За вкусовете, странностите и нещо за известните у нас

  • 12 027
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 165

Мария . Амбициите за кариера и известност за дъщеярта идват от разведената й майка с цел пари и за двете.


Абсолютно! Peace Мога наистина доста неща да напиша за Данчето/майката/ и Мария, но не ми е удобно. Каквото било, било...

# 46
  • Мнения: 27 524
Слави и Росен ходеха в Дали редовно, обикновено след 3 сутринта, за да е по-спокойно. Знам, че си падат да гледат стриптийз и избират смесени такива заведение и прескачат из залите.  Grinning
Атланта, страхотен аватар  Peace Пиши, пиши, клюкарим си  Hug

# 47
  • Мнения: 27 524
Дичо - почитател на хубавите жени и много, ама много нисичък  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 759
...Слави съм го виждала веднъж в "Плаза"-стори ми се надут...най-вероятно му е писнало от фенове.
                   Надали му е писнало - беше си такъв и когато все още нямаше фенове.
                   Дайте нещо и за Рушито, де  Blush.
                   

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 268
...Слави съм го виждала веднъж в "Плаза"-стори ми се надут...най-вероятно му е писнало от фенове.
                   Надали му е писнало - беше си такъв и когато все още нямаше фенове.
                   Дайте нещо и за Рушито, де  Blush.
                   
Аз пък не мисля, че Слави си е бил надут от преди славата. Що песни сем изпяли в студентски град в една компания с Август Попов и другите, ехее... Ходеше (Слави) с една моя колежка, ама май не беше сериозно.
Цецо Елвиса- е, няма такова усмихнато и добро същество.  Simple Smile Беше ми колега в института. Много добричък и леко наивничък беше. Когато му се роди племеник покани 50 човека у тях и естествено цяла вечер се слушаше само Елвис. Не се е променил, изобщо, за щастие.

# 50
  • Мнения: 2 386
(Не съм сервитьорка, хааха, така излезе.)

Но съм пяла с Мара Отварачката в ''Като лъвовете''. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 268
Да квалифицираш някой,с когото не се познаваш е наистина странно.Моите наблюдения върху Теди са от нашето близко приятелство.Ама да каже,че някой е готин,защото се е смял на съседна маса.....

# 52
  • Мнения: 677
Мария Илиева - яйца на очи.  -   Да, няма големи цици, така е.
Цар Симеон - пилешко и недочува. - Странен човек. Сигурно яде глухи пилета. Птичия грип не прощава.
Президентът - боб, боб и боб. Краен вегетарианец.  - Боботарианец?
(има си човек от охраната, който опитва от всичко и от всичко прибира по парченце в салфетка, ако стане нещо по-късно. Казвал е, че ако Президентът има много посещения за деня, преяжда и му става тежко  Crazy Laughing)
Диляна Грозданова - капризна и с вибратор в дамската чанта. - Сервитьори-джебчии?!
Сашка Васева - не може да спи нощно време, иска да чете на някого книжка на глас, да си говори с нея, заспива на разсъмване. -  Автора, автора! "Кой сега до теб заспиваааааа"...Пълно е с мазохисти, ей.
Анелия - имала много бръчки. - Муси се на сметката ли?
Сашо Роман - земен и готин, но много пие. - И аз така, даже не съм циганин.
Веско Маринов - точен и студен. - Еееее, а какви балади пее...Как така "студен"?!
Максим Горанов - професионалист и коректен.
Росен Петров - странен темерут, но умен. - Може да смята. Хванал е, че са го излъгали в сметката. Браво на умника.
Слави Трифонов - млека Данон денонощно. Сега си обяснявам кравешкият му поглед.
Бащата на Цветелина, Георги - мой ухажор и леко объркан. - Объркал се е? Взел те е за някоя друга?
Щурците - купонджии, не мога да им насмогна дори аз. - Дори и ти?! Екстремисти...
Стоян Михалев - адски умен и готин, но адски прикриващ се и умеещ да унижава, когато се налага. Потаен. Точен. Невероятно чувство за хумор. - И не. Не е инфантилен. Никак даже.
Вили Кавалджиев - хем точен, хем всичко прави за едно ч....е. - Оксиморон?

Стига засега от мен, че да не досадя.










[/quote]

# 53
  • Мнения: 27 524
тони, излагаш се  Laughing Дано сега се успокоиш малко, ръсейки сарказма си обилно. Спирам да ти се връзвам  Peace

# 54
  • Мнения: X
ох,паднах от смях със вас,благодаря ви за хубавото настроение Joy

# 55
  • Мнения: 1 080
Уф ,аз Слави Трифонов си го спомням на мач на стадион " Българска армия ",беше много зле с една дълга коса проскубана .Иначе Познавам само Пол Валери  .

# 56
  • София
  • Мнения: 1 941
Българският Елвис - обикновен.
Жена му - надувка, без покритие.
Ани от Антибиотика - много земна и готина, нищо общо с Ани от клиповете.
Стойко Пеев /хан Аспарух/ - свалки в дискотеки навремето.
Маца от Аламинут - жестока мацка, непукист, малко джаста-праста.
Желязко Христов - обратен, Йода Sick фалшиво любезен и дружелюбен.
Никола Григоров - патриот
Албена Вулева - никаква

следва продължение...

# 57
  • Мнения: 15 749
Моите мнения за една част от хората, които споменах са изградени покрай работата ми
За друга част от споменатите имам мнение защото живеят в Панчарево и сме се засичали по уилицет, магазините и заведенията
За трета част имам мнение от общи познати - засичали сме се на маса 1-2 пъти

Определено не давам гаранция за достоверността на мненията си - те са си само и единствено мои  Peace - просто се включвам в темата, за да си клюкаря с вас  Hug

Та в този дух да допълня

Румяна Нейкова - много симпатична, кротка и усмихната жена - бързо се възтанови след второто си раждане - още първите дни след като роди вече не й личеше, че е раждала

Юлиана Кънчева и Жоро Пентаграма - много мили и земни хора
Радост от Огледала - също много земна и мила - докато е била в болницата след раждането се е държала с персонала много мило - изобщо не е била надута или нещо подобно

# 58
  • София
  • Мнения: 1 783
Ако някой се интересува кой известен страда от запек и кой от дрисък, кой кога е получил инфаркт или боледувал от пневмония; Кой е правил аборти или се страхува от игли; Кой има венерическа болест  - може да ми пише на лични.
Има хора, за които мога да коментирам окосмяване, гърди, бенки, пакети и пр. Питайте , не се свенете!

"Земен" значи, че не е извънземен, така ли?

# 59
  • Мнения: 27 524
Моите мнения за една част от хората, които споменах са изградени покрай работата ми
За друга част от споменатите имам мнение защото живеят в Панчарево и сме се засичали по уилицет, магазините и заведенията
За трета част имам мнение от общи познати - засичали сме се на маса 1-2 пъти
Определено не давам гаранция за достоверността на мненията си - те са си само и единствено мои  Peace - просто се включвам в темата, за да си клюкаря с вас  Hug

Вемби, не се чувствай изобщо длъжна да се обясняваш заради сопрано  Wink

Стойко Пеев ходеше с една моя близка доста години, май така и не я прежали.
Юлияна Кънчева е безумно влюбена в Жоро, но той в нея - не.


Общи условия

Активация на акаунт