За вкусовете, странностите и нещо за известните у нас

  • 12 023
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 492
Жени Живкова - студен човек, темерут
Бойко Борисов - сърдечен човек /искаше ми се и мен да ме гушне така  Blush/
Тодор Живков -/лека му пръст/ - невероятен човек с гръмогласен смях /още звучи в ушите ми, като си спомня за него/. Обичаше домашно приготвена баница.

# 31
  • Мнения: 3 268
допълвам

Глория - няма такава надута селянка - високомерна, арогантна и мисли, че всички са й длъжни за нещото
Мария - много мила и симпатична - това е на пръв поглед. по-задълбочено мнение за нея нямам
Коцето - много симпатичен, земен и весел човек - винаги в добро настроение, център на компанията
Глория си я познавам по съседски.Няма такова чудо! ooooh!

# 32
  • Мнения: 5 370
Слави Трифонов - душа на компанията. И извън сценария умее да разсмива и да бъде център на вниманието. На 2 пъти случайно съм се озовавала там, където е бивал с част от екипа. Май обича доста риба. Не отказва автографи на деца, ако знаят как да си ги поискат. Mr. Green

Бившата му певица Александра - пушачка!!!! Винаги съм се чудила как може да пееш и пушиш едновременно. newsm78

Деси - другата бивша певица- също като мене първо сутрин гледа да се докопа до каната с кафето. Mr. Green

Росен - сериозен и мълчалив.

# 33
  • Мнения: 3 268
Жосефина,от къде тез познанства,бе жена!?

# 34
  • Мнения: 2 070
Васил Найденов - много добър човек, забавен и чувствителен...
Люси Дяковска и Любо от Те - бисексуални, Любо е голямо пиянде..
Графа - възпитан, мил, какъвто си и изглежда, не се изхвърля..
Силвия от Антибиотика - тя или сестра и ми беше съседка в Ст град, засичах я понякога, но най-вече им търпях шума и цигареният дим от стаята, коридорите ни ги делеше един гардероб. Били сме заедно и на детски лагер. Претенциозна и капризна.
Стефан Вълдобрев - умен, пич...
за Мария Илиева не знам за яйца на очи, но преди участие пие много вода с нарязани лимончета вътре..поне на това съм била свидетел..
Каризма - посмъркват си разни нещица...


камелия ме уби с тези познанства..

# 35
  • Мнения: 3 674
Преди около 6-7 години свирих едно участие  Гранд Хотел Варна...беше събота

Същата вечер Мартина Вачкова, Камен Воденичаров и  други имаха шоу в Гранда.

След шоуто дойдоха при мен в пиано бара, наобиколиха пианото и пяха.  Grinning

После на масата  имаше много смях и веселба.Много ми хареса Мартина. Много енергична, духовита и усмихната жена.

Камен ми беше антипатичен..имаше някаква несдържана арогантност...Той още от порадванията си по ТВ  ми беше малко неприятен, и  си мислех че може  и да се заблуждавам,  но на живо се убедих че не се лъжа.


Иначе беше една незабравима вечер с тях и  много смях...

# 36
  • Мнения: 589
От скромния ми опит на организиране на партита:

Иван Гарелов - девиз: Дойдох, Изядох едно кебапче, Тръгвам си с второто в ръка. Крайно невъзпитан човек
Андрей Слабаков - душата на компанията, голямо сърце, страхотен разказвач. Обича биричка в неприлични количества
група Те - не е истина какви непрофесионалисти, Любо - крайно несериозен, изнервящо студен
Българският Франк Синатра \в момента ми изскочи името\ - точно като американския си колега излъчва стил на всяка крачка, отговорен и разбран
Зуека - невероятно симпатичен, страхотно съчетание на театрална отвеяност и бизнес точност

Излизам, ще допълвам после

# 37
  • Мнения: 5 370
Жосефина,от къде тез познанства,бе жена!?
Отговорът се намира в  постинга ми, все пак. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 27 524
Спиола, Васил..., хайде, и аз изключих  ooooh!

Много е готина тази, дето ходеше с Камен, Елина Ки(е?)шишева.
А, Зуека и Нина, големи свежари и много земни.
Лидис, К.М. и Н.К. кои са?  Thinking

# 39
  • Мнения: 3 268
Жосефина,от къде тез познанства,бе жена!?
Отговорът се намира в  постинга ми, все пак. Mr. Green
Я стига!Казвай бърза от къде ги познаваш тези хора?Не се измъквай! Grinning

# 40
  • Мнения: 1 165
Яна Югова / Мисис България 2007/- много земна и лъчезарна.
Станислава Стратиева /водеща по канал "Здраве"/-  също много готин и открит човек
майката на Глория- веднъж я бях засичала при д-р Емилова, малко инфантилна, но иначе е готина
Мария/фолкпевицата/- може много да се разкаже за подвизите й из Стара Загора, навремето. Винаги е била със самочувствие и преди беше много по-красива, в сравнение с ........ й имидж сега.

# 41
  • Мнения: 5 370
Била съм по случайност на 2-3 пъти в непосредствена близост с компаниите им, в едни и същи заведения.
Най-големият кодош беше как единият баща подучи детенцето си да иска автограф от Слави-първо отидоха да искат от Евтим-тогава още работеше с него-и бащата подхвърля- "Я, моето момиче, си поискай и от Слави, той няма да ти откаже". Mr. Green
И Слави се разписа, какво да прави.
Иначе ме порази ръстът му....а уж висок мъж си имам. ooooh!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 634
Спиола, Васил..., хайде, и аз изключих  ooooh!



Васил Петров

# 43
  • Мнения: 1 165
Забравих за Малинчето. Бившият й съпруг е невероятно готин и  в момента си има приятелка, много по-млада и красива от бабата на фолка Peace. Също така въпросната фолк-певица има сигурно един от най-верните фенове/една жена, която седи постоянно пред старото й жилище и я чака..., / и си позволява да се държи грубо с нея. Naughty

# 44
  • Мнения: 27 524
Роси, мерси  Simple Smile
Слави е 198  Grinning
Мария беше наистина много мила и сладка преди, помня, че участваше като дете в При Лъвовете май се казваше и пееше невероятно песните на Лили Иванова. Амбициите за кариера и известност за дъщеярта идват от разведената й майка с цел пари и за двете.

Общи условия

Активация на акаунт