носим дечица и се надяваме да са здрави и живи, и нямаме нужда от подобни емоции! Нали?

Нервна вечер, простете...

Съжалявам, но не мога да подмина без отговор тази забележка от предната тема. В крайна сметка този форум е за обмяна на опит и най-вече за събиране на информация за да не допускаме нечий чужди грешки, а не само да си правим километражни словоизлияния кой какво е ял и какво е купил. Така че благодаря на всички, които дават ценна информация и съвети, пък били и такива, които предизвикват негативни емоции.
Лек ден на всички!

# 20
  • Мнения: 15
Здравейте момичета Hug
Айде и аз да се запиша за новата темичка!!!Ще ги изпишем и двете,за нула време Winktanita_83 и  jasena благодарим за темичките.
Тази нощт бебка и мен ме тормози.Много се въртя и се мърда.А с таткото все не можем да я уловим.Като се разрита и аз му сложа ръката и тя веднага спира.Милия тати вече е истински притеснен Laughing.Тази вечер пак ще я дебнем и ще гледаме да я излъжем!!!
Добре дошли на  ra4ola и miona.Леле.......вече колко много станахме.Супер Hug
In4oka   да караш внимателно!!!На мен обикновенно ми се смеят като паркирам,иначе с каренето съм ок. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 279
Цитат
Аз имам друг гаден симптом на бременността като легна и веднага ми се запушва носа, дишам само през устата, направо съм като риба на сухо.
И аз съм такаааа Confused И кръв ми тече по малко сутрин от носа, ама вече свикнах. Аз отдавна го бях споделила този проблем.
И добре дошли на новите мами!!! Hug
In4oka, да внимаваш, че тва ми е доста познатооо Joy Аз трудно намистам колата в автомивката пък и иначе съм си ок...
MISHAa и ние сме така ,нашия татко казва, че спирал да рита бебчо ,защото го успокоявал Wink

# 22
  • Мнения: 588
Здравейте - честита ни нова темичка

Незнам как е при вас но аз напоследък хич не мога да спя, или бебка рита ужасно или не ми достига въздух Close а да ви попитам някоя от вас боли ли я пъпа аз понякога имам чувството, че бебка ще изкочи през пъпа ми. Изглежда това чувство е от разтягането на кожата Wink Моита бебка толкова силно рита и толкова често че таткото много се забавлява, само дето на мен не ми е толкова забавно когато ми се спи Wink Определено вече ми е ясно че ние ще сме нощни птици ooooh!
Приятен ден на всички - тук времето е страхотно и аз мисля да се поразходя  Peace

# 23
  • Мнения: 15
Определено вече ми е ясно че ние ще сме нощни птици ooooh!
ООООООО....viki127 и аз имам такива съмнения за бебка Thinking.Дано да греша,че ставането ми е голям проблем.Е то ще се налага,ама се надявам да са по малко среднощните събуждания Praynig Peace

# 24
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Добре дошли на новите майчета, голям отбор станахме за 16.юни. Hug
 Кака Мая, кога ще се събирате за тортата, че ми е любима тая сладкарница. Crazy Ще гледам да дойда този път. Лекцията на каква тема е и трябва ли предварително да се запишем?

# 25
  • Мнения: 657
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug

И аз доскоро страдах от запушен нос като легна да спя и понеже не мога да спя ако трябва да дишам през устата, имах големи проблеми със заспиването, та бях си пъхнала под възглавницата от онези инхалатори и само с негова помощ ми се отпушваше носа  Wink
Иначе ритането на бебка никога не ми е пречело да си заспя, сигурно си имам една нежна мадама  Flutter Понякога ми се схващат краката и не мога да си намеря място в леглото, но (да чукна на едно голямо дърво) от няколко дена спя много спокойно, дори не съм ставала до тоалетна повече от 1 път.. Wink И това, което най-много ме учудва е, че противно на много мами, на мен напоследък ми е супер удобно да спя по гръб, незнам защо, но пък може би по нататък ще започне да ми тежи бебата  newsm78 Joy

# 26
  • Мнения: 36
mimchence, и на мен ми е супер удобно да спя по гръб и може би тогава ми е най-здравия сън, но пък тогава и бебка най-много рита  Simple Smile
а за запушен нос пробвахте ли с морска сол (има и готови такива капки - немски, безвредни за нас сега) - на мен много ми помогнаха.

# 27
  • Мнения: 13
mimchence, jasena и аз съм така със спането по гръб. А преди никога не ми е било удобно да спя така - никога!!! Много странно...  Thinking

# 28
  • Мнения: 13
Знам, че е рано ,но ми хрумна че тези които вече веднъж са родили могат да споделят от личен опит какво НЕ трябва да се прави преди раждането. Та аз започвам....:
За тези които са решили да раждат нормално нека не правят като мен :
- Като започнаха контракцийте си взех едни душ, нагримирах се, направих си прическа и.... се полях с парфюм / питахаме ме в АГ-то на бар ли съм тръгнала / от контракцийте цялото тяло ми гореше и температурата сигурно ми беше станала 50 градуса от което парфюма се носеше из цялата предродилна и се молех един път да родя та да стана и да го изхвърля.  Sick Sick
- два дни преди термина отидох на кола маска / аз през цялата бременност си ходех де /за да съм се подготвила сама и да не ме "почистват" в АГ-то. Резултат: силна алергична реакция / кожата се опъва страшно много и става адски чувствителна /на организма и бях като попарена отдолу  Embarassed
- Никай не ми показа как да кърмя и не попитах. Резултат: добре че бях чувала за силиконовите зърна в аптеките   /нямах никакви проблеми със зърната и с гърдите а имах много кърма така,че тези ,които не успеят да ги подготвят да не се притесняват бебчо свиква към материята и му е по-лесно с шишето после Wink/
- Казаха ми много късно,че бебето е прекалено голямо за мен и не пожелах секцио. Резултат 20 дни след раждането ме приеха за спешна апендиситна операция късмет че не се спукал по време на раждането / хирурга каза" боже боже щели са да те изпуснат и е нямало да разберат защо" Cry/ ако бях избрала секцио щях да го избегна!!
Леко раждане на всички чакащи момента!!!

# 29
  • Мнения: 11
Здравейте!
Запис и от мен в новата темичка.
По повод раждането още незнам какво да правя и какво ще бъде Praynig

Общи условия

Активация на акаунт