За вкусовете, странностите и нещо за известните у нас

  • 12 033
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Лили Иванова ваистина е страхотен човек.Правила
съм и косата.Слави съм го виждала веднъж в
"Плаза"-стори ми се надут...най-вероятно му е
писнало от фенове.

# 16
  • Мнения: 27 524
Блонди, винаги съм ти се чудила. Simple Smile
Сложила си си снимката, контактуваш с тези хора или си чула от някой си и си позволяваш да ги обобщаваш в едно изречение.
Като ги видиш после не те ли е срам, че си ги клюкарила пред 10 000 човека?

Знам, че ми се чудиш и не съм ти симпатична  Simple Smile
Не ме е срам. Не казвам, че обобщенията са от мен и не смятам, че са неверни, когато са от мен  Simple Smile Както и нямам изискванията и претенциите мненията на другите хора да са верни за мен  Wink

# 17
  • Мнения: 6 206
Блонди, винаги съм ти се чудила. Simple Smile
Сложила си си снимката, контактуваш с тези хора или си чула от някой си и си позволяваш да ги обобщаваш в едно изречение.
Като ги видиш после не те ли е срам, че си ги клюкарила пред 10 000 човека?

Знам, че ми се чудиш и не съм ти симпатична  Simple Smile
Не ме е срам. Не казвам, че обобщенията са от мен и не смятам, че са неверни, когато са от мен  Simple Smile Както и нямам изискванията и претенциите мненията на другите хора да са верни за мен  Wink
Няма такъв филм. Не те познавам лично, за да имам мнение
Отдавна съм спряла да се чудя на странностите на хората, но ти все пак успяваш да ме впечатлиш чат пат Laughing
Далеч обаче не става въпрос за несимпатия.

# 18
  • Мнения: 27 524
Далеч обаче не става въпрос за несимпатия.

Радвам се. Наистина.  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 764
Е голяма работа като написала Блонди за известните хора нещо.Не е станало кой знае какво,по цял свят ги обсъждат......айде сега.....голямо чудо! Дайте да им пазим и поведение на известните!

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Венета Вайкова би сменила няколко пъти оперението си от кеф, ако можеше да разкажеш всичко това в предаванцето й. Wink

# 21
  • Мнения: 289
Мария (асистентката от Сблъсък) - не изглежда толкова хубава на живо, но е много мил и лъчезарен човек.

Марта Вачкова - наистина е много усмихната, но няма да забравя как веднъж по телефона ми каза "А, вие нали разбрахте,че говорите с М. В., трябва да ми свършите работата"... да бе да...

Иван от Сблъсък - голям пич е... + това ме научи да карам ски преди години...

Дим Дуков ми идва малко надут...

М. Герджиков - любезен е, голяма фенка съм на жена му - няма толкова спокоен човек...

толкова засега (мързи ме нещо)  Crazy

# 22
  • Мнения: 9 913
за Каракачанов съм склонна да го вярвам. Обаче е готин, непринуден.
Всъщност и премиерът беше много мил и готин, докато беше депутат. сега не знам. Но оттогава имам само добри спомени, дори веднъж ми забеляза новия цвят на косата.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 320
Много интересне тема!
И аз се включвам.

Кали- обича да е център на вниманието. Злобна и страшна селянка. Добре, че са антидепресантите та горе-долу има някакво нормално поведение.
Малина, отвратителна по характер. Претенцийте и мераците инече са и голями. Все още дължи 500 лв за на една приятелка   Twisted Evil Няма пароци женицата!
Георги Христов, много пие и има ужасно пиянство. Много вулгарен в такива моменти.
Гъмзата, свиреха на времето в едно заведение (пусто не мога да се сета за името сега) и се "оправяше" с фенките зад сцената. Една приятелка си носи спомена от него 3 месеца .... Rolling Eyes
Пепа Николова (лека и пръст на жената), страхотен човек, весел, зареждащ с позитивно настроение!

За други не се сещам...

# 24
  • Мнения: 467
Кажете нещо за Милен Цветков, бе, аз съм му голям фенSimple Smile (За съжаление, обаче не го познавам лично.)

Симеон Колев е симпатяга голям и много готино се грижи за хлапето. Просто е кеф да ги гледа човек как се разхождат заедно.

Росен Петров също прави добро впечатление на живо, изглежда симпатга, макар и тежкар, спортяга, обича да играе футбол с часто от екипа и приятели.



Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 01:15 от Winny

# 25
  • Мнения: 2 386
Румен Луканов - симпатяга, леко тарикат си пада, но иначе е добър човек.
Харизматичен, телевизорът го изкривява. Не пие Кока-Кола.

Анелия- изключително земна, приятна и симпатична девойка. Всеядна, не и се лепи. Mr. Green

Сантра- невъзпитана и семпла. Повече не казвам. Пие мнооого.

После - още. (Не съм сервитьорка, хааха, така излезе.)

# 26
  • Мнения: 27 524
Малина, отвратителна по характер.
Георги Христов, много пие и има ужасно пиянство. Много вулгарен в такива моменти.
Гъмзата...

За Малина и аз така съм чувала.
Това за Георги Христов много ме изненада, не знаех, че пие. Знам, че е особняк. Ако си е легнал и ъгълчето на пердето е леко накривено, става да го оправи, иначе не може да заспи  Crazy
Гъмзата дойде една сутрин да свири за записа на една моя песен, не беше изтрезнял от снощи, но е страшен професионалист - чу един път песента, влезе в студиото и веднага изсвири без грешка всичко, макар и със замътена глава  Grinning

# 27
  • Мнения: 3 268
Теди Кацарова-интелигентна,мила,много възпитана.Изключително фин човек.Яде салати,риба,месо почти не вкусва.

# 28
  • Мнения: 15 874
допълвам

Глория - няма такава надута селянка - високомерна, арогантна и мисли, че всички са й длъжни за нещото
Мария - много мила и симпатична - това е на пръв поглед. по-задълбочено мнение за нея нямам
Коцето - много симпатичен, земен и весел човек - винаги в добро настроение, център на компанията

# 29
  • Мнения: X
Румен Луканов - симпатяга, леко тарикат си пада, но иначе е добър човек.
Харизматичен, телевизорът го изкривява. Не пие Кока-Кола.

Ех, жалко, че Лиска е с бан!

Димитър Рачков - усмихнат, естествен, адски много работи и почти не му остава време за семейството му.
Стойко Сакалиев -  натурален, земен, купонджия.

Общи условия

Активация на акаунт