За вкусовете, странностите и нещо за известните у нас

  • 12 026
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Пускам темата, ако знаете, видели сте, чули и дочули клюкинки относно вкусовете за ястия от известните персони, капризите или предпочитанията им, странностите им, характерите им. Нашето семейство е много близко с два известни готвача от Бг, и от тях засега споделям следните дочути от първа ръка клюкинки за яденето, останалото е от мен... Не претендирам за достоверност, клюкариме си тук... пишете какво сте чули, видели, знаете..  Hug

Мария Илиева - яйца на очи.
Цар Симеон - пилешко и недочува.
Президентът - боб, боб и боб. Краен вегетарианец.
(има си човек от охраната, който опитва от всичко и от всичко прибира по парченце в салфетка, ако стане нещо по-късно. Казвал е, че ако Президентът има много посещения за деня, преяжда и му става тежко  Crazy Laughing)
Ирен Онтева - диетично и здравословно и много мила, любезна и земна.
Диляна Грозданова - капризна и с вибратор в дамската чанта.
Сашка Васева - не може да спи нощно време, иска да чете на някого книжка на глас, да си говори с нея, заспива на разсъмване. Поръчва си в заведенията бира с олио в една чаша, за да се пулят посетителите и да говорят какво е пила Сашка  Crazy
Каракачанов - важното е да се напие до козирката и до него да има две малолетни девойчета.
Райко Кирилов - комплексиран и притеснен. Яде и пие всичко.
Анелия - имала много бръчки.
Сашо Роман - земен и готин, но много пие.
Годжи - несериозен и неточен.
Бойка Дангова - страхотен глас, непретенциозна.
Илиян Михов-Баровеца - капризен и комплексиран.
Емилия - проста и елементарна, гонеща интересите си, без да се интересува от друго.
Рени - нагла и безлична в ежедневието си.
Веско Маринов - точен и студен.
Максим Горанов - професионалист и коректен.
Екстра Нина - много мила, земна, добра и с талант.
Руслан Мъйнов - скица и готин.
Росен Петров - странен темерут, но умен.
Слави Трифонов - млека Данон денонощно.
Цветелина - сестра на Екстра Нина - капризна.
Бащата на Цветелина, Георги - мой ухажор и леко объркан.
Иван Костов - притеснителен и много умен.
Майката на Цветелина и Екстра Нина - незнаеща кога да се спре.
Илия Загоров - бивш мъж на Глория - обикновен и манипулиран човечец.
Лили Иванова - страхотно добър, мил и невероятен човек. Няма да изпадам в детайли.
Щурците - купонджии, не мога да им насмогна дори аз.
Графа - готин и притеснителен.
Спешен случай - родителите му - свестен баща и майка алкохоличка.
Катя Близнакова - интригантка.
Стоян Михалев - адски умен и готин, но адски прикриващ се и умеещ да унижава, когато се налага. Потаен. Точен. Невероятно чувство за хумор.
Вили Кавалджиев - хем точен, хем всичко прави за едно ч....е.
Ваня Костова - страхотен и неповторим глас. Точен човек. Има невероятен син, мечтая и аз да възпитам такъв.

Стига засега от мен, каквото се сетя още, ще пиша  Simple Smile









# 1
  • Мнения: 2 161
Кой Каракачанов,Блонди?За Екстра Нина съм съгласна,но за майка й не разбрах какво искаш да кажеш.За сетен път се убеждавам,че със Слави Трифонов сме родени един за друг.Няма значение,в някой друг живот.

# 2
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ай, ай , ай, темата е интересна, мдааа Thinking
Екстра Нина и Цветелина имат и сестра Валя, която също се изявява като певица, но неможе да пее, ама хич Naughty

# 3
  • Мнения: 27 524
Екстра Нина и Цветелина имат и сестра Валя

И още двама братя или една сестра и един брат ли ...  Thinking
5-има са общо  Peace

# 4
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 713
Развигор Попов - голям майтапчия и разказвач на мръсни вицове.

# 5
  • Мнения: 15 749
тези дни се бях замислила и аз за една такава темичка - поздравления   bouquet
ето клюките от мен - това са лични впечатления
Мартина Вачкова - изключително мил и усмихнат човек с невероятно чувство за хумур
Тончо Токмакчиев - нагъл, арогантен и надут до небесата
Къци Вапцаров - културен и любезен човек, който обича да си похапва зеленчукови шишчета - много е отслабнал
Гала - много мила и земна
Иван Звездев и жена му - страшно мили и усмихнати хора
Наталия Симеонова - много сладка мацка
Катето Евро - уникално изпростяла тъпа лелка - типичната селянка - обича да крещи на обществени места и да се показва коя е
Кали - земна и бъбрива
Пламен Малков - културен, спокоен и земен човек
Стенли - тихичък човек, сваляч
Цецо Елвиса - не е лош - малко е досаден и малко бавничко говори, но иначе е усмихнат симпатяга
Маргарита Будинова /сестрата на Петя Павлова/- добра танцьорка, но като човек е доста особена - пада си по Финдо от съвайвър
ако се сетя ще допълвам  Peace

# 6
  • Мнения: 4 916
... Стенли - тихичък човек, сваляч
...

 Joy Това описание е много готино. Не се сещам кой е Стенли, но май би ми харесал.

# 7
  • Мнения: 15 749
... Стенли - тихичък човек, сваляч
...

 Joy Това описание е много готино. Не се сещам кой е Стенли, но май би ми харесал.

ето го http://www.vbox7.com/play:51bd2563  Peace

добавям Даниела Сарданова - невероятно красива и мила жена

# 8
  • Мнения: 4 916
... Стенли - тихичък човек, сваляч
...

 Joy Това описание е много готино. Не се сещам кой е Стенли, но май би ми харесал.

ето го http://www.vbox7.com/play:51bd2563  Peace

...

Аха, сетих се. Благодаря.

# 9
  • Мнения: 27 524
Мартина Вачкова - изключително мил и усмихнат човек с невероятно чувство за хумур

Ау, да, наистина е готина  Peace Излизахме в обедна почивка и тя обядваше една кутия с Таралежки  Crazy

# 10
  • Мнения: 15 749
Ай, ай , ай, темата е интересна, мдааа Thinking
Екстра Нина и Цветелина имат и сестра Валя, която също се изявява като певица, но неможе да пее, ама хич Naughty

тази Валя ли им е сестра

http://www.vbox7.com/play:6bf0e6e7

# 11
  • Мнения: 15 749
Мартина Вачкова - изключително мил и усмихнат човек с невероятно чувство за хумур

Ау, да, наистина е готина  Peace Излизахме в обедна почивка и тя обядваше една кутия с Таралежки  Crazy

работех в един ресторант и тя дойде - беше няколко дни преди да роди - отидохме с колежката да й поискаме автограф - тя се зарадва, даде ни автографи и ни прегърна - беше много усмихната и мила  Peace

# 12
  • Мнения: 6 417
Не, не тази Валя.

# 13
  • Мнения: 2 131
Хубава темичка  newsm10. Случвало ми се е да контактувам с известни личности - певци, актьори и т.н., покрай професията ми, но трябва бая да си поразровя в мозъка... Ако се сетя нещо интересно, ще пиша.

# 14
  • Мнения: 6 206
Блонди, винаги съм ти се чудила. Simple Smile
Сложила си си снимката, контактуваш с тези хора или си чула от някой си и си позволяваш да ги обобщаваш в едно изречение.
Като ги видиш после не те ли е срам, че си ги клюкарила пред 10 000 човека?
Половината и аз съм ги виждала на живо, даже съм говорила с някои, но от две минутен разговор или сервиране на някой, не мога да кажа че е страхотен човек или че е много прост.

# 15
  • Мнения: 1 418
Лили Иванова ваистина е страхотен човек.Правила
съм и косата.Слави съм го виждала веднъж в
"Плаза"-стори ми се надут...най-вероятно му е
писнало от фенове.

# 16
  • Мнения: 27 524
Блонди, винаги съм ти се чудила. Simple Smile
Сложила си си снимката, контактуваш с тези хора или си чула от някой си и си позволяваш да ги обобщаваш в едно изречение.
Като ги видиш после не те ли е срам, че си ги клюкарила пред 10 000 човека?

Знам, че ми се чудиш и не съм ти симпатична  Simple Smile
Не ме е срам. Не казвам, че обобщенията са от мен и не смятам, че са неверни, когато са от мен  Simple Smile Както и нямам изискванията и претенциите мненията на другите хора да са верни за мен  Wink

# 17
  • Мнения: 6 206
Блонди, винаги съм ти се чудила. Simple Smile
Сложила си си снимката, контактуваш с тези хора или си чула от някой си и си позволяваш да ги обобщаваш в едно изречение.
Като ги видиш после не те ли е срам, че си ги клюкарила пред 10 000 човека?

Знам, че ми се чудиш и не съм ти симпатична  Simple Smile
Не ме е срам. Не казвам, че обобщенията са от мен и не смятам, че са неверни, когато са от мен  Simple Smile Както и нямам изискванията и претенциите мненията на другите хора да са верни за мен  Wink
Няма такъв филм. Не те познавам лично, за да имам мнение
Отдавна съм спряла да се чудя на странностите на хората, но ти все пак успяваш да ме впечатлиш чат пат Laughing
Далеч обаче не става въпрос за несимпатия.

# 18
  • Мнения: 27 524
Далеч обаче не става въпрос за несимпатия.

Радвам се. Наистина.  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 764
Е голяма работа като написала Блонди за известните хора нещо.Не е станало кой знае какво,по цял свят ги обсъждат......айде сега.....голямо чудо! Дайте да им пазим и поведение на известните!

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Венета Вайкова би сменила няколко пъти оперението си от кеф, ако можеше да разкажеш всичко това в предаванцето й. Wink

# 21
  • Мнения: 289
Мария (асистентката от Сблъсък) - не изглежда толкова хубава на живо, но е много мил и лъчезарен човек.

Марта Вачкова - наистина е много усмихната, но няма да забравя как веднъж по телефона ми каза "А, вие нали разбрахте,че говорите с М. В., трябва да ми свършите работата"... да бе да...

Иван от Сблъсък - голям пич е... + това ме научи да карам ски преди години...

Дим Дуков ми идва малко надут...

М. Герджиков - любезен е, голяма фенка съм на жена му - няма толкова спокоен човек...

толкова засега (мързи ме нещо)  Crazy

# 22
  • Мнения: 9 905
за Каракачанов съм склонна да го вярвам. Обаче е готин, непринуден.
Всъщност и премиерът беше много мил и готин, докато беше депутат. сега не знам. Но оттогава имам само добри спомени, дори веднъж ми забеляза новия цвят на косата.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 320
Много интересне тема!
И аз се включвам.

Кали- обича да е център на вниманието. Злобна и страшна селянка. Добре, че са антидепресантите та горе-долу има някакво нормално поведение.
Малина, отвратителна по характер. Претенцийте и мераците инече са и голями. Все още дължи 500 лв за на една приятелка   Twisted Evil Няма пароци женицата!
Георги Христов, много пие и има ужасно пиянство. Много вулгарен в такива моменти.
Гъмзата, свиреха на времето в едно заведение (пусто не мога да се сета за името сега) и се "оправяше" с фенките зад сцената. Една приятелка си носи спомена от него 3 месеца .... Rolling Eyes
Пепа Николова (лека и пръст на жената), страхотен човек, весел, зареждащ с позитивно настроение!

За други не се сещам...

# 24
  • Мнения: 467
Кажете нещо за Милен Цветков, бе, аз съм му голям фенSimple Smile (За съжаление, обаче не го познавам лично.)

Симеон Колев е симпатяга голям и много готино се грижи за хлапето. Просто е кеф да ги гледа човек как се разхождат заедно.

Росен Петров също прави добро впечатление на живо, изглежда симпатга, макар и тежкар, спортяга, обича да играе футбол с часто от екипа и приятели.



Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 01:15 от Winny

# 25
  • Мнения: 2 386
Румен Луканов - симпатяга, леко тарикат си пада, но иначе е добър човек.
Харизматичен, телевизорът го изкривява. Не пие Кока-Кола.

Анелия- изключително земна, приятна и симпатична девойка. Всеядна, не и се лепи. Mr. Green

Сантра- невъзпитана и семпла. Повече не казвам. Пие мнооого.

После - още. (Не съм сервитьорка, хааха, така излезе.)

# 26
  • Мнения: 27 524
Малина, отвратителна по характер.
Георги Христов, много пие и има ужасно пиянство. Много вулгарен в такива моменти.
Гъмзата...

За Малина и аз така съм чувала.
Това за Георги Христов много ме изненада, не знаех, че пие. Знам, че е особняк. Ако си е легнал и ъгълчето на пердето е леко накривено, става да го оправи, иначе не може да заспи  Crazy
Гъмзата дойде една сутрин да свири за записа на една моя песен, не беше изтрезнял от снощи, но е страшен професионалист - чу един път песента, влезе в студиото и веднага изсвири без грешка всичко, макар и със замътена глава  Grinning

# 27
  • Мнения: 3 268
Теди Кацарова-интелигентна,мила,много възпитана.Изключително фин човек.Яде салати,риба,месо почти не вкусва.

# 28
  • Мнения: 15 749
допълвам

Глория - няма такава надута селянка - високомерна, арогантна и мисли, че всички са й длъжни за нещото
Мария - много мила и симпатична - това е на пръв поглед. по-задълбочено мнение за нея нямам
Коцето - много симпатичен, земен и весел човек - винаги в добро настроение, център на компанията

# 29
  • Мнения: X
Румен Луканов - симпатяга, леко тарикат си пада, но иначе е добър човек.
Харизматичен, телевизорът го изкривява. Не пие Кока-Кола.

Ех, жалко, че Лиска е с бан!

Димитър Рачков - усмихнат, естествен, адски много работи и почти не му остава време за семейството му.
Стойко Сакалиев -  натурален, земен, купонджия.

# 30
  • Мнения: 1 492
Жени Живкова - студен човек, темерут
Бойко Борисов - сърдечен човек /искаше ми се и мен да ме гушне така  Blush/
Тодор Живков -/лека му пръст/ - невероятен човек с гръмогласен смях /още звучи в ушите ми, като си спомня за него/. Обичаше домашно приготвена баница.

# 31
  • Мнения: 3 268
допълвам

Глория - няма такава надута селянка - високомерна, арогантна и мисли, че всички са й длъжни за нещото
Мария - много мила и симпатична - това е на пръв поглед. по-задълбочено мнение за нея нямам
Коцето - много симпатичен, земен и весел човек - винаги в добро настроение, център на компанията
Глория си я познавам по съседски.Няма такова чудо! ooooh!

# 32
  • Мнения: 5 370
Слави Трифонов - душа на компанията. И извън сценария умее да разсмива и да бъде център на вниманието. На 2 пъти случайно съм се озовавала там, където е бивал с част от екипа. Май обича доста риба. Не отказва автографи на деца, ако знаят как да си ги поискат. Mr. Green

Бившата му певица Александра - пушачка!!!! Винаги съм се чудила как може да пееш и пушиш едновременно. newsm78

Деси - другата бивша певица- също като мене първо сутрин гледа да се докопа до каната с кафето. Mr. Green

Росен - сериозен и мълчалив.

# 33
  • Мнения: 3 268
Жосефина,от къде тез познанства,бе жена!?

# 34
  • Мнения: 2 070
Васил Найденов - много добър човек, забавен и чувствителен...
Люси Дяковска и Любо от Те - бисексуални, Любо е голямо пиянде..
Графа - възпитан, мил, какъвто си и изглежда, не се изхвърля..
Силвия от Антибиотика - тя или сестра и ми беше съседка в Ст град, засичах я понякога, но най-вече им търпях шума и цигареният дим от стаята, коридорите ни ги делеше един гардероб. Били сме заедно и на детски лагер. Претенциозна и капризна.
Стефан Вълдобрев - умен, пич...
за Мария Илиева не знам за яйца на очи, но преди участие пие много вода с нарязани лимончета вътре..поне на това съм била свидетел..
Каризма - посмъркват си разни нещица...


камелия ме уби с тези познанства..

# 35
  • Мнения: 3 674
Преди около 6-7 години свирих едно участие  Гранд Хотел Варна...беше събота

Същата вечер Мартина Вачкова, Камен Воденичаров и  други имаха шоу в Гранда.

След шоуто дойдоха при мен в пиано бара, наобиколиха пианото и пяха.  Grinning

После на масата  имаше много смях и веселба.Много ми хареса Мартина. Много енергична, духовита и усмихната жена.

Камен ми беше антипатичен..имаше някаква несдържана арогантност...Той още от порадванията си по ТВ  ми беше малко неприятен, и  си мислех че може  и да се заблуждавам,  но на живо се убедих че не се лъжа.


Иначе беше една незабравима вечер с тях и  много смях...

# 36
  • Мнения: 589
От скромния ми опит на организиране на партита:

Иван Гарелов - девиз: Дойдох, Изядох едно кебапче, Тръгвам си с второто в ръка. Крайно невъзпитан човек
Андрей Слабаков - душата на компанията, голямо сърце, страхотен разказвач. Обича биричка в неприлични количества
група Те - не е истина какви непрофесионалисти, Любо - крайно несериозен, изнервящо студен
Българският Франк Синатра \в момента ми изскочи името\ - точно като американския си колега излъчва стил на всяка крачка, отговорен и разбран
Зуека - невероятно симпатичен, страхотно съчетание на театрална отвеяност и бизнес точност

Излизам, ще допълвам после

# 37
  • Мнения: 5 370
Жосефина,от къде тез познанства,бе жена!?
Отговорът се намира в  постинга ми, все пак. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 27 524
Спиола, Васил..., хайде, и аз изключих  ooooh!

Много е готина тази, дето ходеше с Камен, Елина Ки(е?)шишева.
А, Зуека и Нина, големи свежари и много земни.
Лидис, К.М. и Н.К. кои са?  Thinking

# 39
  • Мнения: 3 268
Жосефина,от къде тез познанства,бе жена!?
Отговорът се намира в  постинга ми, все пак. Mr. Green
Я стига!Казвай бърза от къде ги познаваш тези хора?Не се измъквай! Grinning

# 40
  • Мнения: 1 165
Яна Югова / Мисис България 2007/- много земна и лъчезарна.
Станислава Стратиева /водеща по канал "Здраве"/-  също много готин и открит човек
майката на Глория- веднъж я бях засичала при д-р Емилова, малко инфантилна, но иначе е готина
Мария/фолкпевицата/- може много да се разкаже за подвизите й из Стара Загора, навремето. Винаги е била със самочувствие и преди беше много по-красива, в сравнение с ........ й имидж сега.

# 41
  • Мнения: 5 370
Била съм по случайност на 2-3 пъти в непосредствена близост с компаниите им, в едни и същи заведения.
Най-големият кодош беше как единият баща подучи детенцето си да иска автограф от Слави-първо отидоха да искат от Евтим-тогава още работеше с него-и бащата подхвърля- "Я, моето момиче, си поискай и от Слави, той няма да ти откаже". Mr. Green
И Слави се разписа, какво да прави.
Иначе ме порази ръстът му....а уж висок мъж си имам. ooooh!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 634
Спиола, Васил..., хайде, и аз изключих  ooooh!



Васил Петров

# 43
  • Мнения: 1 165
Забравих за Малинчето. Бившият й съпруг е невероятно готин и  в момента си има приятелка, много по-млада и красива от бабата на фолка Peace. Също така въпросната фолк-певица има сигурно един от най-верните фенове/една жена, която седи постоянно пред старото й жилище и я чака..., / и си позволява да се държи грубо с нея. Naughty

# 44
  • Мнения: 27 524
Роси, мерси  Simple Smile
Слави е 198  Grinning
Мария беше наистина много мила и сладка преди, помня, че участваше като дете в При Лъвовете май се казваше и пееше невероятно песните на Лили Иванова. Амбициите за кариера и известност за дъщеярта идват от разведената й майка с цел пари и за двете.

# 45
  • Мнения: 1 165

Мария . Амбициите за кариера и известност за дъщеярта идват от разведената й майка с цел пари и за двете.


Абсолютно! Peace Мога наистина доста неща да напиша за Данчето/майката/ и Мария, но не ми е удобно. Каквото било, било...

# 46
  • Мнения: 27 524
Слави и Росен ходеха в Дали редовно, обикновено след 3 сутринта, за да е по-спокойно. Знам, че си падат да гледат стриптийз и избират смесени такива заведение и прескачат из залите.  Grinning
Атланта, страхотен аватар  Peace Пиши, пиши, клюкарим си  Hug

# 47
  • Мнения: 27 524
Дичо - почитател на хубавите жени и много, ама много нисичък  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 759
...Слави съм го виждала веднъж в "Плаза"-стори ми се надут...най-вероятно му е писнало от фенове.
                   Надали му е писнало - беше си такъв и когато все още нямаше фенове.
                   Дайте нещо и за Рушито, де  Blush.
                   

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 268
...Слави съм го виждала веднъж в "Плаза"-стори ми се надут...най-вероятно му е писнало от фенове.
                   Надали му е писнало - беше си такъв и когато все още нямаше фенове.
                   Дайте нещо и за Рушито, де  Blush.
                   
Аз пък не мисля, че Слави си е бил надут от преди славата. Що песни сем изпяли в студентски град в една компания с Август Попов и другите, ехее... Ходеше (Слави) с една моя колежка, ама май не беше сериозно.
Цецо Елвиса- е, няма такова усмихнато и добро същество.  Simple Smile Беше ми колега в института. Много добричък и леко наивничък беше. Когато му се роди племеник покани 50 човека у тях и естествено цяла вечер се слушаше само Елвис. Не се е променил, изобщо, за щастие.

# 50
  • Мнения: 2 386
(Не съм сервитьорка, хааха, така излезе.)

Но съм пяла с Мара Отварачката в ''Като лъвовете''. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 268
Да квалифицираш някой,с когото не се познаваш е наистина странно.Моите наблюдения върху Теди са от нашето близко приятелство.Ама да каже,че някой е готин,защото се е смял на съседна маса.....

# 52
  • Мнения: 677
Мария Илиева - яйца на очи.  -   Да, няма големи цици, така е.
Цар Симеон - пилешко и недочува. - Странен човек. Сигурно яде глухи пилета. Птичия грип не прощава.
Президентът - боб, боб и боб. Краен вегетарианец.  - Боботарианец?
(има си човек от охраната, който опитва от всичко и от всичко прибира по парченце в салфетка, ако стане нещо по-късно. Казвал е, че ако Президентът има много посещения за деня, преяжда и му става тежко  Crazy Laughing)
Диляна Грозданова - капризна и с вибратор в дамската чанта. - Сервитьори-джебчии?!
Сашка Васева - не може да спи нощно време, иска да чете на някого книжка на глас, да си говори с нея, заспива на разсъмване. -  Автора, автора! "Кой сега до теб заспиваааааа"...Пълно е с мазохисти, ей.
Анелия - имала много бръчки. - Муси се на сметката ли?
Сашо Роман - земен и готин, но много пие. - И аз така, даже не съм циганин.
Веско Маринов - точен и студен. - Еееее, а какви балади пее...Как така "студен"?!
Максим Горанов - професионалист и коректен.
Росен Петров - странен темерут, но умен. - Може да смята. Хванал е, че са го излъгали в сметката. Браво на умника.
Слави Трифонов - млека Данон денонощно. Сега си обяснявам кравешкият му поглед.
Бащата на Цветелина, Георги - мой ухажор и леко объркан. - Объркал се е? Взел те е за някоя друга?
Щурците - купонджии, не мога да им насмогна дори аз. - Дори и ти?! Екстремисти...
Стоян Михалев - адски умен и готин, но адски прикриващ се и умеещ да унижава, когато се налага. Потаен. Точен. Невероятно чувство за хумор. - И не. Не е инфантилен. Никак даже.
Вили Кавалджиев - хем точен, хем всичко прави за едно ч....е. - Оксиморон?

Стига засега от мен, че да не досадя.










[/quote]

# 53
  • Мнения: 27 524
тони, излагаш се  Laughing Дано сега се успокоиш малко, ръсейки сарказма си обилно. Спирам да ти се връзвам  Peace

# 54
  • Мнения: X
ох,паднах от смях със вас,благодаря ви за хубавото настроение Joy

# 55
  • Мнения: 1 080
Уф ,аз Слави Трифонов си го спомням на мач на стадион " Българска армия ",беше много зле с една дълга коса проскубана .Иначе Познавам само Пол Валери  .

# 56
  • София
  • Мнения: 1 941
Българският Елвис - обикновен.
Жена му - надувка, без покритие.
Ани от Антибиотика - много земна и готина, нищо общо с Ани от клиповете.
Стойко Пеев /хан Аспарух/ - свалки в дискотеки навремето.
Маца от Аламинут - жестока мацка, непукист, малко джаста-праста.
Желязко Христов - обратен, Йода Sick фалшиво любезен и дружелюбен.
Никола Григоров - патриот
Албена Вулева - никаква

следва продължение...

# 57
  • Мнения: 15 749
Моите мнения за една част от хората, които споменах са изградени покрай работата ми
За друга част от споменатите имам мнение защото живеят в Панчарево и сме се засичали по уилицет, магазините и заведенията
За трета част имам мнение от общи познати - засичали сме се на маса 1-2 пъти

Определено не давам гаранция за достоверността на мненията си - те са си само и единствено мои  Peace - просто се включвам в темата, за да си клюкаря с вас  Hug

Та в този дух да допълня

Румяна Нейкова - много симпатична, кротка и усмихната жена - бързо се възтанови след второто си раждане - още първите дни след като роди вече не й личеше, че е раждала

Юлиана Кънчева и Жоро Пентаграма - много мили и земни хора
Радост от Огледала - също много земна и мила - докато е била в болницата след раждането се е държала с персонала много мило - изобщо не е била надута или нещо подобно

# 58
  • София
  • Мнения: 1 783
Ако някой се интересува кой известен страда от запек и кой от дрисък, кой кога е получил инфаркт или боледувал от пневмония; Кой е правил аборти или се страхува от игли; Кой има венерическа болест  - може да ми пише на лични.
Има хора, за които мога да коментирам окосмяване, гърди, бенки, пакети и пр. Питайте , не се свенете!

"Земен" значи, че не е извънземен, така ли?

# 59
  • Мнения: 27 524
Моите мнения за една част от хората, които споменах са изградени покрай работата ми
За друга част от споменатите имам мнение защото живеят в Панчарево и сме се засичали по уилицет, магазините и заведенията
За трета част имам мнение от общи познати - засичали сме се на маса 1-2 пъти
Определено не давам гаранция за достоверността на мненията си - те са си само и единствено мои  Peace - просто се включвам в темата, за да си клюкаря с вас  Hug

Вемби, не се чувствай изобщо длъжна да се обясняваш заради сопрано  Wink

Стойко Пеев ходеше с една моя близка доста години, май така и не я прежали.
Юлияна Кънчева е безумно влюбена в Жоро, но той в нея - не.


# 60
  • Мнения: 27 524
Цитат
Юлияна Кънчева е безумно влюбена в Жоро, но той в нея - не.
сериозно  #Crazy

Да. Той й изневерява, харесва слаби и високи брюнетки, непукист е, няма скрупули. Тя го обожава, търпи и страда. Приятел е с Жоро Христов и дует Ритон и Филип Киркоров.  Peace

# 61
  • Мнения: 589
Да си продължа с впечатленията, на някого може да са му полезни.

Белослава - супер професионалист - и за най-краткото участие се подготвя отлично и се раздава
група Кафе - точни, разбрани, забиват добре на живо
Драго Сиемонов - страхотно излъчване, много добре се работи с него, много е точен, изпълнителен и с голям творчески заряд
Ники Кънчев - на мен ми е неприятен, селски далавераджия, краде сделки, тъпче с приятели де що събитие може, абе - селянин, не става за работа
Ясен Петров и Стивън - много точни, винаги правят това, което за което са поели ангажимент, лесно се комуникира с тях
Стрингс  - готини мацки, но звучат зле на живо

# 62
  • Мнения: 7 474
Орлин Горанов - много весел, земен и приятен човек, добре играе белот  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 759
                   Питах, но никой нищо не казва за Рушито. Ако и ти не склониш, ще остана само с Радио Ереван, като последна възможност  Crossing Arms.

# 64
  • Мнения: 15 749
лелееее - а за мен те бяха идеалната двойка - много ги харесвам - винаги изглеждат толкова влюбени и щастливи - а то какво било  Shocked Shocked Shocked Shocked

Моля ти се, питай тони, той ще ти каже какво е било и кое е правилното  Laughing
Нещата отстрани винаги изглеждат идеални, но рядко са такива.

явно е така - е жалко наистина  Rolling Eyes

а някой да знае Мара отварачката дали е бременна - четох някакви предположения, но нищо сигурно - аз я харесвам много и ми е интересно да разбера

За Анелия и аз съм чувала, че е много земна и готина и симпатична Peace

# 65
  • Мнения: 4 435
лелееее - а за мен те бяха идеалната двойка - много ги харесвам - винаги изглеждат толкова влюбени и щастливи - а то какво било  Shocked Shocked Shocked Shocked

Моля ти се, питай тони, той ще ти каже какво е било и кое е правилното  Laughing
Нещата отстрани винаги изглеждат идеални, но рядко са такива.

явно е така - е жалко наистина  Rolling Eyes

а някой да знае Мара отварачката дали е бременна - четох някакви предположения, но нищо сигурно - аз я харесвам много и ми е интересно да разбера

За Анелия и аз съм чувала, че е много земна и готина и симпатична Peace

Да,бременна е.Гарантирам на 100%.И аз много се радвам,защото я харесвам и защото доста време е имала проблеми със забременяването,дано всичко е наред. Praynig

# 66
  • Мнения: 27 524
Да,бременна е.Гарантирам на 100%.И аз много се радвам,защото я харесвам и защото доста време е имала проблеми със забременяването,дано всичко е наред. Praynig

Хубава новини, дано е наред всичко наистина. Ама тя е много млада, бе, какво значи доста време за нея  Thinking

# 67
  • София
  • Мнения: 6 062
Цитат
Юлияна Кънчева е безумно влюбена в Жоро, но той в нея - не.
сериозно  #Crazy

Да. Той й изневерява, харесва слаби и високи брюнетки, непукист е, няма скрупули. Тя го обожава, търпи и страда. Приятел е с Жоро Христов и дует Ритон и Филип Киркоров.  Peace

Бяхме в едно училище  с нея и живеем в един квартал в центъра. Жоро живее в нейната къща. Юлиана наистина е много добър и кротък човек, но това с изневерите и тя да търпи , е странно!Дали е достоверна тази информация. Confused

# 68
  • Мнения: 4 435
Да,бременна е.Гарантирам на 100%.И аз много се радвам,защото я харесвам и защото доста време е имала проблеми със забременяването,дано всичко е наред. Praynig

Хубава новини, дано е наред всичко наистина. Ама тя е много млада, бе, какво значи доста време за нея  Thinking

Еми доста време нямам предвид 10години.От няколко месеца допреди да се омъжи досега.Това означава над 2 години и половина.

# 69
  • Мнения: 2 386
Имелда Маркос, тържествено проявявам интерес към Асен Блатечки. Whistling

# 70
  • Мнения: 4 435
Давай и двете. Mr. Green
На мен пък ми е интересно за всички,така че казвай без да даваме имена.Направо изброявай. Laughing

# 71
  • Мнения: 1 080
Кажете нещо за Кичка Бодурова .

# 72
  • Мнения: 27 524
Кажете нещо за Кичка Бодурова .

Покрай Кичка веднага се сещам за Камели Тодорфф  Crazy - тя казва така: "имам две дъщери, едната е много красива. Другата никак, но поне е умничка"  Simple Smile Познавам баща й на Камелия, много достолепен белокос мъж, пада си по хазартните игри, пълен.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 783
Дори и да не бях доктор, с какво информацията за срамните болести или инфаркта на някого щеше да ви обогати?

# 74
  • Мнения: 27 524
Дори и да не бях доктор, с какво информацията за срамните болести или инфаркта на някого щеше да ви обогати?

С нищо. Нито тази тема. Ако сме изпаднали до там да се обогатяваме от нея... Laughing Сашо Роман получи в мое присъствие микро-инфаркт и го закарах в болница. Не съм се обогатила от това изобщо  Simple Smile

# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Калин Вельов - весел, приятен, земен
Мария Илиева - затворена, с трътлести крака
Предпоследната ни кандидатка за Евровизия; направи дует с Орлин Горанов (изкочи ми името й) - много лъчезарна, земна, старателна

# 76
  • Мнения: 4 435
Калин Вельов - весел, приятен, земен
Мария Илиева - затворена, с трътлести крака
Предпоследната ни кандидатка за Евровизия; направи дует с Орлин Горанов (изкочи ми името й) - много лъчезарна, земна, старателна

Марияна Попова.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Същата  Grinning

# 78
  • Мнения: 27 524
Богдана Карадочева и Стефан Софиянски - и двамата набедени за взимане на подкупи, но дефакто и двамата идват от много богати фамилии и са притежатели на богато наследство  Peace

# 79
  • Мнения: 2 759
                      И за Бранка, ако може нещо, моля... Поне къде пее, ако го прави...

# 80
  • Мнения: 227
Яна Югова / Мисис България 2007/- много земна и лъчезарна.

 Shocked Shocked Shocked
Беше ми колежка в НБУ,голяма сладурана,много готин човек.Тогава беше с руса права коса,нямаше да я позная ако не бях прочела името.

# 81
  • Мнения: 803
Аз мога да се запиша със следните:
Диляна Попова (манекенка, бившо гадже на Дичо) - страшно красива мацка, виждала съм я без капка грим отблизо. Много усмихната, сърдечна и лъчезарна.
Боряна Шехтова (манекенка) - надута, студена.
Звезди от АХАТ - страхотен пич, интелигентен, приятно е да се говори с него.
Наталия Симеонова - мила, приятна за комуникиране.

# 82
  • Мнения: 4 300
Богдана Карадочева и Стефан Софиянски - и двамата набедени за взимане на подкупи, но дефакто и двамата идват от много богати фамилии и са притежатели на богато наследство  Peace
За какво му е на някой да подкупва Богдана Карадочева Shocked

# 83
  • Мнения: 389
Стоян Михалев - много весел тип, талантлив, абсолютно ходещо шоу. На НГ изненадващо се изсипаха с един приятел вкъщи, свириха ми на китара и ми пяха докато аз шетах по анцуг и чехли  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 27 524
За какво му е на някой да подкупва Богдана Карадочева Shocked

Обвиняват я, че пеела за СДС за пари и други подобни.  Crazy

# 85
  • Мнения: 4 916
Жени Живкова - студен човек, темерут
...

Жени Живкова е много готин човек, просто понякога се държи резервирано и слага бариера.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 623
Бащата на най-добрата ми приятелка до 7-ми клас
хлътна по Кичка Бодурова, разведе се с майка й и
заминаха заедно за Кипър. От време на време
взимаха приятелката ми да им гостува. По онова
време Кичка караше Аустин и ние само го оглеждахме
като нещо невиждано. Веднъж ни заведе с моята
приятелка и се снимахме в един клип, в който участваха
доста певци - нещо като сборна формация Simple Smile

Бивша моя колежка и приятелка, и Анелия, са
посещавали по едно и също време един гинеколог.
Останала е с много лоши впечатления от нея.
Докато й правели процедури тя се разпявала
все едно е на полето като изобщо не се съобразявала,
че това е гинекологичен кабинет. Говорела шумно по
телефона, така че всички да я слушат. После без никой
да я пита започнала да обяснява на моята приятелка,
колко много се радвала, че е толкова красива и как до дни
ще излезнат 2 списания, на които е на корицата.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 20:48 от jullianna

# 87
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Дещовиди, Люси е хомо. Люси от No Angels.

Всъщност, ти кой/я Люси визираш?

# 88
  • Мнения: 27 524
Дещовиди, Люси е хомо. Люси от No Angels.

Снощи гледах за Люси предване и за жена му. Младо момиче, снимала се чисто гола в Плейбой, той - напълнял поне 30кг от първоначалната му кариера с момчешката група, мазна коса, смотани дрехи. Жена му изглеждаше отегчена и погнусена  Crazy Дали е хомо наистина, не знам... поне не му личи...  Confused

# 89
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
емил кабаиванов-ми заряза жена си,има млада любовница,обича футбола и купоните hahaha

# 90
  • Мнения: 467
Не, не Люси - мъжа, тоз от Планета, не е гей! Пада си по мацки, със сигурност.  NaughtyЯде адски много.... и вече на човек не прилича, горкия, жалка гледка.... а какво гадже бешее и как сме въздишали с приятелки....

# 91
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Дещовиди, Люси е хомо. Люси от No Angels.

Всъщност, ти кой/я Люси визираш?



Люси е жена ...

# 92
  • Мнения: 6 629
Не, не Люси - мъжа, тоз от Планета, не е гей! Пада си по мацки, със сигурност.  NaughtyЯде адски много.... и вече на човек не прилича, горкия, жалка гледка.... а какво гадже бешее и как сме въздишали с приятелки....
Аз пък си мисля ,че в едно предаване той каза ,че е болен от нещо и от това е напълнял така драстично.
Никой не написа нищо за Руши и за Милен Цветков   ,що така  newsm78

# 93
  • Мнения: 27 524
Мария Илиева - яйца на очи.  -   Да, няма големи цици, така е. - Как разбра?
Цар Симеон - пилешко и недочува. - Странен човек. Сигурно яде глухи пилета. Птичия грип не прощава. - Тъпа шега.
Президентът - боб, боб и боб. Краен вегетарианец.  - Боботарианец? - Не знам, ти кажи за тази твоя дума.
Диляна Грозданова - капризна и с вибратор в дамската чанта. - Сервитьори-джебчии?! - Не, зет началник в полицията, претърсва по задължение.
Сашка Васева - не може да спи нощно време, иска да чете на някого книжка на глас, да си говори с нея, заспива на разсъмване. -  Автора, автора! "Кой сега до теб заспиваааааа"...Пълно е с мазохисти, ей. - Жената страда от страхова невроза, чели сме й.
Анелия - имала много бръчки. - Муси се на сметката ли? - Не знам.
Сашо Роман - земен и готин, но много пие. - И аз така, даже не съм циганин. И какво като не си?
Веско Маринов - точен и студен. - Еееее, а какви балади пее...Как така "студен"?! Ей така.
Росен Петров - странен темерут, но умен. - Може да смята. Хванал е, че са го излъгали в сметката. Браво на умника. Браво и на теб за изключително умните коментари.
Слави Трифонов - млека Данон денонощно. Сега си обяснявам кравешкият му поглед. Да обиждаш отстрани е лесно.
Бащата на Цветелина, Георги - мой ухажор и леко объркан. - Объркал се е? Взел те е за някоя друга? Не.
Щурците - купонджии, не мога да им насмогна дори аз. - Дори и ти?! Екстремисти... Не.
Стоян Михалев - адски умен и готин, но адски прикриващ се и умеещ да унижава, когато се налага. Потаен. Точен. Невероятно чувство за хумор. - И не. Не е инфантилен. Никак даже. Определено не е.
Вили Кавалджиев - хем точен, хем всичко прави за едно ч....е. - Оксиморон? - остроумната глупост за мен ли беше или за него?

# 94
  • Мнения: 803
Като споменахте Люси Иларионов (май му беше фамилията), засичала съм го по работа преди мнооооооооогооо време. Видяхме се за много кратко време, но определено ми направи впечатление на ведър, усмихнат и дружелюбен човек.

# 95
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Аз имах предвид Люси Дяковска, ама карай.....

# 96
  • София
  • Мнения: 1 783
Сашо Роман получи в мое присъствие микро-инфаркт и го закарах в болница. Не съм се обогатила от това изобщо  Simple Smile
Но поне има какво да разказваш. А з съм сигурна, че той ти е много благодарен.

Надявам се вече всички са спокойни, че известните също получават инфаркт и им изневеряват. А, и са трътлести.

# 97
  • Мнения: 532
Краси Радков! Е нема такова чудо Laughing Купони,купони,купони..и освен тях много интелигентен и умен

# 98
  • Мнения: 1 165
Яна Югова / Мисис България 2007/- много земна и лъчезарна.

 Shocked Shocked Shocked
Беше ми колежка в НБУ,голяма сладурана,много готин човек.Тогава беше с руса права коса,нямаше да я позная ако не бях прочела името.
Дали говорим за едно и също лице?Не съм я виждала с руса коса,но пък и аз я познавам от няколко години newsm78 Аз ето за тази Яна говоря-

# 99
  • Мнения: 15 749
Я сега някой да каже нещо за Миро от Каризма и Преслава - има ли нещо там, няма ли  Thinking

# 100
  • Мнения: 3 268
Марияна Попова-много сладка и готина.Приятелка е на мои приятели,били сме на купони заедно,страхотен човек.

# 101
  • Мнения: 2 070
Аз Люси Дяковска имах предвид. Другият Люси не го познавам, само съм го виждала по улиците в Плевен като ученичка, той живееше дълго време тук. Разни приятелки ходеха при него, имаше нещо като школа за танци, наистина доста точеха лиги по него. Беше един от първите, които ходеха с плитки на главата, такива като негърски. Изобщо - беше колоритен като за провинцията.

# 102
  • Мнения: 494
 Де Що, по това време (на Люси с плитките) учех в Плевен и помня танцовите изяви на Люси и девойчетата му от школата в "Христо Ботев"-трябва да е било на някакви градски инициативи... Той поиска да се запознае с нас (компанията ни). Висяхме по пейките из храстите, зад залата(дали ги има още онези скритите, а? Wink) и имам само хубави спомени от него-мило, усмихнато момче, което се държеше по-скоро като софиянец, но това си беше само маска-голям сладур и никак не беше надут. Вярно, че много се харесваше на момичетата, вярно и че беше сваляч, но не беше гадняр, нито пък съм забелязала да се фука с това...Жалко, че залитна в поп-фолка и толкова напълня. Дано, ако е болен, скоро да оздравее.

# 103
  • Мнения: 14
Преди около 12-13  г съм работила за Денис/от Ахат/.Много симпатичен и коректен човек и шеф, естествено.По това време с Наталия бяха само гаджета, но и тя е много мила и лъчезарна.

# 104
  • Мнения: 3 268
Преди около 12-13  г съм работила за Денис/от Ахат/.Много симпатичен и коректен човек и шеф, естествено.По това време с Наталия бяха само гаджета, но и тя е много мила и лъчезарна.
Много ми е мъчно,че се разделиха,бяха сякаш родени един за друг.Сега той е с Вики от Градски легенди.

# 105
  • Мнения: 2 386
Имелда Маркос, тук е клюкарник и се клюкари.
В здравният форум се обсъждат болести.
Когато лекар предложи услугите си в клюкарника..или е грешка, или поза.
Естествено, че и преди, и сега се шегувам. Mr. Green

Повтарям, че познавам Анелия от дете и не е това, което описвате. Не слушам чалга, не я защитавам. Свястно момиче е.

Сопрано, разкажи и ти. Знаем, че има какво.. Mr. Green

# 106
  • София
  • Мнения: 625
Николай Василев - голям педант, всичко трябва да е изпипано до последния детайл, въпреки спокойния си външен вид е доста истеричен на моменти. Тесни раменца и голямо дупе прикрито от сако. Мрази цигарен дим.
Емил Кошлуков - способен е да се обърне след 10000000000 жени без да му се завие свят! Има един такъв поглед - да се чудиш да се поласкаеш ли или да се обидиш?!?
Владимир Каролев - спокоен, тих, възпитан със изразено женски маниери! Не гледа хората в лицето когато говори!
Румен Дунев /автомобилен състезател/ - умен, спокоен, приятен, много внимателен шофьор в градски условия.

# 107
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Грозотата и простотията нямат нищо общо с тая категория.

Да се поясни тогава за неразбралите: СТРАНЕН-чуден, необикновен, тайствен, особен.

# 108
  • Мнения: 2 161
И колкото повече ровеше Жервез в мръсното пране,толкова повече се зачервяваше и опияняваше.

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Тенденциозно ли превръщате всяка тема в "нищо подобно"
Или ви е студено?
Или скучно?
Или няма никакво значение в коя тема се пише?
Темата не е закуска за шампиони.
Дори и котешка люлка не е .
Беше ясно какво ше се случи.
Има много способни в дисциплината "съседско надвикване във вход".
Ехти хубаво .
За пореден път изчиствам темата и този път ще я заключа.

Общи условия

Активация на акаунт