За вкусовете, странностите и нещо за известните у нас

  • 12 036
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
Цитат
Юлияна Кънчева е безумно влюбена в Жоро, но той в нея - не.
сериозно  #Crazy

Да. Той й изневерява, харесва слаби и високи брюнетки, непукист е, няма скрупули. Тя го обожава, търпи и страда. Приятел е с Жоро Христов и дует Ритон и Филип Киркоров.  Peace

# 61
  • Мнения: 589
Да си продължа с впечатленията, на някого може да са му полезни.

Белослава - супер професионалист - и за най-краткото участие се подготвя отлично и се раздава
група Кафе - точни, разбрани, забиват добре на живо
Драго Сиемонов - страхотно излъчване, много добре се работи с него, много е точен, изпълнителен и с голям творчески заряд
Ники Кънчев - на мен ми е неприятен, селски далавераджия, краде сделки, тъпче с приятели де що събитие може, абе - селянин, не става за работа
Ясен Петров и Стивън - много точни, винаги правят това, което за което са поели ангажимент, лесно се комуникира с тях
Стрингс  - готини мацки, но звучат зле на живо

# 62
  • Мнения: 7 474
Орлин Горанов - много весел, земен и приятен човек, добре играе белот  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 759
                   Питах, но никой нищо не казва за Рушито. Ако и ти не склониш, ще остана само с Радио Ереван, като последна възможност  Crossing Arms.

# 64
  • Мнения: 15 874
лелееее - а за мен те бяха идеалната двойка - много ги харесвам - винаги изглеждат толкова влюбени и щастливи - а то какво било  Shocked Shocked Shocked Shocked

Моля ти се, питай тони, той ще ти каже какво е било и кое е правилното  Laughing
Нещата отстрани винаги изглеждат идеални, но рядко са такива.

явно е така - е жалко наистина  Rolling Eyes

а някой да знае Мара отварачката дали е бременна - четох някакви предположения, но нищо сигурно - аз я харесвам много и ми е интересно да разбера

За Анелия и аз съм чувала, че е много земна и готина и симпатична Peace

# 65
  • Мнения: 4 435
лелееее - а за мен те бяха идеалната двойка - много ги харесвам - винаги изглеждат толкова влюбени и щастливи - а то какво било  Shocked Shocked Shocked Shocked

Моля ти се, питай тони, той ще ти каже какво е било и кое е правилното  Laughing
Нещата отстрани винаги изглеждат идеални, но рядко са такива.

явно е така - е жалко наистина  Rolling Eyes

а някой да знае Мара отварачката дали е бременна - четох някакви предположения, но нищо сигурно - аз я харесвам много и ми е интересно да разбера

За Анелия и аз съм чувала, че е много земна и готина и симпатична Peace

Да,бременна е.Гарантирам на 100%.И аз много се радвам,защото я харесвам и защото доста време е имала проблеми със забременяването,дано всичко е наред. Praynig

# 66
  • Мнения: 27 524
Да,бременна е.Гарантирам на 100%.И аз много се радвам,защото я харесвам и защото доста време е имала проблеми със забременяването,дано всичко е наред. Praynig

Хубава новини, дано е наред всичко наистина. Ама тя е много млада, бе, какво значи доста време за нея  Thinking

# 67
  • София
  • Мнения: 6 062
Цитат
Юлияна Кънчева е безумно влюбена в Жоро, но той в нея - не.
сериозно  #Crazy

Да. Той й изневерява, харесва слаби и високи брюнетки, непукист е, няма скрупули. Тя го обожава, търпи и страда. Приятел е с Жоро Христов и дует Ритон и Филип Киркоров.  Peace

Бяхме в едно училище  с нея и живеем в един квартал в центъра. Жоро живее в нейната къща. Юлиана наистина е много добър и кротък човек, но това с изневерите и тя да търпи , е странно!Дали е достоверна тази информация. Confused

# 68
  • Мнения: 4 435
Да,бременна е.Гарантирам на 100%.И аз много се радвам,защото я харесвам и защото доста време е имала проблеми със забременяването,дано всичко е наред. Praynig

Хубава новини, дано е наред всичко наистина. Ама тя е много млада, бе, какво значи доста време за нея  Thinking

Еми доста време нямам предвид 10години.От няколко месеца допреди да се омъжи досега.Това означава над 2 години и половина.

# 69
  • Мнения: 2 386
Имелда Маркос, тържествено проявявам интерес към Асен Блатечки. Whistling

# 70
  • Мнения: 4 435
Давай и двете. Mr. Green
На мен пък ми е интересно за всички,така че казвай без да даваме имена.Направо изброявай. Laughing

# 71
  • Мнения: 1 080
Кажете нещо за Кичка Бодурова .

# 72
  • Мнения: 27 524
Кажете нещо за Кичка Бодурова .

Покрай Кичка веднага се сещам за Камели Тодорфф  Crazy - тя казва така: "имам две дъщери, едната е много красива. Другата никак, но поне е умничка"  Simple Smile Познавам баща й на Камелия, много достолепен белокос мъж, пада си по хазартните игри, пълен.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 783
Дори и да не бях доктор, с какво информацията за срамните болести или инфаркта на някого щеше да ви обогати?

# 74
  • Мнения: 27 524
Дори и да не бях доктор, с какво информацията за срамните болести или инфаркта на някого щеше да ви обогати?

С нищо. Нито тази тема. Ако сме изпаднали до там да се обогатяваме от нея... Laughing Сашо Роман получи в мое присъствие микро-инфаркт и го закарах в болница. Не съм се обогатила от това изобщо  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт